امروزه لوازم خانگی برقی در برندهای مختلفی تولید می‌شوند که یکی از آنها برند مدیا است. شرکت مدیا توانسته با تولید لوازم برقی با کیفیت از جمله ماکروفر، مخاطبان قابل توجه‌ای داشته باشد. از این رو، تعمیر ماکروفر مدیا از اهمیت زیادی برخوردار است.

ماکروفر مدیا یکی از وسایل مهم آشپزخانه است که کارکرد و عمر دارد. در صورت خرابی ماکروفر، تعمیر آن باید به موقع انجام شود تا از ایجاد مشکلات بیشتر جلوگیری شود. با سرویس به موقع ماکروفر، طول عمر مفید آن نیز افزایش پیدا می‌کند. با ما در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” همراه باشید تا با هزینه، انواع خرابی‌ها و خدمات تعمیر ماکروفر مدیا آشنا شوید.

هزینه تعمیر ماکروفر مدیا

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر برد ماکروفر مدیا800.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض برد ماکروفر مدیا1.000.000 تا 2.500.000
قیمت تعویض میکروسوئیچ ماکروفر مدیا 700.000 تا 1.000.000
قیمت تعویض موتور گردان ماکروفر مدیا
قیمت تعویض ترموستات ماکروفر مدیا500.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض لامپ مگنترون ماکروفر مدیا900.000 تا 2.000.000
قیمت تعویض خازن ماکروفر مدیا500.000 تا 700.000
قیمت تعمیر دیود ماکروفر مدیا
قیمت تعمیر ورق نسوز ماکروفر مدیا400.000 تا 800.000
قیمت تعمیر المنت ماکروفر میدی مدیا
قیمت تعمیر ترانس ماکروفر مدیا1.000.000 تا 1.500.000

یکی از مواردی که در تعمیر ماکروفر مدیا اهمیت ویژ‌ه‌ای دارد، هزینه تعمیر آن می‌باشد. در بعضی از مواقع ماکروفر مدیا، آسیب زیادی می‌بیند؛ به طوری که امکان دارد تعمیر آن، هزینه بسیار زیادی داشته باشد. در بعضی از مواقع دیگر نیز با تعمیر یک یا چند قطعه، تعمیر ماکروفر با هزینه کم‌تری انجام می‌شود.

بنابراین بعضی از مشکلات ماکروفر مدیا دشوار هستند. به گونه‌ای که تعمیر آن فقط به‌دست تعمیرکاران مجرب انجام می‌شود. در این راستا مدت زمان زیادی نیز برای تعمیر آن نیاز می‌باشد. با این حال تمامی مشکلات ماکروفر مدیا از جمله خرابی برد الکترونیکی، خازن‌ها، لامپ مگنتران، المنت حرارتی، فن کانوکشن و… توسط متخصصان با تجربه و مجرب قابل تعمیر می‌باشد. جهت اقدام برای تعمیر مکنترون ماکروفر در استاده روی آن کلیک کنید و همین حالا ثبت سفارش کنید.

خدمات نمایندگی ماکروفر مدیا

خدمات نمایندگی ماکروفر مدیا

یکی از مواردی که پس از خریداری ماکروویو مدیا باید انجام داد، نصب صحیح آن می‌باشد. بعدها نیز باید سرویس و تعمیر آن به درستی انجام گیرد. بنابراین پس از خریداری ماکروویو، مردم همیشه به دنبال یک نمایندگی حرفه‌ای هستند تا تمام موارد را به طرز صحیحی انجام دهد. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده، از خدمات نمایندگی ماکروویو مدیا می‌توان به کارشناسی دقیق، آموزش استفاده از ماکروویو، طرز صحیح نگهداری از آن و… اشاره کرد.

خدمات نمایندگی ماکروویو مدیا که توسط افراد متخصص و با تجربه انجام می‌گیرد، دارای ضمانت نیز می‌باشد. بنابراین مردم پس از خریداری ماکروویو مدیا به راحتی می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

تعمیرات ماکروفر مدیا

تعمیرات ماکروفر مدیا

ماکروفر مدیا ممکن است با گذشت زمان دچار خرابی شود که تعمیر آن، توسط تعمیرکاران با تجربه و متخصص انجام می‌گیرد. زمانی که ماکروفر مدیا دچار مشکل فنی شده باشد، باید با مرکز تعمیرات ماکروفر مدیا تماس گرفته و به تعمیر ماکروفر مدیا بپردازید.

برخی از مشکلات فنی ماکروفر مدیا که به تعمیر نیاز دارند  به صورت زیر می‌باشد:

  • خرابی برد الکترونیکی دستگاه
  • خرابی قفل درب دستگاه
  • مشکلات لامپ دستگاه
  • خاموش شدن ناگهانی ماکروفر
  • جرقه زدن ناگهانی ماکروفر در حال کار کردن
  • خرابی سینی فر دستگاه
  • موتور دستگاه به خوبی کار نکند

انواع خرابی ماکروفر مدیا همراه راهکار

ماکروفر مدیا ممکن است به صورت‌های مختلفی دچار خرابی شود که برخی از رایج‌ترین آنها به صورت زیر می‌باشد:

خروج دود از ماکروفر مدیا

ماکروویو مدیا امکان دارد به دلایل متعددی از جمله کثیف بودن دیواره‌های داخلی یا بالایی، دمای بیش از حد و… دچار داغ شدن و خروج دود گردد. در چنین حالتی باید فورا ماکروفر را از برق کشیده و داخل آن را کاملا تمیز کنید. سپس با تماس به نمایندگی ماکروفر مدیا به تعمیر آن بپردازید.

عدم چرخش سینی ماکروفر مدیا

گرم کردن غذا با ماکروفر به این صورت است که غذا روی سینی فر قرار گرفته و سینی فر هنگام چرخش خود، امواج ماکروویو را دریافت می‌کند. در نتیجه موجب گرم شدن غذا می‌شود. در بعضی از مواقع ممکن است سینی فر نچرخیده باشد. برای پی بردن به این موضوع می‌توان به هنگام خارج کردن غذا از دستگاه، به غذا توجه کرد. قیمت تعمیر و تعویض موتور و سینی گردان ماکروویو را در “استاده” بخوانید.

اگر مشاهده کردید قسمتی از غذا بسیار سرد است و قسمتی از غذا سوخته یا بسیار داغ است، یکی از دلایل آن عدم چرخش سینی فر می‌باشد.

عدم چرخش سینی نیز به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد که می‌توان به درست قرار نگرفتن سینی فر روی ریل، کثیف بودن چرخ‌های زیر آن، خرابی موتور دستگاه و… اشاره نمود. در این شرایط برای رفع این مشکل باید با نمایندگی ماکروفر مدیا تماس گرفته و به تعمیر آن بپردازید.

خاموش شدن ناگهانی ماکروفر مدیا

یکی دیگر از خرابی‌های ماکروفر مدیا خاموش شدن ناگهانی آن می‌باشد. این موضوع نیز ممکن است به دلایل مختلفی از جمله آسیب و خرابی درب، خرابی قطعاتی مانند سوییچ و خازن و… رخ بدهد. در چنین مواقعی باید از روشن نمودن مجدد دستگاه پرهیز کرده و فورا با متخصصان تماس گرفته و با مشورت آنها به تعمیر ماکروفر مدیا بپردازید.

نتیجه گیری

ماکروفر مدیا یکی از وسایل برقی پرکاربرد آشپزخانه محسوب می‌شود که برای سالم نگه داشتن آن باید سرویس ماکروفر به موقع انجام شود تا دستگاه مشکلات بیشتری ایجاد نکند. در صورت خرابی، با سپردن دستگاه به نمایندگی آن، خیالی راحت و آسوده خواهید داشت؛ چون تعمیرکاران متخصص و با تجربه به درستی به تعمیر ماکروفر مدیا خواهند پرداخت.

در حقیقت نمایندگی تعمیر ماکروفر مدیا با ارائه خدمات در تمام شهرها و در کوتاه‌ترین بازه زمانی با استفاده از تمام تجهیزات لازم به صورت مطلوبی به تعمیر ماکروفر مدیا می‌پردازند.