معرفی تعمیرکار برای تعمیر جاروبرقی AEG همراه قیمت و بررسی بهترین نمایندگی‌های تعمیر جاروبرقی آاگ در همه مناطق تهران از جمله مواردی است که در این صفحه به آن خواهیم پرداخت. خدمات آنلاین استاده سعی دارد لیست بهترین تعمیرگاه‌ها برای تعمیر جاروبرقی آاگ را که دارای متخصصین فنی می‌باشد را ارائه دهد تا قادر باشید از نمایندگی تعمیر جاروبرقی برای تعمیرات دستگاه خود استفاده کنید.

ارائه جدول قیمت و بهترین خدمات برای تعمیر جاروبرقی آاگ در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت (استفاده از قطعات اصل) تضمینی است که تعمیرکاران جاروبرقی AEG در استاده به شما خواهند داد همچنین شناسایی بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ میتواند از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری به عمل آورد.

قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ

به منظور دریافت قیمت تعمیرات جاروبرقی aeg بهترین راه تماس با متخصصین میباشد تا با دریافت دقیق اطلاعات از خرابی جاروبرقی هزینه دقیق تعمیرات را به شما اطلاع دهند. اما قیمت را میتوان به صورت زیر درنظر گرفت:

هزینه تعویض ذغال جاروبرقی آاگ50،000 تومان تا 80،000 تومان
هزینه تعمیر سیم جمع کن AEG70،000 تومان تا 200،000 تومان
قیمت تعویض کلکتور aeg30،000 تومان تا 85،000 تومان
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی AEG50،000 تومان تا 100،000 تومان
قیمت تعویض بلبرینگ جارو برقی آاگ80،000 تومان تا 190،000 تومان
قیمت تعویض سیم پیچی موتور آاگ100،000 تومان تا 190،000 تومان

تعمیر تخصصی جاروبرقی AEG

بدون شک هر تعمیرگاهی، صلاحیت کافی برای تعمیر جاروبرقی آاگ را ندارد. نکته اول در انتخاب یک تعمیرگاه مناسب، مجاز بودن آن تعمیرگاه و داشتن ضمانت نامه رسمی است. علاوه بر این مورد، موارد زیر را برای انتخاب یک تعمیرگاه مناسب به منظور تعمیر جاروبرقی AEG خود، لحاظ کنید:

  • استفاده تعمیرگاه از تعمیرکاران مجرب در تعمیر جاروبرقی AEG: تعمیرکاران هر نمایندگی باید سالانه، دوره‎های عملی تعمیر جاروبرقی را شرکت کرده باشند و با ورود مدل‌های جدید جاروبرقی AEG در بازار باید اطلاعات کافی در مورد قطعات و نحوه عملکرد دستگاه را بیاموزند. علاوه بر این، هر نوع جاروبرقی ممکن است ویژگی ‎های خاص خود را داشته باشد پس تعمیرکاران باید سابقه تعمیر جاروبرقی‌های آاگ را داشته باشند.
  • ضمانت خدمات: تعمیرگاه باید مسئولیت تمامی خدماتی را که به مشتری ارائه می‌دهد، تا زمان معینی به طور کامل بر عهده بگیرد.
  • کیفیت در خدمات رسانی: اولویت تعمیرگاه در تعمیر جارو‎برقی باید در تعمیر قطعات جاروبرقی آاگ باشد نه جایگزینی قطعات، تا هزینه تعمیرات تا حد امکان پایین باشد. طبعا کیفیت تعمیرات باید از هر مسئله‌ای مهمتر باشد و در صورتی که از نظر فنی بهتر است که قطعه‌ای عوض شود، این جایگزینی باید صورت گیرد.
  • عدم استفاده از قطعات تقلبی برای جارو‎برقی آاگ.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

برند آاگ نمایندگی‌های زیادی در تهران و شهرهای دیگر دارد که می‌توانند خدمات تعویض قطعات یا تعمیر جاروبرقی AEG را انجام دهند. هم‌چنین با کمک از نمایندگی‌ها شما می‌توانید مزایای زیر را بهره‌مند شوید:

در صورت داشتن برگه گارانتی جهت تعویض و تعمیرات قطعات جاروبرقی AEG تنها کافی است با شماره نمایندگی آاگ در

برگه گارانتی تماس بگیرید تا به‌صورت رایگان خدمات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

  • دسترسی سریع و بدون دغدغه به تعمیرکاران متبحر و متخصص AEG
  • اطمینان از اختیار داشتن قطعات نو و اصل
  • ارائه خدمات و تعمیر جاروبرقی AEG در اسرع وقت و حتی در محل شما
  • دریافت گارانتی و ضمانت به ازای دریافت خدمات (زمان ضمانت بسته به خدمات دریافتی متفاوت است)
  • دریافت هزینه منصفانه بر اساس نوع خدمات دریافتی

توجه داشته باشید حتما برای تعمیر قطعات حساس جاروبرقی همچون موتور و برد جاروبرقی AEG از نمایندگی های مجاز و افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید زیرا این قطعات به دلیل حساسیت بالایی که دارند شاید با یک تعمیر مشکل حل شود اما با یک اشتباه نیاز به خرید قطعه و تعویض آن پیش بیاید.

نگهداری از جاروبرقی AEG

در این قسمت برخی اقدامات لازم به منظور نگهداری صحیح جاروبرقی آاگ را بیان می‌کنیم تا جاروبرقی شما کمتر در خطر آسیب دیدگی و خرابی قرار گیرد:

تعویض کیسه جاروبرقی آاگ به‌طور مرتب

اطمینان از اتصال صحیح کیسه

سرویس دوره ای یا سالیانه جاروبرقی AEG

فیلترها و شلنگ‎ها را مرتبا بررسی و تمیز کنید.

تمیز کردن رول برس جاروبرقی AEG

در حین کار، سیم جاروبرقی را از پریز خارج نکنید.

مشکلات متداول جاروبرقی آاگ

شرکت آاگ، در اصل یک شرکت آلمانی سازنده تجهیزات برقی است که دارای عمر طولانی در این زمینه، به خصوص در قاره اروپا است. هرچند این شرکت اساسا یک شرکت آلمانی است، اما بیشتر لوازم خانگی تولیدی این شرکت در ایتالیا ساخته می‌شود. جاروبرقی‌های ساخت این شرکت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند که جای خود را در بازار کشور ما، به خوبی باز کرده‌اند. این شرکت همچنین در زمینه خدمات پس از فروش، سابقه خوبی دارد.

در اینجا تعدادی از مشکلات و ایراداتی که جارو‎برقی‎ها از جمله جارو‎برقی آاگ پیدا می‎کنند، نام می‎بریم:

خاموش شدن خودبه‌خود جاروبرقی آاگ

سر و صدای بالای جاروبرقی AEG

بسته نشدن درب جاروبرقی آاگ

شکستگی بدنه جاروبرقی AEG

فرسوده شدن لوله و اتصالات

خرابی سیم جمع‌کن جاروبرقی AEG

عدم چرخش برس جاروبرقی

خرابی فیلتر ورودی و خروجی

خاموش شدن جاروبرقی در دقایق اولیه کار

کم و زیاد شدن مکش جاروبرقی آاگ

اگر با مشکل جرقه زدن جاروبرقی مواجه شدید فورا دستگاه را از برقی خارج کنید و پس از آن سریعا علت جرقه زدن موتور جاروبرقی را بررسی کنید تا بروز مشکلات بیشتر را کاهش دهید.

گاهی حالتی غیر عادی در دستگاه به وجود می‌آید، اما از آنجا که روی عملکرد جاروبرقی تاثیری ندارد، صاحب دستگاه از این اتفاق چشم‌پوشی می‌کند. در حالی که هر حالت غیر عادی در عملکرد جاروبرقی AEG، نشان از وجود مشکل در دستگاه دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد. در واقع تمامی مشکلاتی که بالا به آن‌ها اشاره شد و هر حالت دیگری که نشان از عملکرد غیر عادی جاروبرقی دارد، نیاز است که دستگاه را به تعمیرگاه‌های مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ بسپاریم.

کلام پایانی

در صورت مشاهده هر ایرادی در جارو برقی بهترین راه مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی AEG است و بهترین راه این است که تعمیر یک قطعه یا یک بخش را به تعویق نیندازید زیرا ممکن است ایراد آن شدت یافته، به بخش‌های دیگر آسیب رسانده و هزینه بیشتری روی دستتان بگذارد.