در این صفحه اطلاعاتی در مورد تعمیر جاروبرقی، عیب یابی جاروبرقی دوو به همراه جدول قیمت قرار دادیم. همچنین در ادامه به بررسی و معرفی خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو خواهیم پرداخت.

تعمیرات وسایل منزل از جمله جاروبرقی این روزها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. خدمات انلاین استاده برای معرفی بهترین تعمیرکاران و متخصصین تعمیر جاروبرقی و بررسی بهترین نمایندگی‌های تعمیرات این برند پیشگام شده است.

قیمت تعمیر جاروبرقی دوو

در اینجا لیستی از قیمت تعمیر قطعات جاروبرقی دوو را در اختیارتان گذاشتیم. لیست قیمت در شفاف سازی قیمت تعمیر جاروبرقی و براورد هزینه قابل پرداخت بسیار مورد توجه است. برای دیدن حدود قیمت تعمیرات جاروبرقی دوو با ما همراه باشید…

خدمتقیمت به تومان
تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی دوو70.000 الی 160.000
تعویض سیم جمع کن جاروبرقی دوو130.000 الی 580.000
تعویض کلکتور جاروبرقی دوو20.000 الی 90.000
تعویض بوش جاروبرقی دوو30.000 الی 65.000
تعویض بالشتک جاروبرقی دوو25.000 الی 85.000
تعویض ذغال جاروبرقی دوو50.000 الی 80.000
تعویض پروانه جاروبرقی دوو50.000 الی 95.000
تعویض بلبرینگ جاروبرقی دوو90.000 الی 180.000
تعویض سیم پیچی موتور دوو90.000 الی 200.000
سرویسقیمت
سرویس جاروبرقی دوو80.000 الی 200.000 تومان

قیمت ایاب و ذهاب نیز به قیمت 25.000 الی 30.000 تومان محاسبه می‌شود.

دلیل تفاوت قیمت به سه عامل

 1. اعتبار ضمانت نامه(گارانتی)
 2. نوع خرابی
 3. مدل جاروبرقی دوو

مربوط است که در کاهش و افزایش قیمت نهایی بسیار موثر خواهند بود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

برند دوو نمایندگی‌های زیادی به خصوص در شهر تهران و شهرهای بزرگ ایران دارد که تبحر و تخصص کافی برای تعمیرات را دارند. اما توجه داشته باشید که برای مراجعه به همین نمایندگی‌ها هم بهتر است از قبل تحقیق کنید و از کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو مطمئن شوید.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو

 • داشتن قطعات اصل و اورجینال جاروبرقی دوو
 • داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای
 • تضمین دریافت خدمات و ارائه گارانتی
 • خدمات پس از فروش
 • ارائه خدمات تعمیر و سرویس در محل
 • خدمات شبانه روزی تعمیر جاروبرقی دوو
 • عیب یابی درست با اولین بررسی

در نمایندگی‌های معتبر معمولا اگر امکان تعمیر جاروبرقی دوو در محل نباشد، خود تعمیرکار آن را می‌برد. بنابراین شما مطمئن هستید که حین حمل و نقل آسیبی به جاروبرقی شما نمی‌رسد.

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی دوو

شما می‌توانید قبل از اینکه هزینه‌ای پرداخت کنید و به تعمیرکار مراجعه نمایید مواردی را هم خودتان چک کنید و عیب یابی کنید. سپس در صورت نیاز درخواست دریافت خدمات را داشته باشید. موارد زیر به شما کمک می‌کنند تا به صورت حدودی متوجه شوید که ایراد جاروبرقی دوو مربوط به کدام بخش آن است. اما در نهایت این تعمیرکار است که می‌تواند مشکلات آن را حل کند.

مشکلات متداول در خرابی جاروبرقی دوو

 • قدرت پایین در مکش جاروبرقی دوو

در رابطه با قدرت مکش بهتر است ابتدا کیسه آن را چک کنید. در صورتی که کیسه جاروبرقی شما پر شده باشد و یا سر جای خودش قرار نگرفته باشد مکش آن تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش می‌یابد. هم‌چنین کثیف شدن فیلتر و گرفتگی لوله‌ آن با زباله‌های روی زمین هم این موضوع را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پس پیشنهاد ما به شما تعویض و تخلیه به موقع این موارد است. در صورت تخلیه در زمان مناسب و نگهداری درست، نیازی به تعمیر جاروبرقی دوو پیدا نمی‌ کنید.

اما اگر مشکل جاروبرقی دوو از موتور آن باشد قدرت جارو برقی، مکش و جمع کردن غبارها و آلودگی‌ها را مانند سابق نخواهد داشت و معمولا سروصدای زیادی از آن خواهیم شنید. البته ایرادات مربوط به موتور جاروبرقی دوو زیاد هستند. برای مثال ممکن است اتصالات داخلی آن دچار مشکل شده باشد و یا موتور آن نیم‌سوز باشد. در این حالت تعمیرکار با باز کردن موتور می‌تواند ایراد آن را متوجه شده و برطرف سازد.

 • سروصدای غیرمعمول در جاروبرقی دوو

سر و صدای زیاد جاروبرقی دوو می‌تواند ناشی از گیر کردن چیزی در لوله یا خرطومی، بسته نشدن درست درب جاروبرقی و پر بودن کیسه باشد. حتما همه این موارد را بررسی کنید. اگر مشکلی وجود نداشت به احتمال زیاد پروانه جاروبرقی دچار اشکال شده است.

 • اشکال در مدار تغذیه جاروبرقی دوو

اگر جاروبرقی دوو روشن نشد،‌ قبل از هر چیز پریز برق یا ولتاژ خانه را چک کنید. بهترین کار این است که دستگاهی که از سلامت آن اطمینان دارید را به همان پریز وصل کنید و پس از آن کابل برق را چک کنید که جایی قطعی نداشته باشد. اگر این مشکلات وجود نداشت مشکل می‌تواند از مدار تغذیه باشد.

در صورتی که ایراد جاروبرقی دوو از مدار تغذیه آن باشد شما با مشکل زیر مواجه می‌شوید:

جارو برقی به پریز برق متصل می‌شود ولی روشن نمی‌شود و یا هنگام کار ناگهانی خاموش می‌شود. در این حالت مشکل می‌تواند از مدار تغذیه باشد و باید توسط متخصص تعمیر جاروبرقی دوو چک شود.

 • خرابی و ایراد در دکمه‌های جاروبرقی

متوجه شدن این ایراد در جاروبرقی دوو کار ساده‌ای است. اگر با فشردن دکمه‌‌ها شاهد عملکرد آن‌‌ها نیستید و یا دیر عمل می‌کنند به احتمال زیاد ایراد از آن‌ها است. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که دکمه‌‌ها نیاز به تعویض پیدا می‌کنند نه تعمیر. یعنی باید قطعه جدید خریداری شود و دیگر کار با قطعه قبلی راه نمی‌افتد. برای تعویض بهتر است به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو مراجعه کنید تا ضمن عیب یابی صحیح،

نکاتی که قبل از تعمیر باید بدانید!

اگر خودتان اقدام به تعمیر جاروبرقی دوو در منزل خود می‌کنید، این نکات را حتما جدی بگیرید:

 • تخصص فنی کافی در تعمیرات داشته باشید و قبل از شروع آموزش صفر تا صد تعمیر جاروبرقی را مطالعه فرمایید.
 • وسایل لازم برای تعمیر را در اختیار داشته باشید.
 • قبل از تعمیر دستگاه را از برق بکشید.
 • قبل از باز کردن دستگاه، خرطوم و کیسه جاروبرقی دوو را چک کنید.
 • اگر در تعمیرات جاروبرقی خود موفق نبودید، بیشتر پیش نروید تا خسارت بیشتر متحمل نشوید.

آخرین مطالب تعمیر جاروبرقی در استاده مگ