لیست افراد کلید ساز در تهران

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که به دلیل حواس‌پرتی کلید خود را در مکانی جا گذاشته باشید و یا آن را پشت در یا داخل ماشین گذاشته و درب را ببندید. در واقع این موضوع می‌تواند کابوس بزرگی برای شما باشد بالاخص وقتی که کلید یدکی همراهتان نباشد. در این حالت مجبور می‌شوید تا روش‌های باز کردن انواع قفل بدون کلید را امتحان کنید و در نهایت از قفل‌ساز کمک بگیرید.

در این صفحه از قصد داریم تا باز کردن انواع قفل‌ها از قفل ماشین گرفته تا قفل کتابی را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه شوید.

باز کردن قفل ماشین

برای باز کردن قفل ماشین در نظر داشته باشید که با توجه به تفاوت سیستم ایمنی و قفل مرکزی خودرو باید از روش‌های مختلفی استفاده کنید.

  • باز کردن قفل با بند کفش

شاید در ابتدا این روش به نظرتان خنده‌دار باشد اما اگر قفل ماشینتان به گونه‌ای است که با بالا کشیدن باز می‌شود می‌توانید از این روش استفاده کنید.

روش کار: ابتدا با بند یک گره در وسط آن ایجاد کنید. سپس دو سر بند را گرفته و از سه کنجی خارجی در بند را وارد ماشین کنید تا به قفل برسد. وقتی به آن رسیدید دو سر بند را گرفته و بکشید تا دایره شما تنگ‌تر شود. سپس آن را به ست بالا کشیده تا درب باز شود.

  • باز کردن قفل با چوب لباسی

برای انجام این کار مقداری ممارست نیاز است اما در آخر بدون هیچ آسیبی درب ماشین باز خواهد شد!

برای این کار ابتدا آویز لباس را خم کنید و فقط یک لبه از آن را حالت قلابی نگه دارید. میله را از بین لاستیک بیرونی روی پنجره و خود پنجره رد کنید و بچرخانید. در این حالت اگر احساس کردید به قفل رسیدید میله را به سمت بالا حرکت دهید. در این حالت قلاب به زیر قفل فشار آورده و آن را بالا می‌آورد. این کار را چندین بار تکرار کنید و نا امید نشوید.

  • باز کردن قفل ماشین با میله و پیچ گوشتی

برای استفاده از این روش تمام تلاش خود را به کار ببرید تا به بدنه ماشین آسیبی نرسانید.

روش کار: با استفاده از پیچ‌گوشتی بین درب فاصله بیندازید و سپس میله را از این بین درب رد کنید. آنقدر با میله بازی کنید که یا قفل باز و بسته کردن درب را از داخل ماشین فشار دهید و یا دستگیره را حرکت دهید.

  • باز کردن قفل ماشین با ابزار مخصوص اسلیم جیم

با استفاده از ابزار بالا هم می‌توانید مانند مورد شماره ۲ عمل کنید.

روش کار: با استفاده از این ابزار و عبور آن از بین شیشه و پلاستیک آن و کشیدن رو به بالای این ابزار درب خودرو باز خواهد شد.

  • باز کردن درب خودرو با نوار پلاستیکی تا شده

در این روش شما نیاز به یک نوار پلاستیکی بلند و یه تکه چوب یا پلاستیک دارید تا آن را لای درب بگذارید.

روش کار: قطعه چوب را لای درب گذاشته و سپس نوار پلاستیکی را دو لا کنید. آن را از لای درب وارد خودرو کرده و سعی کنید قسمت دو لا شده را به قفل برسانید و آن را بالا بکشید.

نکته: می‌توانید هر چیز محکمی را نیز لای درب بگذارید. برای مثال می‌توان توپ تنیس را سوراخ کرد و از آن استفاده نمود.

در نهایت اگر تمام روش‌های بالا کارساز نبود پیشنهاد می‌شود با کلید سازی سیار استاده تماس بگیرید تا متخصصین در سریع‌ترین زمان در محل مورد نظر حضور یابند و در نهایت پلیس تماس بگیرد و از آن‌ها کمک بخواهید.

بازکردن قفل درب حیاط

بازکردن قفل درب حیاط بدون کلید

حتما در فیلم‌ها دیده‌اید که به راحتی هر دری با یک گیره کوچک باز می‌شود. همه ما فکر می‌کنیم که باز کردن قفل درب حیاط با این روش برای ما بسیار سخت و نشدنی است اما می‌توانید قبل از تماس با کلیدساز آن را امتحان کنید.

  • باز کردن قفل درب حیاط با گیره کاغذ

برای استفاده از این روش یک سمت گیره را باز کنید و به حالت زیر در بیاورید (شکل m).

انتهای گیره را را هم به حالت دستگیره و مانند شکل زیر خم کنید. هم‌چنین گیره دیگری را نیز برداشته و حالت یک ال (L) کوچک کنید.

حال مانند تصویر زیر گیره ال مانند را پایین قفل بگذارید و با گیره بعدی با قفل بازی کنید تا باز شود.

  • استفاده از کارت اعتباری لمینیت شده

اگر درب حیاط شما قفل حرفه‌ای نداشته باشد با این روش و خم کردن کارت اعتباری خود می‌توانید آن را باز کنید. در این حالت باید مانند تصویر زیر عمل کنید و کارت را بالاتر از قفل قرار داده و به سمت پایین بکشید.

بازکردن قفل فرمان

بازکردن قفل فرمان بدون کلید

شاید ویدیوهای زیادی از سارقین دیده باشید که در عرض چند ثانیه درب ماشین، قفل فرمان و حتی پدال را باز می‌کنند. اما حقیقت ماجرا این است که انجام این کار برای مردم عادی ساده نیست و شاید زمان زیادی بگیرد.

برای باز کردن قفل فرمان نیز می‌توانید از روش‌ گیره کاغذ که پیش‌تر در مبحث باز کردن قفل درب حیاط بیان کردیم استفاده کنید و در صورتی که از پس این کار برنیامدید از کلیدساز کمک بخواهید.

باز کردن قفل کتابی

باز کردن قفل کتابی
  • باز کردن قفل کتابی با چکش

برای این کار ابتدا قفل را در دست گرفته و از سمت پشت با چکش به‌ آن ضربه بزنید. قفل کتابی باز کردن در این حالت بسیار ساده است و با چند ضربه خواهید دید که قفل ناگهان باز شده و بیرون می‌آید.

  • یک عکس از کلیدتان داشته باشید

اگر از روی کلید اصلی خود عکس یا تصویری داشته باشید می‌توانید به راحتی قفل‌ را باز کنید. برای این کار ابتدا یه باتری قلمی را برداشته و روکش آن را جدا کنید. تصویر کلید را کاملا روی روکش باتری بکشید و آن را ببرید. در انتها آن را وارد قفل کنید و به کمک یه پیچ گوشتی تک سو آن را بچرخانید. قفل کتابی باز کردن با این روش مقداری وقت گیر می‌باشد.

  • قفل کتابی باز کردن با میله و چکش

در این روش یک میله به سایز قفل کتابی وارد آن کنید و با چکش یا ابزاری دیگر در جهت مخالف قفل به آن ضربه بزنید.

هم‌چنین اگر با قفل آویزی که کلید آن را گم کرده‌اید مواجه شدید باز کردن آن با درب نوشابه مانند تصاویر زیر امکان پذیر است.

یک قوطی نوشابه را برداشته و آن را مانند تصویر زیر برش دهید.

باز کردن قفل با قوطی نوشابه

سپس مانند تصویر زیر آن را در وارد قسمت قفل شده کرده و به اصطلاح با آن بازی کنید تا باز شود.

کلام آخر

در این صفحه با هم دیدیم که می‌توان انواع قفل‌ها را بدون کلید باز نمود. اما نکته اصلی این است که با باز کردن قفل‌ها آسیبی هم به آن‌ها وارد نکنیم. بنابراین بهترین راه در مواقع این چنینی این است که از کلید ساز کمک بگیرید تا خسارتی به اموالتان وارد نکنید.

آخرین مطالب کلید سازی در استاده مگ