شکستگی پنل و ضربه خوردگی صفحه تلویزیون از طرف کارشناسان زیر قابل تعمیر یا تعویض نیست.

تلویزیون سامسونگ یکی از برندهای مطرح تلویزیون است و افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند، اما به هرحال تلویزیون یک وسیله بسیار حساس است و در اثر فشار و ضربه یا حتی نوسانات الکتریکی، مشکل پیدا می‌کند و به دلایل مختلف نیاز به تعمیر تلویزیون پیدا می‌کند و برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ، بهترین گزینه نمایندگی‌ها هستند تا با مهارت کافی به عیب یابی و رفع مشکل بپردازند.

باتوجه به حساسیت تعمیرات تلویزیون سامسونگ، استاده این اطمینان را به شما می‌دهد تا با معرفی تکنسین‌های باتجربه و ماهر در این زمینه، با دقت و حوصله به بررسی دستگاه شما بپردازند و در حین تعمیر دستگاه آسیب نبیند و مشکل نیز به خوبی برطرف شود.

قیمت تعمیر تلویزیون سامسونگ

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
قیمت مین برد تلویزیون سامسونگ800.000 تا 5.800.000
قیمت پنل تلویزیون سامسونگ2.700.000 تا 15.000.000
قیمت پنل تلویزیون ال سی دی سامسونگ 42 اینچ4.500.000
قیمت برد تلویزیون سامسونگبا متخصصین تماس بگیرید
قیمت مین برد تلویزیون سامسونگ 42lv371004.700.000
قیمت برد پاور تلویزیون سامسونگ800.000 تا 2.500.000
قیمت فلت تلویزیون سامسونگاز 150.000 به بالا

همانطور که بالاتر دیدید، ممکن است خرابی‌های متعددی برای تلویزیون سامسونگ به وجود آید و این خرابی‌ها علت‌های مختلفی نیز دارند. نبابراین هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ به نوع خرابی بستگی دارد. همچنین امکان تعمیر نیز اهمیت دارد، چرا که بسیاری از خرابی‌ها غیرقابل تعمیر هستند و باید قطعه عوض شود و گاهی بنا بر صلاح دید تعمیرکار، برای صرفه جویی در هزینه‌ها، تعویض قطعه بهتر از تعمیر آن است. پس قیمت تعمیر تلویزیون به این عوامل که گفته شد بستگی دارد.

اگر مین برد تلویزیون سامسونگ خراب شده است می‌توانید دلیل خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ را اینجا بخوانید.

خرابی‌های معمول تلویزیون سامسونگ

در اثر عوامل مختلف، خرابی‌های متفاوتی برای تلویزیون رخ می‌دهد که برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ ابتدا باید منشا خرابی را پیدا رد و سپس آن را برطرف کرد. در ادامه به برخی خرابی‌های متداول تلویزیون سامسونگ اشاره می‌کنیم؛ اما باید بدانید که این‌ها تنها برخی از خرابی‌ها هستند و قطعا مشکلات دیگر هم وجود دارند که باید توسط تکنسین ماهر بررسی و رفع شوند. برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ در منزل می‌توانید از تکنسین‌های ماهر استاده کمک بخواهید.

  • گاهی اوقات تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد. اگر تصویر تلویزیون سامسونگ رفته است و صفحه تاریک است، عوامل زیادی برای به وجود آمدن این مشکل وجو دارد. از این موارد می‌توان به خراب شدن پنل تلویزیون، خرابی بک لایت، به هم خوردن تنظیمات تلویزیون، نفوذ آب به تلویزیون، خرابی و فرسودگی کابل HDMI و… اشاره کرد. برخی از این موارد با تعمیر برطرف می‌شوند، اما در برخی دیگر باید تعویض قطعات آسیب دیده صورت بگیرد تا مشکل برطرف شود. تشخیص آن بر عهده تکنسین ماهر است.
  • گاهی اوقات تلویزیون سامسونگ صدا ندارد و نیاز به تعمیر و بررسی پیدا می‌کند.
  • در اثر آسیب دیدن برخی قطعات، مشکلات متعددی رخ می‌دهد. برای مثال در اثر مشکلاتی که برای پنل تلویزیون سامسونگ به وجود می‌آید، تصویر تلویزیون سامسونگ مشکل پیدا می‌کند. تصویر چند قسمتی، افتادن خط‌های عمودی و افقی روی تصویر، تاریک شدن تصویر و… از این مشکلات هسنتد که برای بررسی و تعمیر آن‌ها بهتر است از نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ کمک بگیرید.
  • اگر در روشن و خاموش شدن تلویزیون مشکل دارید، می‌توانید با کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ و عیب‌یابی توسط تکنسین ماهر، مشکل تلویزیون خود را رفع کنید.
  • همانطور که می‌دانید وسایل الکتریکی مثل تلویزیون خیلی حساس هستن و ممکن است در صورت عدم رسیدگی و محافظت از آن‎‌ها، هزینه زیادی را باعث شوند. به همین دلیل بررسی و سرویس دوره‌ای تلویزیون سامسونگ پیشنهاد می‌شود و بهتر است این کار توسط متخضضان در همین زمینه انجام شود.
  • گاهی ممکن است پورت‌های USB و یا HDMI دچار مشکل شده باشند. بررسی آن‌ها از عهده تکنسین ماهر برمی‌آید.

تعمیرات تلویزیون در منزل

باتوجه به اینکه تلویزیون وسیله‌ای بزرگ است و جابه‌جا کردن آن مشکل است، بنابراین تعمیرات در منزل بسیار اهمیت پیدا می‌کند، چرا که این کار بدون دردسر و آسیب‌های احتمالی به دستگاه است. بنابراین درصورت وجود مشکل و مواجهه با خرابی تلویزیون، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و درخواست کمک کنید تا در اسرع وقت عیب تلویزیون شما برطرف شود.