شکستگی پنل و ضربه خوردگی صفحه تلویزیون از طرف کارشناسان زیر قابل تعمیر یا تعویض نیست.

یکی از برندهای تلویزیون، برند هایسنس است که هم‌پای رقیبان خود تلویزیون‌های هوشمند با تکنولوژی پیشرفته را روانه بازار می‌کند. تلویزیون‌های هایسنس با قیمت مناسب، محصول کشور چین هستند. بنابراین، تعمیر تلویزیون هایسنس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به دلیل استفاده‌ی مداوم از تلویزیون در طول مدت کارکرد یا موارد دیگر، ممکن است مشکلات مختلفی برای آن رخ دهد. همچنین با توجه به هزینه‌ی بالای خرید تلویزیون جدید، در مواقع مشاهده علائم خرابی در آن، بهتر است سریعا به فکر رفع خرابی تلویزیون هایسنس باشید. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده علاوه بر معرفی تعمیرکار جهت انجام تعمیرات تلویزیون هایسنس در محل و قیمت مین برد و پنل تلویزیون هایسنس درباره‌ی خرابی تلویزیون هایسنس و خدمات تعمیر تلویزیون توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

تعمیر تلویزیون هایسنس در منزل

مشکلات به وجود آمده برای تلویزیون‌های این برند نیز مشابه برندهای دیگر بوده و اکثر آنها در مراکز تعمیر تلویزیون هایسنس در منزل قابلیت تعمیر دارند. از جمله این مشکلات می‌توان به خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون، پرش تصویر، تیره شدن کل یا بخشی از صفحه نمایش، به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی روی تصویر، ضعیف یا قطع شدن صدا، شکستگی پنل، خراب شدن سیم و دوشاخه، مشکلات نرم‌افزاری یا به‌ هم ریختن تنظیمات و… اشاره نمود.

امروزه می‌توان به وسیله تماس با مراکز تعمیر تلویزیون هایسنس، خدمات تعمیر تلویزیون‌های این برند را در محل دریافت کرد. با تعمیر تلویزیون هایسنس در منزل، مشکلات ناشی از ترافیک، حمل‌ونقل و جابه‌جایی تلویزیون برای انتقال به مرکز تعمیر، کاهش یافته و با حضور کارشناسان خبره و ماهر در منزل شما، تلویزیون هایسنس به دقت بررسی و تعمیر می‌گردد.

در مراکز معتبر تعمیر تلویزیون هایسنس برای کاهش هزینه‌های تعمیر، تا حد امکان به تعمیرات قطعات خود تلویزیون پرداخته می‌شود. تنها در مواردی که به هیچ وجه امکان تعمیر وجود نداشته باشد، قطعات با نمونه‌ی اورجینال همین برند تعویض می‌گردند.

جهت اقدام برای تعمیر بک لایت تلویزیون هایسنس با کارشناسی دقیق توسط تعمیرکاران معرفی شده در استاده روی آن کلید کنید.

خرابی تلویزیون هایسنس

خرابی تلویزیون هایسنس همچون سایر برندهای دیگر، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • روشن نشدن تلویزیون هایسنس
  • تار شد صفحه نمایش تلویزیون هایسنس
  • ایجاد خطوط عمودی و افقی روی تلویزیون هایسنس
  • خرابی مین برد تلویزیون هایسنس
  • سوختن برد پاور تلویزیون هایسنس
  • و …

جهت اقدام برای تعمیرات هر یک از خرابی‌های تلویزیون هایسنس می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از خدمات آنلاین استاده تماس بگیرید و پس از مشاوره لازم ثبت سفارش کنید.

قیمت پنل تلویزیون هایسنس

خدمتقیمت به تومان
قیمت پنل تلویزیون هایسنس حدود 80 تا 90 درصد از هزینه خرید تلویزیون هایسنس
قیمت پنل تلویزیون هایسنس

پنل تلویزیون هایسنس که شامل صفحه نمایش بیرونی تلویزیون است، از پرهزینه‌ترین قطعات تلویزیون‌ها به شمار می‌رود. این موضوع سبب شده که در بیشتر مواردی که خرابی تلویزیون ناشی از پنل آن است، پنل با نمونه مشابه جایگزین می‌شود. پنل تلویزیون در انواع مختلفی مانند LCD ،LED ، OLED و… در بازار وجود دارند و تفاوت آنها در هزینه تعمیر پنل بسیار تأثیرگذار است.

خرابی پنل تلویزیون هایسنس نشانه‌ها و دلایل مختلفی دارد؛ اما اکثرا با نمایش خطوط افقی یا عمودی روی صفحه نمایش نمایان می‌گردد. با گذشت زمان، تعداد این خطوط بیشتر می‌شود و ممکن است منجر به خاموشی کامل تلویزیون شود. برای جلوگیری از افزایش هزینه‌های تعمیر تلویزیون هایسنس بهتر است هنگام پیدایش اولین نشانه‌های تصویر غیرعادی نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

در تعمیر تلویزیون هایسنس موارد دیگری مانند تصویر دوتایی، تاریک و روشن شدن غیرطبیعی، تاخیر در نمایش تصویر و فریز شدن آن و… نیز به پنل مربوط هستند که قابلیت برطرف شدن دارند. با رعایت نکات ساده‌ای می‌توان از آسیب دیدن پنل تلویزیون هایسنس جلوگیری نمود. فشار و ضربه به صفحه نمایش، نفوذ آب یا مایع پاک‌کننده شیشه به درون تلویزیون از مهم‌ترین دلایل خرابی پنل هستند که در اکثر مواقع با تعویض پنل تلویزیون برطرف می‌شوند..

قیمت مین ‌برد تلویزیون هایسنس

خدمتقیمت به تومان
قیمت مین ‌برد تلویزیون هایسنس از 1.500.000
قیمت مین برد تلویزیون هایسنس

مین برد با نام دیگر مادر برد، برد اصلی تلویزیون است که قابلیت‌های مهمی از جمله پردازش صدا، تصویر و هماهنگی آنها را عهده‌دار است. هر گونه خرابی در مین برد باعث اختلال عملکرد تلویزیون می‌گردد. در برخی موارد هم ممکن است مشکل خرابی مین برد تلویزیون هایسنس از خرابی برد تغذیه‌ی آن نشأت گرفته باشد. بنابرین بهتر است تشخیص عیوب و تعمیر مین برد تلویزیون هایسنس را تنها به افراد دارای دانش فنی و با تجربه بسپارید.

از نشانه‌های خرابی مین برد می‌توان به خاموش شدن ناگهانی تلویزیون هایسنس، نداشتن تصویر در حالت HDMI، چشمک زدن چراغ تلویزیون و روشن نشدن آن، هنگ کردن تلویزیون هایسنس روی صفحه‌ی لوگوی هایسنس، سفید شدن تصویر، حذف شدن تمامی کانال‌ها و تنظیمات تلویزیون پس از هربار خاموش و روشن کردن آن و… اشاره نمود.

گاهی در هنگام تعمیر تلویزیون هایسنس در صورتی که مشکل از مین برد باشد، با اعمال تنظیمات صحیح می‌توان نلویزیون را به کارکرد عادی خود بازگرداند. در موارد دیگر نیز با تعمیر آی‌سی‌های روی برد الکترونیکی می‌توان عیب تلویزیون را برطرف کرد. بنابراین، تعیین قیمت تعمیرات مین برد قبل از بررسی توسط تکنسین تعمیرات امکان‌پذیر نیست.

خراب شدن مین برد دلایل مختلفی دارد. با رعایت هر یک از آنها می‌توان عمر این قطعه و تلویزیون هایسنس را به میزان قابل توجهی افزایش داد. نوسانات برقی و عدم استفاده از محافظ برق، نشت آب به تلویزیون، تنظیمات نادرست تلویزیون، اتصال طولانی مدت به اینترنت از طریق تلویزیون، استفاده از کابل‌های بی‌کیفیت، اتصال فلش یا هارد ویروسی به تلویزیون، قرار گرفتن تلویزیون در محیط بیش از حد گرم یا سرد و… از جمله این دلایل هستند.