تعمیر صندلی ماساژور

مزایای خدمات صندلی استاده

 • ضمانت کتبی 1 ساله قطعات صندلی
 • تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • تعویض قطعات صندلی در محل (فقط تهران و کرج)
 • فروش قطعات صندلی به صورت تکی و عمده ( کل کشور )
 • رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی
دفتر شمال تهران
تلفن همراه

امروزه در بسیاری از منازل و حتی پاساژها صندلی‌های ماساژ برای رفع خستگی افراد وجود دارند که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اما نکته اینجاست که در صورت خرابی آن‌ها هزینه‌‌های تعمیر صندلی ماساژور یا تعویض قطعات چگونه است و اینکه چه عواملی باعث این خرابی‌ها می‌شوند.

تعمیر صندلی ماساژور

فکر می کنید می‌توان کسی را پیدا کرد که عاشق ماساژ نباشد؟ ماساژ و اهمیت آن در سلامتی فرد به حدیست که در بعضی از کشورها رشته‌ای دانشگاهی به این نام دانشجو می‌پذیرد. مطمئنا همین الان نیز که این مطلب را می‌خوانید دلتان برای یک ماساژ درست و حسابی تنگ شده.

صندلی ماساژور و انواع آن

تصور کنید روی یک صندلی گرم و نرم نشسته و یکی بدون ابراز مداوم خستگی شما را ماساژ می‌دهد. تجربه جذابیست نه؟!  این صندلی‌ها به صورت حرفه‌ای طراحی شده و روز به روز نیز بر تجهیزات و ابزارهای جانبی آن افزوده می‌شود. کافیست روی آن‌ها نشسته، کتاب بخوانید یا هندزفری خود را در گوشتان گذاشته و از ماساژ خود لذت ببرید.

در صندلی ماساژور قابلیت مالش‌های عمیق و یا سطحی، فشار دادن پوست، حرکت‌های آرام و ضربه‌ای به پوست، حرکت‌هایی به صورت رفت و برگشتی بر بدن شما و حتی گرم نمودن گردن به کار رفته است. این صندلی‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که مرد و زن بتوانند آن را بر اساس اندام و قد خود و بدون نیاز به درآوردن لباس و روغن زدن به بدن تنظیم کنند.

این صندلی‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند:

 1. رول مکانیکی
 2. لرزشی و به صورت ویبره
 3. ترکیب نوع یک و دو که قادر به انجام هر دو نوع ماساژ بوده و از طرفی مجهز به کیسه‌های هوا و سیستم‌های اسکن بدن نیز هستند. این صندلی‌ها قابلیت تشخیص نوع و میزان ماساژ برای هر فرد را داشته تا از این ماساژ لذت بیشتری ببرند.

دلایل خرابی صندلی ماساژور و پیشگیری از آن

وقتی هزینه زیادی برای خرید این ماساژورهای جذاب متقبل شده‌اید چرا مراقبت از آن را پشت گوش انداخته و زمان استهلاکش را جلوتر اندازیم؟ اگر یکی از این صندلی‌ها را در خانه داشته یا قصد خرید یک نمونه از آنها را دارید، با رعایت چند نکته مراقبتی تا مدت زیادی دوست شما خواهند ماند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم تا به نکات مراقبتی زیر توجه کنید:

 1. نوسانات برقی می تواند به بورد صندلی و یا فیوزهای آن آسیب وارد کند. در نتیجه این مورد دستگاه به احتمال زیاد کار نخواهد کرد.
 2. در مواردی ممکن است استفاده ناردست به سنسورها و عملگرهای ماساژ و یا تولید کننده‌های حرارت آسیب وارد کرده باشد. معمولا در این شرایط بایستی صندلی شما توسط یک سرویس کار بررسی شود.
 3. از آنجا که بیشتر این صندلی‌ها روکش چرمی دارند همیشه با شوینده‌های ضعیف باید تمیز شوند. سعی کنید برای این صندلی‌ها از شوینده‌های مختلف استفاده نکنید چرا که می توانند به روکش این صندلی آسیب جدی وارد کنند.
 4. صندلی‌های با روکش پارچه‌ای را هر چند مدت یکبار درآورده و بشویید، اگر تصور می کنید که روکش‌ها دیگر به درد نمی‌خورند حتما آن‌ها را تعویض کنید. شستشو در حالات مختلفی از ماشین لباسشویی و با پودرهای آنزیم‌دار نیز آسیب جدی به این روکش‌ وارد خواهند کرد. پس اندکی بیش‌تر مراقب آن‌ها باشید.
 5. صندلی ماساژور را در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار ندهید. این کار می‌تواند بخش‌های مختلف را دچار آسیب و آماده برای شکستگی کند. 
 6. وسیله‌های سنگین را روی صندلی قرار ندهید؛ چراکه عملکرد آن را تحت الشعاع قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که از صندلی ماساژور برای نگهداری اجسام و یا حتی نشستن‌های لحظه ای نباید استفاده کرد. اگر چه این دستگاه در شکل صندلی تولید می شود اما کارکرد آن ماساژ است و نه نشستن!
 7. حتما در هنگام خرید بر اساس ابعاد بدنی خود و خانوده‌تان صندلی را انتخاب کنید؛ چرا که به عنوان مثال صندلی‌های بزرگ برای افراد ریز جثه عملا اثری نخواهد داشت. در مقابل در صورتی که وزنی بیش از ظرفیت دستگاه مطابق اطلاعات شرکت سازنده بر روی آن قرار دهید احتمالا باید خیلی زود منتظر خرابی آن باشید.
 8. به طور معمول سطحی که صندلی ماساژور را بر روی آن قرار می دهید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین سعی کنید صندلی را بر روی یک سطح صاف و تراز قرار دهید تا دچار خرابی نشود. 

چگونه صندلی ماساژور را تعمیر کنیم؟

چگونه صندلی ماساژور را تعمیر کنیم؟

اگر روزی روی صندلی نشسته و متوجه کار نکردن آن شدید پس احتمالا به تعمیر نیاز پیدا کرده است. عموما نشانه‌های خراب شدن و کار نکردن صندلی ماساژور به صورت‌های زیر است:

 • روشن نشدن صندلی
 • فعال نشدن کنترل‌های حرارتی
 • کار نکردن دکمه‌ها و کنترل
 • خراب شدن روکش صندلی

این موارد نشان می‌دهند که باید هزینه‌ای را برای تعمیر صندلی ماساژور کنار بگذارید؛ البته در صورتی‌که دوره ضمانت‌نامه صندلی ماساژ گذشته باشد و تعمیرش به صورت آزاد حساب شود.

با دیدن این مشکلات سریعا با فردی ماهر و حرفه‌ای تماس بگیرید. ممکن است کسانی را به شما معرفی کنند که هزینه کم‌تری دریافت خواهند کرد اما این اشتباهی بزرگ است. لطفا تنها به خاطر کم کردن هزینه‌های تعمیر آن را به دست افراد بی‌تجربه نداده و حتما از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

هزینه‌های تعمیر صندلی ماساژور

هزینه‌های تعمیر صندلی ماساژور بنا به نوع خرابی، قطعه مورد نیاز و حتی مسافتی که سرویس کار باید تا محل طی کند متفاوت خواهد بود.

سخن آخر

اگر شما هم جزء آن دسته هستید که سالم ماندن صندلی ماساژ برایتان اهمیت زیادی دارد و بدون آن احساس خوبی ندارید باید روش‌های مراقبت از آن را نیز به خوبی بدانید و در صورت خرابی به متخصص مراجعه کنید تا با گذر زمان ایراد وارده شدت بیشتری نگیرد.

آخرین مطالب تعمیرات صندلی در استاده مگ