یخچال‌های سامسونگ همانند دیگر یخچال‌ها دچار اشکالات مختلفی در طول زمان کارکرد خود می‌شوند. برفک، روشن نشدن یخچال، سرد نشدن درون آن، بسته نشدن درب و … همگی از جمله خرابی‌های گوناگونی است که ممکن است برای یخچال‌های سامسونگ به وجود بیاید. در این راستا تعمیر برد یخچال سامسونگ از خدمات مورد نیاز کاربران است.

یکی از اصلی‌ترین قطعات یخچال که نقش بسیار مهمی دارد، برد آن است. برد یخچال از قطعات بسیار مهم به حساب می‌آید. این قطعه‌ی کلیدی نیز برخی اوقات دچار اشکالاتی می‌شود. در این مقاله از “استاده” قصد داریم تا به توضیحاتی در خصوص تعمیر برد یخچال سامسونگ، قیمت‌ها و هزینه برد ساید سامسونگ و تست برد یخچال سامسونگ بپردازیم. با ما همراه باشید تا از خدمات ما برای تعمیر یخچال بهره‌مند شوید.

قیمت برد یخچال سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
قیمت برد یخچال سامسونگ3.800.000 تا 5.000.000
قیمت برد یخچال سامسونگ

خرابی برد یخچال سامسونگ

برای صحبت درباره‌ی خدمات تعمیر برد یخچال سامسونگ بهتر است کمی با این قطعه بیشتر آشنا شویم. همان‌طور که اشاره کردیم، برد یخچال سامسونگ از جمله قطعات مهمی است که کنترل فن یخچال و کمپرسور را انجام می‌دهد. اگر برد یخچال سامسونگ خراب شود، شاهد گرم‌ شدن یخچال خواهیم بود.

از دیگر معایب خرابی این قطعه می‌توان به خرابی در فن‌ها، کار نکردن درست یخچال و خاموشی چراغ‌ها اشاره کرد. بدین ترتیب، در هنگام خرابی این قطعه بهتر است هرچه سریع‌تر با نمایندگی‌های تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید. گفتنی است در صورت بی‌توجهی ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری به یخچال سامسونگ وارد شود. آموزش تنظیم دمای یخچال سامسونگ در تابستان و زمستان را در “استاده” بخوانید.

اگر مشکلاتی از قبیل موارد زیر را مشاهده کردید، در اسرع وقت به سراغ تعمیرکاران ماهر بروید:

  • کار نکردن یخچال فریزر
  • داشتن سرو صدای زیاد
  • خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر

اگر موارد فوق مشاهده شود، می‌توان حدس زد که برد یخچال دچار اشکال شده است. در صورتی‌ که یخچال سامسونگ شما مجهز به یک نمایشگر باشد، در هنگام خرابی برد می‌توانید کد خطاهای F10G، F1C و 1 را مشاهده کنید. در این شرایط قطعاً برد یخچال سامسونگ دچار اشکال شده است.

قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگاز 500.000

در رابطه‌ با قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگ نمی‌توان به طور مشخص قیمت معینی را اعلام کرد. یکی از دلایل عدم قطعیت در تعیین قیمت، تنوع مختلف بردهای یخچال است.

انواع بسیار گوناگونی از بردهای یخچال سامسونگ وجود دارد که کیفیت‌های مختلفی دارند. بنابراین قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگ بسته به نوع آن بسیار متغیر است.

یکی دیگر از موارد تأثیرگذار در هزینه‌ی تعمیر، نوع یخچال شما است. طبیعتا یخچال‌های سامسونگ با کیفیت بالاتر، هزینه تعمیر برد بیشتری دارند. در مجموع، این موارد باید به صورت کلی مشخص شود تا بتونیم به‌ صورت تخمینی مبلغی را برای هزینه‌ تعمیر برد یخچال سامسونگ اعلام نماییم.

توصیه می‌گردد برای این که به طور دقیق از قیمت این نوع از یخچال‌ها آشنا شوید، بهتر است با مجموعه ما در “استاده” تماس بگیرید.

قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگ

هزینه برد ساید سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
هزینه برد ساید بای ساید سامسونگاز 3.800.000

یخچال‌های سایدبای‌ساید از جمله یخچال‌های پرطرفدار سامسونگ محسوب می‌شود. این نوع از یخچال‌ها دارای ویژگی‌های مفید و متمایزی هستند و به همین دلیل همواره مورد استقبال قرار می‌گیرند. اگرچه مقاومت اینگونه از یخچال‌ها در طول زمان کارکرد زیاد است، اما در اثر شرایط محیطی و به دلیل استفاده نادرست ممکن است دچار اشکال شوند.

در رابطه‌ با هزینه برد ساید سامسونگ نیز می‌توان گفت که شرایط آن همانند دیگر یخچال‌های سامسونگ است. این جمله بدان معناست که باید ابتدا نوع یخچال سایدبای‌ساید سامسونگ و نوع برد مشخص شود تا بتوان قیمت مشخصی را برای خرابی این قطعه درنظرگرفت.

هزینه تعویض و تعمیر موتور یخچال سامسونگ را در این صفحه از استاده مشاهده کنید.

تست برد یخچال سامسونگ

تست برد یخچال سامسونگ از آن‌ جهت اهمیت دارد که می‌توانید متوجه شوید که آیا برد یخچال شما دچار خرابی شده است یا خیر. برای این که از این امر آگاه شوید، به ترتیب موارد زیر را بررسی کنید:

  1. ابتدا به سراغ اتصال یخچال به برق بروید. در موارد بسیاری هنگامی که یخچال خاموش می‌شود، کاربران به اشتباه تصور می کنند برد یخچال خراب شده است. در صورتی که ممکن است عدم اتصال مناسب به برق باعث چنین مشکلی شده باشد. اگر مشکل خاموش شدن یخچال ناشی از خرابی در اتصال به برق نبود به احتمال فراوان، برد یخچال خراب شده است.
  2. یکی از نشانه‌هایی که مربوط به خرابی برد است، روشن نشدن ناگهانی یخچال است. یخچال‌های سامسونگ از کیفیت مناسبی برخوردار هستند که به‌راحتی دچار خاموشی ناگهانی نمی‌شوند. اگر چنین اتفاقی افتاد، احتمالا برد یخچال دچار اشکال شده است.
  3. معمولاً یخچال‌های سامسونگ سروصدا ندارند یا اگر داشته باشند، بسیار کم است. اگر مشاهده کردید که یخچال شما دارای صداهای بلندی است، می‌توانید مطمئن شوید که برد یخچال خراب شده است.
  4. همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردیم، کد خطاهای F10G، F1C و 1 نشانگر خرابی برد است.

نتیجه‌ گیری

یکی از قطعات مهم و موثر برای عملکرد یخچال‌های سامسونگ و دیگر یخچال‌ها، قطعه‌ی برد آن است. تعمیر برد یخچال سامسونگ از جمله خدماتی است که حتماً باید از سوی تعمیرکاران ماهر انجام شود. در مجموعه “استاده” ما بهترین تعمیرکاران یخچال‌های سامسونگ را جذب کرده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن ازخدمات یخچال خود استفاده کنید و به راحتی آن را تعمیر کنید.