تعمیر یخچال سامسونگ یکی از مواردی است که به دلیل پیچیدگی و اهمیتی که دارد می‌بایست توسط نمایندگی معتبر و یا تعمیرکار متخصص و باتجربه انجام شود. توصیه می‌شود با توجه به هزینه بالای تعمیر ساید سامسونگ همواره نگهداری صحیح از دستگاه را جهت پیشگیری از خرابی آن اولویت خود قرار دهید.

در این صفحه از استاده قصد داریم علاوه بر معرفی تعمیرگاه معتبر و تعمیرکار جهت تعمیر یخچال سامسونگ در منزل به بررسی هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بپردازیم. با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

ممکن است مشکل به وجود آمده برای یخچال سامسونگ جزئی باشد. بر اثر دست‌کاری شما امکان دارد که خرابی یخچال بیشتر شود. در نتیجه بر اساس شرایط پیش‌آمده باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. به همین دلیل اگر از همان ابتدا کار را به تعمیرکار یخچال سامسونگ مجرب و حرفه‌ای بسپارید.

جهت انجام تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در منزل می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و پس از ارتباط با کارشناسان، سفارش خود را ثبت نمایید. در ادامه به مشکلات رایج یخچال‌های ساید سامسونگ خواهیم پرداخت.

جهت مشاهده قیمت تعمیر برد یخچال سامسونگ روی آن کلیک نمایید.

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

تعرفه هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محل باتوجه به جدول زیر محاسبه می‌شود.

خدمتقیمت به تومان
تعمیر موتور یخچال ساید سامسونگ از 200.000
شارژ گاز یخچال ساید سامسونگ از 400.000 تا 900.000
رفع نشت گاز یخچال ساید سامسونگ 150.000 تا 500.000
شستشوی مدار یخچال با گاز فریون ساید سامسونگ تا 300.000
شستشوی مدار یخچال با گاز ازت ساید سامسونگ تا 650.000
افزایش کندانسور یخچال ساید سامسونگ از 250.000 تا 300.000
عیب یابی و تعمیر ترموستات یخچال ساید سامسونگ از 150.000 تا 200.000
تعویض ترموستات یخچال ساید سامسونگ 200.000 تا 350.000
تعویض فن داخلی سرامیکی ساید سامسونگ از 500.000 تا 2.000.000
تعویض فن داخلی معمولی ساید سامسونگ تا 300.000
عیب یابی فن یخچال ساید سامسونگ 150.000 تا 200.000
تعویض فن موتور ساید سامسونگ 200.000
رفع چکه کردن آب از ساید سامسونگ 150.000 تا 350.000
تعویض لاستیک درب ساید سامسونگ500.000
تعمیر آبسرد کن ساید سامسونگ 100.000 تا 200.000
(هر درب) رگلاژ درب یخچال ساید سامسونگ 130.000 تا 150.000
تعویض لولای درب ساید سامسونگ (هر سر)100.000 تا 250.000
تعویض کمپرسور یخچال ساید سامسونگ 200.000 تا 800.000

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل باتوجه به: هزینه ایاب و ذهاب، تست سلامت دستگاه، هزینه عیب‌یابی، هزینه تعمیر و یا درصورت نیاز هزینه تعویض قطعات دستگاه قیمت گذاری می‌شود. شایان ذکر است درصورت انتخاب گزینه تعمیر یخچال سامسونگ در محل انتخاب شرکت‌های معتبر و نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ، به شکل قابل توجهی در هزینه‌های مصرفی صرفه‌جویی خواهد شد.

طبیعی است که درصورت استفاده از قطعات فیک و تقلبی هزینه‌ تعمیر ساید سامسونگ کاهش می‌یابد اما از طول عمر مفید دستگاه کاسته خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای سای سامسونگ توسط نمایندگی‌ نامعتبر یا افراد متفرقه و با استفاده از قطعات و تجهیزات نامرغوب و بی‌کیفیت در طولانی مدت منجر به وارد شدن آسیب جدی به دستگاه شما خواهد شد و هزینه‌های تعمیر را تا چندین برابر افزایش خواهد داد. بنابراین توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز این است که درصورت بروز مشکل، دستگاه خود را تنها به نمایندگی معتبر تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و یا تعمیرکاران مجرب و متخصص بسپارید تا از صحت تعمیرات و کیفیت قطعات استفاده شده اطمینان کامل داشته باشید.

سرویس کار یخچال سامسونگ

سرویس کار یخچال سامسونگ

به‌طورکلی یخچال سامسونگ باتوجه‌به پیچیدگی‌هایی که دارد بهتر است توسط متخصصینی تعمیر شوند که در تعمیرات یخچال‌های سامسونگ تبحر ویژه‌ای دارند. به همین دلیل باید سرویس کار یخچال سامسونگ خود را از نمایندگی مجاز و شرکت‌های معتبر انتخاب کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ‌گونه خرج اضافی، نتیجهٔ درست را به دست آورید.

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی سرویس کار یخچال سامسونگ جهت انجام تعمیرات در محل پرداختیم. می‌توانید پس از تماس با کارشناسان، سفارش خود را ثبت نمایید.

تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ

اگر که یخچال سامسونگ خود را به یکی از تعمیرگاه‌های غیرمجاز بسپارید ممکن است به دلیل عدم مهارت کافی باعث شوند تا یخچال شما صدمه بیشتری ببیند. در نتیجه در این شرایط نابسامان اقتصادی مجبور به خرید یک یخچال جدید می‌شوید. از همین رو بهتر است از همان ابتدا به سراغ نمایندگی‌های مجاز بروید.

در این صفحه از استاده تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران جهت تعمیر معرفی شده است. بدین ترتیب می‌توانید جهت ثبت سفارش با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

 شماره تماس نمایندگی یخچال سامسونگ

همان گونه که اشاره کردیم، برای تعمیر یخچال‌های سامسونگ خود بهتر است از تعمیرکارانی استفاده کنید که تخصص اصلی آن‌ها تعمیر یخچال‌های مربوط به این برند باشد. به همین دلیل بهتر است از نمایندگی‌های سامسونگ درخواست کنید تا تعمیرکاران بامهارت را برای رفع اشکال یخچال شما بفرستند. از طریق تماس با شماره نمایندگی یخچال سامسونگ در این صفحه می‌توانید در جهت تعمیر یخچال خود اقدام کنید.