آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد برای لوله‌های ساختمان، باید اقدامات مناسب و سریع برای رفع نشتی لوله فاضلاب توکار و تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب به وسیله خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه صورت گیرد.

اگر اقدامات لازم و سریع برای آب‌بندی و رفع نشتی صورت نگیرد مطمئنا مشکلات بسیار و هزینه‌های فراوانی را در پی خواهد داشت و همچنین آرامش افراد و ساکنان ساختمان را نیز مختل خواهد کرد.

 در این صفحه قصد داریم که به بیان توضیحات لازم در مورد رفع نشتی لوله فاضلاب توکار بپردازیم و سپس چگونگی تشخیص ترکیدگی و گرفتگی لوله فاضلاب را بررسی کنیم.

 رفع نشتی لوله فاضلاب توکار

نشتی لوله فاضلاب توکار

توجه کنید که برای رفع نشتی لوله فاضلاب توکار بدون داشتن تخصص در مورد انجام اقدامات لازم، مطمئنا مشکلات و دردسرهای دیگری را به دنبال خواهد داشت.

از این رو برای رفع این نوع نشتی، بهتر است که اول با شرکت‌های قانونی و مجاز و به خصوص کارشناسان مجرب لوله کشی ساختمان برای انجام این کار تماس بگیرید.

 لوله های فاضلاب در انواع و جنس‌های مختلفی مانند موارد زیر وجود دارند:

  • پی وی سی 
  • گالوانیزه 
  • پولیکا
  • پوش فیت
  • چدنی 

که در هنگام ساختمان‌سازی برای طبقات استفاده می‌شوند. هر یک از این انواع جنس‌ها، مزایا و محاسن خاص خود را دارند که از نقطه نظر شیوه نصب و اجرا در ساختمان متفاوت می‌باشند.

اگر نشانه‌های نشتی لوله چون خیس بودن همیشگی کنتور ساختمان، خیس بودن زمین اطراف لوله‌های آب، افزایش هزینه‌های مربوط به قبض آب ساختمان وغیره رخ داده است، پس حتماً باید نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

به دلیل اینکه رفع نشتی لوله فاضلاب توکار همراه با کندن کف ساختمان و یا در سطح دیوار صورت می‌گیرد، باید در تشخیص دقیق محل مورد نظر تخصص و تجربه لازم را داشته باشید. چرا که هزینه تشخیص ترکیدگی لوله افرایش می‌یابد و لوله کشی توکار سختی‌ها و حساسیت‌های خاص خود را دارد.

گاهی اوقات کارشناسان برای رفع نشتی لوله فاضلاب توکار اقدام به قطع کردن قسمت معیوب لوله و اتصال لوله جدید و مناسب‌تر می‌کنند. البته متصل کردن لوله‌ها برای رفع نشتی با توجه به جنس لوله متفاوت خواهد بود.

اما معمولاً در اکثر موارد و برای صرف هزینه معقول این روش برای رفع نشتی لوله فاضلاب توکار مورد استفاده قرار می گیرد.

 تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

ترکیدگی لوله فاضلاب معمولاً بیشتر در فصل زمستان به دلیل یخ زدن لوله‌ها رخ می‌دهد. البته در طول زمان نیز این لوله‌ها پوسیده خواهند شد و همین امر باعث آسیب‌پذیری و ترکیدگی لوله فاضلاب و در آخر نم و رطوبت ساختمان و مشکلات عدیده دیگر خواهد شد.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با همان نشانه‌ها چون وجود نم در دیوارهای ساختمان، افزایش صعودی قبض‌های آب ساختمان، صدای چکه چکه کردن آب در ساختمان و… به صورت معمول توسط ساکنان ساختمان قابل بررسی می‌باشد و حتماً باید برای جلوگیری از دردسرهای بیشتر و خسارات زیادتر، خیلی سریع نسبت به بررسی و رفع مشکل اقدام کنید.

در صورت تماس با شرکت‌های متخصص در این حوزه، معمولاً این افراد تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب را با دستگاه انجام می‌دهند. همچنین می‌توانند تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه را نیز در کمترین زمان انجام دهند.

این نوع دستگاه‌ها برای رفع نشتی لوله فاضلاب توکار بر طبق یک دریافت‌کننده و فرستنده امواج کار می‌کنند که در صورت حرکت این دستگاه بر روی سطح کاشی‌های زمین، از طریق امواج و دریافت صدای نشتی آب، به تشخیص ترکیدگی در محل مورد نظر می‌پردازد.

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب 

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب و سپس رفع آن یک معضل و فاجعه برای ساختمان محسوب می‌شود. چرا که علاوه بر دردسرها و مشکلاتی که برای رفع آن در پی خواهد داشت، زندگی عادی و روزمره اعضای ساختمان را با مشکلات خیلی جدی‌تری مواجه خواهد کرد.

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب از طریق نشانه هایی چون علامت بوی فاضلاب از سینک، گرفتگی سینک ظرفشویی و یا حتی خارج شدن آب از زیر سینک و لباسشویی آشپزخانه نشان از گرفتگی لوله فاضلاب می‌باشد. اما نکته اصلی در این شرایط دستکاری نکردن لوله برای رفع گرفتگی می‌باشد.

چرا که معمولاً افراد فکر می‌کنند در این صورت از طریق تلمبه دستی، محلول‌های لوله بازکن وغیره مشکل به راحتی حل می‌شود. اما بهتر است که بعد از تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب از شرکت‌های تخلیه چاه معتبر کمک بخواهید تا مشکل را دقیق و درست حل نماید.

در پایان:

در صورت وقوع هر گونه نشانه دال بر تشخیص ترکیدگی یا گرفتگی لوله‌ها باید خیلی سریع نسبت به رفع نشتی لوله فاضلاب توکار از طریق افراد متخصص و مجرب در خدمات آنلاین استاده بهره بگیرید چرا که گذشت زمان و وجود این مشکل به صورت ادامه‌دار می‌تواند به قسمت‌های دیگر ساختمان آسیب وارد کرده و هزینه‌های مربوطه را به شدت افزایش دهد.