در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” با ما همراه باشید تا به خدمات تعمیر یخچال و معرفی تعمیرکاران یخچال فریزر ال جی بپردازیم. عوامل مهمی چون سرویس و تعمیر یخچال فریزر ال جی بعلاوه کاربرد مهم‌ترین قطعات یخچال فریزر از جمله آبریز و درب یخچال فریزر LG را نیز شرح دهیم.

بیشتر از نیم قرن است که یخچال به یکی از اعضای جدی و ثابت لوازم خانه ایرانیان تبدیل شده و در انواع و اقسام رنگ و مدل بازار لوازم خانگی الکتریکی را تصاحب کرده است. خانواده ال جی از پرمصرف‌ترین برند یخچال فریزر ساید نیز معتقد است همه خریداران و کسانی که در منزل خود از یخچال فریزر ال جی استفاده می‌کنند، عضو این خانواده هستند. بنابراین، تعمیر یخچال فریزر ال جی از خدمات این خانواده است.

جهت اقدام برای انجام خدمات زیر در استاده روی آن کلیک کنید:

قیمت تعمیر یخچال فریزر ال جی

خدمتقیمت به تومان
شارژ گاز یخچال فریزر ال جی750.000
رفع نشت گاز یخچال فریزر ال جی160.000
شستشوی مدار یخچال فریزر ال جی80.000
افزایش کندانسور یخچال ال جی200.000
عیب یابی و تعمیر ترموستات یخچال ال جی70.000
تعویض ترموستات یخچال فریزر ال جی300.000
تعویض فن داخلی سرامیکی یخچال ال جی170.000
تعویض فن داخلی معمولی یخچال ال جی300.000
عیب یابی و تعمیر فن یخچال فریزر ال جی70.000
تعویض فن موتور یخچال فریزر ال جی200.000
تعمیر آبریز یخچال فریزر ال جی320.000
تعویض لاستیک درب یخچال ال جی350.000
رگلاژ درب یخچال فریزر ال جی90.000
تعویض لولای درب یخچال فریزر ال جی180.000
تعویض کمپرسور فریزر ال جی160.000

سرویس یخچال ال جی

برای بسیاری از ما پیش آمده که بخواهیم قیمت تعمیر یخچال فریزر ال جی را در مواقع خرابی آن بدانیم و از آدرس و مشخصات دقیق نمایندگی تعمیرات ساید ال جی باخبر شویم. برای پی بردن به قیمت تعمیر یخچال فریزر ال جی و جزئیات آن با ما در این مطلب از “استاده” همراه باشید.

برای انتخاب بهترین تعمیرکار و فردی که سرویس یخچال فریزر ال جی را به صورت تخصصی انجام می‌دهد، بهتر است از طریق وب‌سایت رسمی نمایندگی و منابع قانونی اقدام کنید.

معمولا نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر ال جی می‌تواند یک منبع قابل اعتماد باشد. شما در چنین شرایطی آدرس و تلفن شخص یا شرکتی که مرکز نمایندگی برای تعمیرات یخچال به آدرس منزل شما معرفی می‌کند را در اختیار دارید. همین موضوع به مشتریان آرامش می‌بخشد.‎ “استاده” با معرفی نمایندگی‌های تعمیر یخچال فریزر ال جی و همچنین تعمیرکاران یخچال ال جی، میزان هزینه لازم جهت تعمیرات یخچال فریزر ال جی را برای شما فراهم آورده است.

خیلی اهمیت دارد که با انواع ارورها و پیغام‌هایی که روی صفحه نمایشگر یخچال ساید ال جی مشاهده می‌کنید، آشنا باشید؛ گاهی با رعایت چند نکته ساده و جزئی، مشکل حل خواهد شد و شاید نیازی به تماس با مرکز نمایندگی نباشد.

قطعات یخچال ساید بای ساید ال جی

اغلب مردم به دلیل تعویض قطعات در هنگام خرابی یخچال فریزر و اطلاع از قیمت قطعات یخچال ساید بای ساید ال جی، آن ها را در اینترنت جستجو می‌کنند. موضوع حائزاهمیت این است که آنها را بشناسید و از استاندارد بودن و غیر تقلبی بودن این قطعات مطمئن شوید.

  • فن خنک کننده داخلی و فن کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی بیشترین میزان جستجو در اینترنت را برای تعویض و آگاهی از آخرین قیمت به روز شده آنها دارند.
  • فن با پوسته بزرگ، فن سه سیم تاجدار، فن چهار سیم تاجدار و فن توربو توربینی همراه با اینورتر از جمله فن‌هایی هستند که تعمیرکاران هنگام تعویض قطعات یخچال فریزر، آنها را معرفی کرده و با توضیح درباره ویژگی‌های آنها، شما را بر سر یک چندراهی و یک انتخاب پیچیده قرار می‌دهند.

نکته مهم در این میان این است که فراموش نکنید، بهترین فن الزاما گران‌قیمت‌ترین آنها نیست!

  • موتور یا کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی نیز از دیگر قطعاتی است که گاهی باید تعویض شود. لازم به ذکر است البته قیمت آن نیز کم نخواهد بود. معمولا باید آنقدر مراقب یخچال باشیم که کار به این نقطه نرسد! جهت استفاده از خدمات تعمیر موتور یخچال در استاده کلیک کنید.
  • انواع صفحه اواپراتور و کندانسور یخچال از دیگر قطعات مهم یخچال فریزر ال جی محسوب می‌شوند.
  • انواع فیلتر آب ساید بای ساید ال جی LG نیز از قطعات مهمی است که باید پیش از خرید قطعی از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر آبریز یخچال ال جی

یکی از علت‌های مهم آبریزش از یخچال ال جی، خرابی لاستیک دور درب یخچال است. همیشه قبل از تماس با تعمیرکار یا شرکتی خاص، این موضوع را چک کنید. گاهی با عوض کردن و جایگزینی ساده لاستیک دور درب یخچال، مشکل به طور کلی برطرف خواهد شد.

فراموش نکنید که یکی دیگر از موارد مهم در بروز چنین مشکلی برای یخچال ال جی، مسدود شدن مسیر لوله تخلیه است.

در یخچال‌های ال جی که برفک زدایی در آنها نیز شکل می‌گیرد، یک سیستم برای از بین بردن برفک در فریزر در نظر گرفته شده که با فعال شدن آن، تمام یخ و برفک موجود که در اطراف سیم پیچ ایجاد می شود، شروع به آب شدن می‌کند. چگونگی خاموش كردن يخساز يخچال ال جی را اینجا مطالعه کنید.

یکی از راهکارها برای حل مشکل آبریز یخچال ال جی این است که داخل مسیر مقداری آب گرم بریزید. راه‌حل دیگر این است که مقداری جوش شیرین و آب را ترکیب کرده و در لوله بریزید تا مسیر باز شود. می‌توانید توسط یک لوله یا سیم ضخیم به مواد داخل لوله ضربه و فشار وارد کنید تا به خوبی باز شود.

علت کار نکردن یخساز ساید ال جی را اینجا مشاهده نمایید و در جهت رفع آن راهکارهای ارائه شده را مطالعه کنید.

رفع مشکل برفک و ابریزی یخچال ال جی

البته که اگر در این خصوص تردید دارید، بهتر است از ابتدا به متخصص این مورد مراجعه کنید تا هیچ خطری متوجه یخچال شما نشود.

بسیاری از شما وقتی مشکلی برای یخچال پیش می‌آید، به دنبال شماره نمایندگی یخچال ال جی هستید. برای سرویس یخچال ال جی کافی است مطمئن باشید به یک شرکت یا وب‌سایت رسمی مراجعه کرده‌اید. شک نداشته باشید که یک مرجع رسمی مثل استاده، بهترین قیمت‌ها و منصفانه‌ترین مراحل تعمیر را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

تعمیر درب یخچال ساید ال جی

تعمیر لاستیک دور درب یخچال ال جی

بسته نشدن درب یخچال ال جی و یا کامل بسته نشدن آن به یکی از معضلات جدی و شایع یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی تبدیل شده است که نیاز به تعمیر درب یخچال ساید ال جی را افزایش داده است.

مشکل بسته نشدن یا محکم نشدن و کیپ نشدن درب یخچال ال جی بیشتر به خاطر خرابی لاستیک دور درب یا خرابی لولای درب یخچال و حتی گاهی تمیز نبودن لاستیک یا درزگیر درب اتفاق می‌افتد. گاهی علل دیگری منجر به بسته نشدن درب یخچال می‌شود که در نهایت با خدمات تعمیرکاران مجرب و سرویس یا تعمیر قطعات برطرف خواهد شد.