یکی از برندهای مطرح تولیدکننده‌ی لوازم برقی خانگی از جمله یخچال، برند هیتاچی است. یخچال هیتاچی نیز مانند هر برند دیگری ممکن است پس از مدتی به دلایل مختلفی از کار افتاده و دچار مشکل شود که باید جهت تعمیر یخچال اقدام کرد. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده درباره‌ی تعمیر یخچال هیتاچی در منزل و تعمیر قطعات مهم آن از جمله برد الکترونیکی و موتور توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

تعمیر یخچال هیتاچی در محل

با توجه به حمل‌ونقل و جابه‌جایی سخت یخچال، مراکز معتبر تعمیر یخچال هیتاچی، خدمات مورد نیاز شما را در محل ارائه می‌دهند. این موضوع سبب می‌گردد که یخچال شما در مدت زمان کوتاه‌تری تعمیر شود. کارشناسان خبره‌ی تعمیرکار یخچال، تا حد امکان به تعمیر قطعه یا قطعات آسیب‌دیده پرداخته و در صورتی که امکان آن وجود نداشته باشد، به تعویض قطعه با نمونه اصلی همین برند می‌پردازند.

 خرابی برخی قطعات یخچال به‌ صورتی است که اگر در اسرع وقت تعمیر نشوند، خرابی به سایر قسمت‌ها سرایت کرده و قطعات بیشتری از یخچال را درگیر می‌کنند. برای کاهش هزینه‌های ناشی از تعمیر یخچال هیتاچی و افزایش طول عمر مفید آن، پیشنهاد ما این است که در اولین زمانی که متوجه کارکرد غیرعادی یخچال خود شدید، با مراکز تعمیرات یخچال هیتاچی تماس بگیرید.

پس از شرح تقریبی مشکل یخچال خود، کارشناس مربوطه به آدرس شما فرستاده شده و به کمک ابزار پیشرفته به عیب‌یابی و بررسی بخش‌های گوناگون یخچال می‌پردازد.

تعمیر یخچال هیتاچی به دلیل حساسیت این وسیله خانگی باید تنها توسط افراد متخصص و باتجربه انجام گیرد تا از آسیب‌دیدگی بیشتر وسیله جلوگیری شود. به همین منظور می‌توانید جهت تعمیرات یخچال هیتاچی در منزل با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

تعمیر یخچال هیتاچی در محل

تعمیر موتور یخچال هیتاچی

کمپرسور یخچال که معمولا به نام موتور یخچال شناخته می‌شود، عهده‌دار تأمین سرمایش یخچال است. عدم استفاده از محافظ برق مناسب برای جلوگیری از نوسانات شبکه برق، ضربه خوردن، دمای بسیار بالای محیط، خراب شدن ترموستات از شایع‌ترین دلایل خرابی موتور هستند که در تعمیرات یخچال هیتاچی مشاهده شده است. جهت اقدام برای تعمیر ترموستات یخچال هیتاچی روی آن کلیک کنید.

صدای آزاردهنده، سرد نشدن یخچال، داغ شدن غیرطبیعی موتور، نشت آب از یخچال، پریدن فیوز خانه هنگام روشن کردن یخچال، مشاهده برفک، روشن و خاموش شدن مکرر و… از علائم خرابی موتور یخچال هستند که باعث می‌شوند که هر چه سریع‌تر و قبل از خراب شدن موارد خوراکی درون آن، به دنبال تعمیر موتور یخچال هیتاچی باشید.

جهت اقدام برای تعمیرات موتور یخچال در استاده روی آن کلیک کنید.

تعمیر برد یخچال هیتاچی

برد یخچال از مهم‌ترین و حساس‌ترین قطعات یخچال است که وظیفه‌ی ارسال فرمان و کنترل سایر بخش‌های مختلف یخچال را به عهده دارد. دلایل گوناگونی ممکن است سبب خراب شدن برد یخچال شود، از جمله این دلایل می‌توان نفوذ آب به برد الکترونیکی، وارد شدن ضربه هنگام جابه‌جایی یخچال، خرابی سایر قطعات و… را نام برد.

نشانه‌هایی که معمولا خبر از خرابی برد یخچال می‌دهند، می‌توان به سروصدای غیرعادی یخچال، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن یخچال بعد از اتصال به برق، مشاهده کد ارورهای نمایش داده شده روی صفحه نمایش یخچال و… اشاره نمود.

در تعمیر یخچال هیتاچی هنگامی که برد آن از کار افتاده باشد باید سایر قسمت‌های یخچال از جمله موتور به دقت مورد بررسی قرار گیرد. بنابرین در صورت مشاهده‌ی هر کدام از موارد فوق بهتر است هر چه زودتر به تعمیر برد یخچال هیتاچی اقدام کنید تا سایر قطعات یخچال دچار مشکل نشوند.

دلایل خرابی یخچال هیتاچی همراه راهکار

دلایل خرابی یخچال هیتاچی همراه راهکار

علاوه بر برد الکترونیکی و موتور، یکی دیگر از قطعات یخچال هیتاچی که ممکن است دچار خرابی شود کندانسور آن است. کندانسور یخچال که وظیفه خنک‌سازی گاز مخصوص یخچال را بر عهده دارد، به دلایل مختلفی مانند نشستن گرد و خاک و پرز فرش روی آن دچار اشکال می‌شود. این موضوع سبب شده که تبادل دما با محیط به درستی انجام نشود. بنابرین یخچال خود را در محیط خشک و به دور از آلودگی‌های محیطی قرار دهید.

نشتی آب از یخچال یکی دیگر از مواردی است که در تعمیر یخچال هیتاچی بیشتر مورد تقاضا قرار می‌گیرد. یکی از راهکارهای برطرف نمودن این مشکل، تعویض واشر لاستیکی دور درب یخچال است.

در صورت خراب بودن این لاستیک، درب یخچال به خوبی بسته نشده و هوای سرد یخچال از آن خارج می‌شود. راهکار دیگر نیز این است که اگر یخچال برفک بسته باشد، به روش‌های صحیح به تمیز کردن آن اقدام نمایید.

تراز کردن سطحی که یخچال روی آن قرار گرفته است یکی از بهترین راهکارهایی است که از به وجود آمدن بسیاری از مشکلات یخچال هیتاچی جلوگیری می‌کند. اگر سطحی که یخچال روی آن قرار گرفته صاف و مناسب نباشد، فشار بیش از حدی به کمپرسور یخچال وارد شده و پس مدتی باعث از کار افتادن آن یا آسیب رساندن به سایر قطعات یخچال هیتاچی می‌گردد.