شکستگی پنل و ضربه خوردگی صفحه تلویزیون از طرف کارشناسان زیر قابل تعمیر یا تعویض نیست.

شرکت اسنوا یکی از خوش‌ نام ترین شرکت‌ها در زمینه تولید تلویزیون می‌باشد. اسنوا توانسته با تولید تلویزیون‌های با کیفیت و پیشترفته مخاطبان قابل توجه‌ای داشته باشد. تلویزیون اسنوا ممکن است به دلایل مختلفی از جمله تابش مستقیم نور خورشید به صفحه تلویزیون، برخورد مواد شوینده با صفحه تلویزیون، نوسانات برق و… دچار خرابی شود اما نباید نگران خرابی آن باشید بلکه باید تعمیر تلویزیون اسنوا را به تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای بسپارید.

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا و تعمیرکار تلویزیون اسنوا در منزل همراه هزینه تعمیرات تلویزیون اسنوا خواهیم پرداخت. همچنین به برخی از مهمترین علل خرابی تلویزیون‌های اسنوا اشاره خواهیم کرد.

جهت اقدام برای سایر خدمات زیر در استاده، می‌توانید روی آن کلیک کنید:

هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا

خدمتقیمت به تومان
تعمیر برد تلویزیوناز 150.000 تا 3.000.000
تعمیر بک لایت تلویزیوناز 600.000 تا 4.000.000

بسیاری از مردم هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا را بسیار بالا می‌دانند اما در حقیقت هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل به دلایل مختلفی بستگی دارد که این دلایل باعث کاهش هزینه یا افزایش هزینه تعمیر آن می‌شوند.

  • برخی از این دلایل شدت خرابی تلویزیون و قطعات آسیب دیده، خرابی نرم افزاری یا سخت افزاری و… می‌باشند که بر هزینه تعمیر تلویزیون تاثیر گذار هستند.
  • برای مثال اگر قطعات ارزان قیمت، آسیب دیده باشند، تعویض آن‌ها نیز هزینه کم‌تری خواهد داشت؛ در صورتیکه اگر قطعات حساس و گران قیمت آسیب دیده باشند هزینه تعویض قطعات و در نتیجه تعمیر تلویزیون نیز  افزایش پیدا خواهد کرد.
  • تلویزیون اسنوا در انواع مختلفی ساخته می‌شود. بنابراین نوع و اندازه تلویزیون نیز بر هزینه تعمیر آن نقش خواهد گذاشت.   

در واقع پس از اینکه تعمیرکار متخصص، تلویزیون را مشاهده کرده به بررسی خرابی تلویزیون می‌پردازد، هزینه تعمیر آن را نیز بیان می‌کند.

تعمیرات تلویزیون اسنوا در منزل

تعمیر تلویزیون اسنوا

در بعضی از مواقع‌، جا به جایی تلویزیون اسنوا باعث افزایش خرابی می‌شود. بنابراین در چنین شرایطی بهتر است که از دستکاری کردن تنظیمات تلویزیون خودداری کنید و جهت تعمیرات تلویزیون اسنوا در منزل و در مواردی در کارگاه انجام گیرد.

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا، سالیانه با آموزش‌های حرفه‌ای توانسته روش‌های صحیح و پیشرفته‌ی تعمیرات را به تعمیرکاران خود آموزش دهد. این تعمیرکاران پس از تعمیر، ضمانت نامه‌ای را در اختیار صاحب تلویزیون قرار می‌دهند تا در صورت خرابی در مدت زمان مشخص شده (معمولا شش ماه)، تعمیرات تلویزیون را انجام دهند.

تعمیرات در نمایندگی تلویزیون اسنوا در منزل به این صورت است که کارشناس به همراه تجهیزات و برخی از قطعات تلویزیون به محل مورد نظر مراجعه کرده تا در صورت نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیر تلویزیون بپردازد. در واقع تعمیرات تلویزیون در منزل باعث سرعت بخشیدن به تعمیر و صرفه جویی در زمان نیز می‌شود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا به دلایل گوناگونی رخ می‌دهد که در ادامه مقاله به توضیح مختصری درباره برخی از دلایل آن، خواهیم پرداخت.

  • فعال شدن تایمر تلویزیون

یکی از رایج ترین دلایلی که باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا می‌شود و نیازمند به تعمیر آن می‌شویم، فعال شدن تایمر تلویزیون اسنوا است. در چنین مواقعی تلویزیون اسنوا به طور خودکار روشن می‌شود. پس از مدت زمان مشخص شده، خاموش می‌گردد. برای برطرف کردن این خاموشی ناگهانی، باید به قسمت تنظیمات رفته سپس timer را انتخاب کرده و tv timer را غیر فعال نمایید.

  • استفاده از فلش مموری ویروسی

یکی از دلایلی که باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا می‌شود، استفاده از فلش مموری ویروسی است. هنگامی که فلش مموری ویروسی به تلویزیون وصل می‌شود باعث انتقال ویروس به تلویزیون اسنوا و از کار افتادن برنامه‌های اصلی آن شده در نتیجه این امر باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا نیز خواهد شذ.

به طور کلی می‌توان گفت که در صورت مشاهده خاموشی ناگهانی تلویزیون باید با تعمیرکاران متخصص تماس گرفته تا به بررسی دقیق‌تر و تعمیر تلویزیون اسنوا بپردازند. بدین منظور می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و جهت اعزام تعمیرکار تلویزیون اسنوا در محل، ثبت سفارش کنید.

عیب یابی تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا

تلویزیون اسنوا دارای ساختار حساسی است بطوریکه باید در نگهداری از آن نیز کوشا باشید. همانطور که گفته شد عوامل مختلفی مانند نوسانات برقی، حرارت، رطوبت و…  باعث کاهش عمر مفید دستگاه و در نتبیجه خرابی آن می‌شوند که در ادامه مقاله به توضیح برخی از خرابی‌های تلویزیون اسنوا و عیب یابی آن می‌پردازیم.

  • عیب یابی روشن نشدن تلویزیون اسنوا

یکی از قطعات اصلی تلویزیون، پاور آن است که هنگام خراب شدن یا سوختگی باعث روشن نشدن تلویزیون اسنوا خواهد شد.

برای عیب یابی این مشکل ابتدا از اتصال سیم‌ها اطمینان حاصل کرده و تعمیر آن را به تعمیرکار حرفه‌ای جهت انجام تعمیرات تلویزیون اسنوا بسپارید.

  • عیب یابی کشیدگی تصاویر

بعضی از مواقع، تصاویر در مانیتور به صورت کشیده مشاهده می‌شوند. در واقع یکی از دلایل آن، خرابی آسی ورتیکال و خازن می‌باشد. برای عیب یابی این خرابی نیز باید با تعمیرکار تلویزیون تماس گرفته و به تعمیر آن بپردازید.

  • از بین رفتن تنظیمات تلویزیون هنگام خاموش شدن آن

یکی دیگر از خرابی‌های تلویزیون اسنوا این است تنظیماتی که برای دستگاه ایجاد کرده‌اید، هنگام خاموش شدن تلویزیون از بین می‌روند. برای عیب یابی این مشکل باید به بررسی آی سی بپردازید که در صورت خرابی آی سی، آن را تعویض نمایید. البته این عیب یابی نیز توسط تعمیرکاران انجام می‌گیرد. یآیآ

تلویزیون اسنوا  ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد. اما نباید نگران خرابی آن باشید چرا که تعمیرکاران متخصص به صورت حرفه‌ای به تعمیر تلویزیون اسنوا خواهند پرداخت.  موارد مختلفی بر هزینه نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا نقش دارند که در این مقاله به توضیح آن‌ها پرداخته شد.