لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

پکیج‌های ساخت شرکت اخگر از جمله پکیج‌های با کیفیت بوده که بعضاً ممکن است دچار مشکلاتی شوند. تعمیر پکیج اخگر از کارهای چندان دشواری نیست و به دست متخصصان استاده در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. ما در این صفحه از خدمات استاده در رابطه با انواع عیوب متداول پکیج اخگر، علت روشن نشدن شمعک آن و غیره توضیح خواهیم داد تا به بهترین نحو شما را راهنمایی کنیم. برای آشنایی کامل با تعمیر پکیج زمینی اخگر تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و از خدمات تعمیر پکیج بهره‌مند شوید.

قیمت تعمیرات پکیج اخگر

خدماتقیمت به تومان
ایاب و ذهاب50،000 تا 80،000
تبدیل شیر برقی به دستی یا شیر اتوماتیک200.000
تعویض کویل در پکیج های زمینی150.000
تنظیم برد الکترونیک پکیجتا 200.000
تعویض فلو سوئیچ پکیج یا فلومتر150.000
تعویض نسوز اتاق احتراق و سرویس محفظه احتراق160.000
آب بندی و واشر بندی کامل پکیج در صورت نشتی250.000
رفع گریپاژ پمپ پکیج بدون سرویس200.000
تعویض الستیک دیافراگم پکیج180.000
تعویض پرشر سوئیچ هوا150.000
تعویض پرشر سوئیچ آب180.000
تعویض فن پکیج )احتراق بسته و باز(170.000
تعویض سنسور دود و لیمیت سوئیچ160.000
تعویض سنسور آب گرم یا شوفاژ جداری150.000
تعویض برنز یا مشعل پکیج120.000
تعویض ایرونت یا هوا گیر120.000
تعویض مبدل ثانویه صفحه ای150.000
تعویض محدود کننده جریان آب120.000
تعویض مبدل ثانویه معمولی180.000
تعویض سیم کشی کامل فابریک شرکت320.000
قیمت تعویض مبدل حرارتی پکیج160.000
تعویض فیوزهای کنترل هر عدد80.000
تعویض ترمومتر، مانومتر و ترموستات هر عدداز 100.000
تعویض شیر موتوری و سرویس160.000
تعویض شیر پر کن اتوماتیک با تنظیم فشار160.000
تعویض شیر سه راه مکانیکی280.000
تعویض شیر کنترل گاز کامل با تنظیم320.000
تعویض سنسور آب گرم یا شوفاژ مستغرق هر عدد120.000
تعویض ولوم های تنظیم دما و کنترل120.000
تعویض برد الکترونیکی کامل با تنظیم250.000
تعویض ترانس جرقه یایون120.000
تعویض پمپ کامل با کالیت200.000
تعویض پمپ کامل با فلنج فلزی250.000
تعویض منبع انبساط پکیج و راه اندازی320.000

در خرابی‌های متداول پکیج اخگر، هزینه تعمیر آن چندان بالا نبوده و به همین سبب نیازی به نگرانی از این بابت نیست. به‌ طور کلی، قیمت تعمیر به نوع خرابی پکیج بستگی داشته و نمی‌توان هزینه دقیقی برای آن در نظر گرفت؛ اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که منصفانه‌ترین قیمت‌ها را در مجموعه استاده داشته و از این نظر خیال شما آسوده و راحت باشد.

خدمات تعمیر پکیج دیواری اخگر

ما در مجموعه استاده خدمات متنوعی را برای تعمیر پکیج دیواری اخگر ارائه کرده‌ایم. در صورتی‌ که خرابی پکیج شما به دلیل مشکلات و موارد زیر باشد، به‌ راحتی می‌توانید از این مجموعه کمک بخواهید تا متخصصان فنی ما آن را تعمیر کنند. در ادامه به برخی از خرابی‌های متداول پکیج اخگر اشاره کرده‌ایم:

 • کاهش فشار بار
 • روشن نشدن یا روشن نماندن سه شعله پیلوت
 • گرم نشدن آب
 • کار نکردن کلی پکیج
 • گرم نشدن رادیاتورها
 • کار نکردن سیستم گرمایشی
 • روشن شدن انفجاری پکیج
 • نوسان در میزان آب مصرفی
 • افزایش فشار مدار گرمایشی با افزایش دما
 • عدم تناسب بین دمای مدار گرمایش و دمای آب مصرفی

موارد اشاره شده در قسمت بالا، تنها گوشه‌ای از خرابی‌های قابل تعمیر پکیج دیواری اخگر توسط مجموعه ما بوده است. بنابراین، در هر کجای ایران که باشید به‌ راحتی می‌توانید از خدمات استاده بهره‌مند گردید.

خدمات تعمیر پکیج دیواری اخگر

تعمیر پکیج زمینی اخگر

اگر شما نیز از پکیج زمینی اخگر استفاده می‌کنید، ممکن است در طول عمر مفید آن با مشکلات متعدد این دستگاه روبه‌رو شوید. در ادامه متداول‌ترین عیوب این نوع از پکیج را توضیح خواهیم داد. دو مورد از این مشکلات عبارت‌اند از:

عدد فشار بار

همان‌طور که می‌دانید، بهتر است عدد فشار بار بر روی 1.5 باشد. در صورتی که مقدار آن کاهش یابد، باید از طریق ولوم نسبت به تنظیم آن اقدام کنید. در صورتی که این کار را انجام دادید ولی عدد فشار بار تغییری نکرد یا برای مدت زمان بسیاری بر روی 1.5 ثابت بوده و تغییری نکرده بود، احتمال خرابی ترمومتر وجود دارد.

قیمت تعمیر پمپ پکیج همراه بررسی خرابی و سرویس پمپ پکیج را در این صفحه از استاده مشاهده نمایید.

دلایل مختلفی مانند مکش نامناسب دودکش و پس زدن شعله به داخل پکیج، رسوب مجاری لوله مویی و… وجود دارد که باعث این خرابی می‌شود. در این صورت لازم است متخصص مربوطه آن را تشخیص و در راستای حل آن کارهای لازم را انجام دهد.

گیرباژ بودن پمپ

برخی اوقات ممکن است با تغییر فصل، پکیج دچار گیرباژ شده و پمپ شوفاژ آن کار نکند. متداول‌ترین روش برای رفع این مشکل، هواگیری به کمک پیچ هواگیری است. البته در برخی از مواقع نیز این مشکل به آسانی رفع نشده و باید از افراد متخصص برای تعمیر پکیج زمینی اخگر کمک بگیرید.

عیب‌ یابی پکیج اخگر همراه راهکار

تا این بخش از مقاله در رابطه با تعمیر پکیج اخگر توسط متخصصان و خدمات مورد ارائه‌ در مجموعه استاده توضیح دادیم. حال در این بخش، عیوب متداولی که ممکن است برای پکیج پیش آید را توضیح داده و راهکارهایی را برای رفع آنها خواهیم گفت.

توجه داشته باشید که خدمات نصب پکیج و در کنار آن، تعمیر پکیج برای افراد غیرمتخصص امر بسیار سخت و پیچیده‌ای بوده و ممکن است در حین درست کردن بخشی از دستگاه، به سایر قسمت‌های پکیج آسیب برسانند. به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم این کار را به متخصص مربوطه بسپارید تا هزینه‌های بیشتری متحمل نشوید.

عیب‌ یابی پکیج اخگر همراه راهکار

برخی از عیوب متداول این پکیج عبارت‌اند از:

کاهش فشار بار

یکی از مواردی که در تنظیمات پکیج باید به آن توجه کنید، محدوده فشار بار است. در این پکیج‌ها محدوده عادی بین 1 الی 5.1 بوده که بیشتر یا کمتر بودن آن از این مقادیر، عملکرد دستگاه را دچار مشکل می‌کند. خدمات تعمیر شیر اطمینان پکیج به صورت تخصصی را از استاده بخواهید.

تعمیر این مشکل رخ داده برای پکیج دیواری اخگر ساده بوده و عموماً با تنظیم کردن شیر پرکن که در بخش زیرین پکیج قرار دارد، حل می‌شود. در صورت عدم حل مشکل لازم است با متخصصان استاده تماس بگیرید.

روشن نشدن یا روشن نماندن سه شعله پیلوت

هنگامی که پکیج را به طور کامل ببندید و برای مدتی آن را روشن نکنید، ممکن است سه شعله پیلوت روشن نشود. برای این کار کافی است به‌ صورت دستی اقدام به روشن کردن آن کنید. در صورتی که روشن نشدند، توصیه می‌شود با متخصصان استاده تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.

گرم نشدن رادیاتورها و آب

احتمالاً آزاردهنده‌ترین عیب پکیج اخگر، همین موضوع باشد. گرم نشدن آب رادیاتور و آب پکیج به دلیل بد بودن فشار گاز ساختمان است. در رابطه با گرم نشدن رادیاتور دلایل دیگری مانند وجود هوا در پکیج یا رادیاتورها، رسوب گرفتن پمپ، عدم باز بودن کامل شیرهای رفت‌وبرگشت پکیج نیز وجود دارد که برای تعمیر این موارد باید از متخصصان کمک بگیرید.

در رابطه با گرم نشدن آب پکیج نیز عوامل مختلفی اعم از خرابی برد، رسوب گرفتن پکیج و غیره وجود دارد که تشخیص دلیل اصلی آنها توسط افراد غیرمتخصص ناممکن می‌باشد. بنابراین خود به‌ تنهایی نمی‌توانید نسبت به تعمیر پکیج اخگر اقدام کنید و لازم است از متخصصین کمک بخواهد.

علت روشن نشدن شمعک پکیج اخگر

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که در تعمیر پکیج دیواری اخگر وجود دارد، روشن نشدن شمعک آن است. احتمالاً برای شما پیش‌ آمده که پس از خاموش کردن کامل پکیج، هنگامی که اقدام به روشن کردن آن می‌کنید، شمعک هنگامی روشن می‌شود که دکمه را فشار می‌دهید و با رها کردن دکمه، شمعک نیز خاموش می‌شود.

اصلی‌ترین دلیل این امر، کثیفی و گرفتگی مجرای سمت ترموکوپل پیلوت بوده که باید با استفاده از کبریت یا وسایلی از این قبیل، شمعک را به‌ صورت دستی روشن کنید.

توجه داشته باشید که کبریت را به مدت 30 ثانیه نگه دارید تا شمعک به طور کامل روشن شود. در صورتی‌ که همچنان شمعک روشن نشد و به عبارتی نیاز به تعمیر پکیج زمینی اخگر داشتید، با متخصصان استاده تماس بگیرید.

عیب‌ یابی پکیج اخگر

ارورهای پکیج اخگر

یکی از امکاناتی که پکیج‌های اخگر در اختیار مشتریان خود قرار داده، اطلاع از خطا توسط کدهای خطا یا ارورهاست. به همین سبب در این قسمت متداول‌ترین ارورهای پکیج اخگر را توضیح خواهیم داد تا اگر به روش تعمیر پکیج اخگر مسلط هستید، خود نسبت به تعمیر آن اقدام کرده و در غیر این صورت، از متخصصان استاده کمک بگیرید.

برخی از این ارورها عبارت‌اند از:

 • ارور F3 مربوط به ایراد در سنسور آب مصرفی
 • ارور F4 مربوط به ایراد در سنسور شوفاژ
 • ارور F5 مربوط به اخطار حسگر یا یون
 • ارور F6 مربوط به ایراد در لیمیت سوئیچ 78 درجه
 • ارور F7 مرور به ایراد در سنسور دود
 • ارور F8 مربوط به ایراد در لیمیت 110 درجه

این خطاها برای عیب‌یابی ساده و آسان بسیار کاربردی بوده و به همین سبب اغلب متخصصان پیش از مراجعه در مورد کد خطا از شما سؤال می‌کنند تا در صورت نیاز، قطعات یا وسایل مربوطه را نیز با خود بیاورند.

نتیجه‌ گیری

پکیج‌های اخگر یکی از محبوب‌ترین پکیج‌های با کیفیت بوده که ممکن است در طول زمان با مشکلاتی روبه‌رو شوند. ما در این مطلب به بررسی متداول‌ترین موارد عیب یابی پکیج اخگر پرداخته و برای برخی از عیوب ساده آن، راهکارهایی ارائه کردیم.

با توجه به تخصصی بودن حوزه تعمیرات پکیج، پیشنهاد می‌کنیم به‌ صورت خودسر نسبت به تعمیر پکیج دیواری یا زمینی اخگر اقدام نکرده و از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید. ما در مجموعه استاده بهترین متخصصان را با منصفانه‌ترین قیمت به شما معرفی می‌کنیم تا بهترین خدمات را در حیطه تعمیر پکیج اخگر دریافت کنید.