موتور یخچال و هر ابزار برقی دیگری در منزل، جزو قطعات اصلی و حیاتی آن محسوب می‌شود. در صورت خرابی این قطعه یخچال ما به طور کلی از کار می‌افتد و کارکرد خود را از دست می‌دهد. به همین دلیل باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر موتور یخچال سامسونگ خود اقدام کنیم. این نوع از یخچال‌ها اگرچه همواره از کیفیت مناسبی برخوردار هستند؛ اما در درازمدت دچار خرابی‌های متعددی می‌شوند.

موتورهای یخچال سامسونگ از دوام بسیار خوبی برخوردار هستند. اما با گذر زمان و به دلیل استفاده نادرست از یخچال امکان دارد دچار اشکالات محتلفی شوند. به جهت اهمیت این موضوع، در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” سعی کردیم به طور کامل به موضوع خدمات تعمیر یخچال بپردازیم. با ما همراه باشید.

هزینه تعمیر موتور یخچال

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیر موتور یخچال سامسونگ800.000 تا 1.400.000
هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ1.600.000 تا 2.600.000

 هزینه برد ساید سامسونگ چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه تعمیر موتور یخچال

در رابطه‌ با هزینه‌ی تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ می‌توان گفت که قیمت آن به موارد متعددی بستگی دارد. اولین نکته‌ای که در قیمت تعمیر موتور تأثیرگذار بوده موضوعات ارزی است. به دلیل این که موتور یخچال‌های سامسونگ به کشور ما وارد می‌شود، همزمان با نوسانات ارز، قیمت آن نیز تغییر می‌کند.

یکی دیگر از نکاتی که در قیمت تعویض و تعمیر موتور تأثیرگذار است، نوع یخچال است. قیمت تعمیر و تعویض موتور یخچال‌های ساید بای‌ ساید سامسونگ بیشتر از سایر یخچال‌های این برند است. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تعمیر نیز کیفیت موتور یخچال می‌باشد.

به منظور عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و اطلاع از راهکار رفع خرابی، این مطلب از “استاده” را بخوانید.

برخی از موتورها کیفیت بالایی دارند و به همین دلیل قیمت آنها نیز بالاتر است. می‌توانید از موتور سایر برندهای یخچال نیز در یخچال‌های سامسونگ استفاده کنید اما تا زمان کارکرد یخچال نمی‌توان از کیفیت آنها مطمئن بود.

گفتنی است کمپرسور نیز یکی از قطعات وابسته به موتور است. از آنجایی که تنظیم دما به‌ صورت خودکار از ویژگی‌های کمپرسورهای اینورتر است، این نوع از آنها نسبت به کمپرسورهای معمولی کیفیت و قیمت بالاتری دارند. آموزش تنظیم دمای یخچال سامسونگ را بخوانید.

در نهایت باید گفت تعویض یخچال‌های سامسونگ نسبت به تعمیر آن در اکثر موارد از قیمت بالاتری برخوردار است. برای اطلاع از قیمت دقیق تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ بر اساس شرایط زیر می‌توانید با کارشناسان ما در “استاده” تماس بگیرید.

هزینه تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

موتور یخچال سامسونگ امکان دارد به دلایل مختلفی دچار اشکال و خرابی شود. نکته‌ای که باید بدانید این است که با وجود دانستن دلایل خرابی موتور، نمی‌توانید خودتان برای تعمیر یخچال سامسونگ اقدام کنید. تعمیر این قطعه نیاز به تخصص و مهارت فنی دارد. فارغ از این مبحث، دست‌ به‌ کار شدن خودتان امکان دارد سبب ایجاد خرابی‌های بیشتر در موتور یخچال شود.

تعمیر موتور یخچال‌های سامسونگ امکان دارد به دلیل خرابی‌های زیر صورت گیرد:

  • کارکردن مداوم یخچال موجب می‌شود تا دمای یخچال از حالت استاندارد خود خارج شود. همین امر ممکن است موجب شود تا موتور یخچال سامسونگ خراب شود.
  • خرابی واشر درب یخچال سامسونگ موجب گرم شدن هوای داخل یخچال می‌شود. این موضوع به پیچ‌های تبخیر و سیم‌های کندانسور صدمه و آسیب جدی وارد می‌کند. در نهایت موتور یخچال نیز آسیب می‌بیند. از کجا بفهمیم موتور یخچال سوخته یا سالمه؟
  • در صورتی‌ که سیم‌های کندانسور زیر یخچال کثیف یا با مشکل روبه‌رو شوند، اینگونه تصور می‌شود که موتور یخچال آسیب‌ دیده است. بهتر است ابتدا این سیم‌ها تمیز شوند. اگر مشکل به وجود آمده برطرف شود، دیگر نیازی نیست به تعمیر موتور یخچال بپردازیم. چرا موتور یخچال یکسره کار می‌کند؟
  • گرفتگی فیلتر آب، نوسانات برقی، خرابی در سوئیچ تنظیم یخچال نیز از موارد دیگری است که در خرابی موتور یخچال تأثیر بسیار زیادی دارد.
خدمات تعمیر موتور یخچال سامسونگ در منزل

تعویض موتور یخچال سامسونگ

برخی از اوقات شرایطی به وجود می‌آید که دیگر موتور یخچال قابل تعمیر نیست. عواملی مانند نوسانات برقی، خاموش شدن یخچال، سروصدای زیاد، کم بودن فشار گاز، عدم کارکرد درست کمپرسور و… موجب می‌شود تا موتور یخچال بسوزد. در چنین شرایطی تعویض موتور یخچال سامسونگ در دستور کار قرار می‌گیرد. دقت کنید که یخچال را به اشخاصی بسپارید که در زمینه تعویض و تعمیر یخچال‌های سامسونگ تبحر و دانش فنی لازم را داشته باشند.

ممکن است استفاده از موتورهای بی‌کیفیت توسط تعمیرکاران دیگر باعث شود تا دوباره مجبور شوید پس از مدت کوتاهی موتور یخچال را تعوض کنید. مجموعه‌ی “استاده” ازجمله مراکزی می‌باشد که توانسته نمایندگی یخچال‌های سامسونگ را به دست بیاورد. ما توانسته‌ایم با به‌ کارگیری متخصصانی که در زمینه‌ی تعمیر یخچال‌های سامسونگ تبحر دارند، رضایت خاطر بسیاری از مشتریان خود را به دست آوریم.

در صورت استفاده درست از یخچال می‌توانید 10 الی 15 سال از یخچال خود استفاده کنید و از کارکرد مفید آن بهره‌مند شوید. بنابراین بهتر است برای تعمیر و تعویض یخچال خود از طریق نمایندگی‌های معتبر یخچال سامسونگ اقدام کنید.

نتیجه‌ گیری

موتور یخچال مهم‌ترین قطعه‌ی آن به شمار می‌رود. بنابراین تعمیر موتور یخچال سامسونگ از جمله مواردی است که باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت تخصصی برای آن اقدام شود. از آنجایی که قیمت تعمیر موتور یخچال سامسونگ به موارد متعددی بستگی دارد، برای تعمیر یخچال خود می‌توانید با ما در “استاده” در ارتباط باشید.