یخچال پروفایل از عملکرد خوبی برخوردار است اما ممکن است به هر دلیلی با مشکل مواجه شود. در این صفحه سعی داریم تا تعمیر برد و موتور یخچال پروفایل را بررسی کنیم و همچنین شما را با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل آشنا کنیم. اگر برد یخچال پروفایل شما خراب شده است و به تعویض نیاز دارد می‌توانید قیمت برد یخچال پروفایل را نیز در همین صفحه مشاهده کنید.

قیمت برد یخچال پروفایل

خدمتقیمت به تومان
قیمت قطعه برد یخچال4.200.000 تا 5.200.000
قیمت تعمیر برد یخچال495.000

برد یخچال پروفایل یکی از مهم‌ترین قطعات آن به شمار می‌رود. برای اطمینان یافتن از خرابی برد و بررسی یخچال پروفایل با نمایندگی یخچال پروفایل تماس حاصل کنید تا توسط تکنسین‌های ماهر نسبت به عیب یابی و بررسی برد یخچال اقدام کنید. پس از بررسی تکنسین مشکل یخچال پروفایل آشکار خواهد شد.

در صورت وجود امکان تعمیر، تعمیرکار نسبت به تعمیر یخچال پروفایل اقدام خواهد کرد. اگر پس از بررسی تعمیرکار متوجه شدید که امکان تعمیر برد یخچال پروفایل وجود ندارد و مشکل تنها با تعویض برد برطرف خواهد شد با نمایندگی یخچال پروفایل تماس حاصل کنید.

قیمت برد یخچال پروفایل

شما می‌توانید با پرسش از نمایندگی به جدیدترین قیمت روز برد یخچال پروفایل دست پیدا کنید. یخچال پروفایل زیرمجموعه شرکت جنرال الکتریک آمریکا است و برد آن نیز وارداتی است و به دلیل ثابت نبودن نرخ ارز نمی‌توان قیمت ثابتی را برای این قطعه اعلام کرد. معمولا می‌توان قیمت این قطعه را طبق جدول بالا متغیر دانست.

البته لازم به ذکر است در صورتی که تعمیرکار، برای برطرف کردن مشکل یخچال پروفایل تعمیر برد را پیشنهاد داد شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به این کار اقدام کنید. به طور معمول نیز هزینه تعمیر این قطعه مناسب‌تر است. بسته به نوع و میزان خرابی و همچنین مدل یخچال این مبلغ نیز متغیر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

اصولا بهترین کار برای تعمیر هر وسیله‌ای تماس گرفتن و یا مراجعه به نمایندگی آن است. تعمیر یخچال پروفایل نیز امری کاملا تخصصی است و نیازمند دانس و مهارت کافی است. شما می‌توانید برای تعمیر یخچال پروفایل به نمايندگي يخچال پروفايل مراجعه کنید و یا از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید.

خدمات نمايندگي يخچال پروفايل

  • تعمیر در محل
  • انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران ماهر
  • تعویض قطعات با قطعات اورجینال
  • ارائه فاکتور
  • تعیین قیمت بر اساس نرخ مصوب
  • ارائه ضمانت نامه در پایان کار توسط تکنسین نمايندگي يخچال پروفايل

تعمیر برد یخچال پروفایل

نشانه‌های خرابی برد یخچال پروفایل

پس از مشاهده هر یک از نشانه‌های بالا در اسرع وقت با نمایندگی یخچال پروفایل تماس بگیرید و نسبت به تعمیر یخچال پروفایل اقدام کنید. تعمیر در این حالت پس از بررسی دقیق تعمیرکار و عیب یابی صورت می‌گیرد.

اگر مراقبت‌های لازم از یخچال صورت گرفته باشد به احتمال زیاد با تعمیر برد مشکل برطرف خواهد شد. اما برخی مواقع مشکل برد جدی‌تر خواهد بود و تنها راه حل تعویض آن است. تعویض برد نسبت به تعمیر آن از هزینه بالاتری برخوردار است زیرا در تعویض علاوه بر هزینه نصب و اجرت تعمیرکار، هزینه برد جدید نیز بر مبالغ اضافه خواهد شد.

روش‌های پیشگیری از خرابی برد یخچال پروفایل

حال اگر نگران خراب شدن برد یخچال پروفایل هستید می‌توانید با نکات زیر از ایجاد مشکل در این قسمت جلوگیری کنید.

استفاده از محافظ برق مخصوص یخچال

محافظ برق انواعی دارد که شما باید برای پیشگیری از بروز خرابی برای برد یخچال پروفایل از محافظ برق مخصوص یخچال استفاده کنید. طبیعی است که تاثیر محافظ برق مخصوص یخچال از محافظ برق معمولی در سالم ماندن یخچال بیشتر است.

جابجایی با رعایت اصول

برای نصب یخچال و یا پس از مدتی ممکن است شما قصد جابجا کردن یخچال پروفایل را داشته باشید. باید طبق اصولی که برای جابجایی یخچال پروفایل تعریف شده‌اند نسبت به این امر اقدام کنید. در غیر این صورت اگر هنگام جابجایی باعث آسیب رسیدن به برد یخچال پروفایل بشوید باید مبالغ زیادی را برای تعمیر و یا تعویض این قطعه پرداخت کنید.

سپردن تعمیرات برد به متخصص

اگر به هر دلیلی برد یخچال پروفایل شما دچار مشکل و خرابی شد، به هیچ عنوان بدون داشتن مهارت و آگاهی نسبت به تعمیر یخچال پروفایل اقدام نکنید. در صورت نداشتن آگاهی از نحوه تعمیر ممکن است باعث بروز مشکلات بزرگ‌تری بشوید. به طور مثال ممکن است مشکل برد یخچال پروفایل خیلی حاد نباشد و با تعمیر توسط تعمیرکار برطرف بشود اما با دست کاری برد، امکان تعمیر از دستگاه گرفته بشود و تنها راه حل تعویض آن باشد.

پس برای تعمیر یخچال پروفایل با نمایندگی یخچال پروفایل تماس حاصل کنید تا به صورت اصولی دستگاه شما تعمیر شود.

تعمیر موتور یخچال پروفایل

تعمیر موتور یخچال پروفایل
خدمتقیمت به تومان
تعویض موتور یخچال پروفایل2.500.000 تا 3.500.000

هر وسیله‌ای عمری مشخص دارد و عمر موتور یخچال پروفایل به طور میانگین ده سال است. یعنی اگر موتور یخچال پروفایل به طور تقریبی ده سال کار کرده باشد وجود مشکل در آن پس از ده سال امری طبیعی است. البته ممکن است این قطعه به دلیل اتصالات و نوسانات برقی و یا تغییر ولتاژ برق بسوزد. یکی از نشانه‌های خراب شدن موتور یخچال پروفایل گرم شدن داخل یخچال است.

­­چرا ­موتور ­یخچال ­یکسره ­کار ­می­‌‌‌کند؟ برای کسب آگاهی از این موضوع روی لینک کلیک کنید.

به دلیل اینکه موتور قلب یخچال شناخته می‌شود وجود هرگونه مشکل در این قطعه باعث بروز مشکل در سرمایش یخچال خواهد شد. یکی از مشکلات موتور یخچال پروفایل یکسره کار کردن آن است. دلیل بروز این مشکل خراب شدن ترموستات است که در این حالت باید دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شود تا نحوه برطرف کردن مشکل با تعمیر ترموستات یخچال و یا تعویض تشخیص داده شود.

البته در برخی مواقع تراز نبودن دستگاه نیز باعث یکسره کار کردن موتور می‌شود که باید دستگاه را به صورت تراز بر روی زمین قرار دهید تا از بروز چنین مشکلی پیشگیری کرده باشید. یکی دیگر از روش‌های پیشگیری از خرابی موتور یخچال پروفایل انجام سرویس دوره‌ای است.

تمامی قطعات یخچال پروفایل به یکدیگر مربوط هستند و وجود مشکل در هر قسمت ممکن است باعث بروز مشکل در قطعات دیگر شود. زمانی که هر چند وقت یکبار یخچال سرویس بشود مشکلات دستگاه تشخیص داده شده و نسبت به تعمیر یخچال پروفایل اقدام می‌شود. در صورتی که مشکلات بر روی هم انباشته بشوند ممکن است تنها راه حل برطرف کردن خرابی تعویض قطعه‌ای باشد که در این صورت باید مبالغ بیشتری را پرداخت کنید.