انجام تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران به‌وسیله نمایندگی‌های مجاز و افراد تخصصی در این زمینه با داشتن دانش کامل و به‌روز، میتواند علاوه بر پس‌انداز هزینه نهایی، برای جلوگیری از اتلاف زمان نیز تاثیر به‌سزایی برای شما در زمان تعمیر جاروبرقی داشته باشد. خدمات آنلاین استاده آماده ارائه خدمت برای تعمیر جاروبرقی ال جی در محل می‌باشد و همچنین در ادامه به معرفی نمایندگی مجاز جهت تعمیرات جاروبرقی LG  میپردازیم.

انجام تعمیرات جاروبرقی ال جی در همه مناطق تهران به دستان معتبرترین تعمیرکاران جاروبرقی می‌باشد که می‌توانید لیست نمایندگی های معتبر خدمات LG را در این صفحه از خدمات آنلاین استاده ببنید.

اقدام به تعمیر جاروبرقی ال جی

بعد از بروز مشکل در جاروبرقی، مراحل زیر قدم به قدم پشت سر گذاشته می‎شوند تا تعمیر جاروبرقی LG به صورت اصولی انجام شود و ایراد ایجاد شده، بعد از مدتی دوباره به وجود نیاید:

  • تشخیص عیب جاروبرقی ال جی
  • تست سایر قطعات جاروبرقی LG
  • تخمین هزینه و اعلام آن به مشتری
  • تهیه قطعات از کار افتاده یا معیوب
  • استفاده قطعات اورجینال جاروبرقی ال جی
  • تست جاروبرقی و عملکرد آن
  • تحویل فاکتور و ضمانت نامه ال جی به مشتری
  • تحویل جاروبرقی به مشتری

گارانتی جاروبرقی ال جی توسط نمایندگی مجاز بعد از تعمیرات به مدت 3ماه تا یک سال می‌باشد تا در صورت استفاده از جاروبرقی و کارکرد نامناسب و یا خراب شدن مجدد بعد از تعمیر، بدون پرداخت هزینه مجدد جاروبرقی ال جی تعمیر گردد.

لیست نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

به دلیل پرطرفدار بودن برند ال جی و استفاده بی‌شمار مردم از این برند،‌ به تبع تعداد نمایندگی‌های آن هم بیشتر است. تعداد نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در شهر تهران به بیش از ۱۵۰ شرکت می‌رسد که در اقصی نقاط آن (مرکز، شمال، جنوب، شرق، غرب،‌ شمیرانات و سعادت آباد) قرار دارند. بسته به نوع تعمیر و یا تعویضی که جارو برقی شما احتیاج دارد نمایندگی‌ها به شما ضمانت‌نامه یا گارانتی مبنی بر حسن انجام کارشان ارائه می‌دهند.

اگر به تازگی جاروبرقی ال جی را از نمایندگی معتبر گرفته باشید و برگه ضمانت را از فروشگاه دریافت کرده باشید تا تاریخ در شده روی آن قادر می‌باشید از خدمات پس از فروش نمایندگی جاروبرقی LG بدون هیچ هزینه‌ای استفاده کنید.

جلوگیری از خرابی جاروبرقی ال جی

بهتر است قبل از اینکه به تعمیر جاروبرقی ال جی نیاز پیدا کنیم تمامی شرایطی را که برای جلوگیری از تعمیرات زودهنگام لازم است؛ انجام دهیم تا در مدت زمان بیشتری از این وسیله برقی مهم و پرمصرف استفاده کنیم. در ادامه خرابی‌های متداول جاروبرقی LG را متذکر می‌شویم.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی: یکی از نگران‎کننده‎ترین‎ ایرادات جاروبرقی‎ها، از جمله جاروبرقی ال جی، خاموش شدن بی‌دلیل آن است. هر چند دلیل اصلی این خرابی سوختن موتور است و طبعا در این موارد، جارو‎برقی ال جی نیاز به تعمیرات اساسی دارد؛ اما باید این نکته را یادآور شد که خاموش شدن جاروبرقی ال جی ، الزاما به معنای وجود یک عیب بزرگ در جاروبرقی نیست و شاید دلایل نه چندان مهمی مانند انسداد لوله خرطومی باعث خاموش شدن جاروبرقی ال جی شده باشد.

شما می‌توانید هنگام مشاهده هرگونه خرابی در جاروبرقی ال جی با تعمیرکاران متخصص استاده تماس حاصل نمایید و با بیان ایرادات مشهود، خواهان اعزام تعمیرکار باشید.

سر و صدای بالا جاروبرقی ال جی: این نوع مشکل نیز می‎تواند علل متفاوتی داشته باشد، از جمله خرابی موتور و پر بودن کیسه دستگاه.

پایین بودن قدرت مکش: مهم‎ترین‎ عللی که قدرت مکش جاروبرقی ال جی را در معرض آسیب قرار می‌دهد این موارد هستند: اشکال در فیلترها، انسداد لوله‎ها، انسداد مخزن تهویه و نیم سوز شدن موتور.

سر و صدای غیرعادی دستگاه: دلیل اصلی چنین مشکلی، معمولا خرابی پروانه جاروبرقی ال جی است که در طول مدت استفاده، غبار روی آن جمع می‎شود و منجر به بروز سروصدا غیر عادی جاروبرقی می‌شود.

بی‌دلیل روشن شدن جاروبرقی، خرابی سیم جمع‎کن، خرابی موتور و برد جاروبرقی  LGو … نیز از دیگر خرابی‌های این برند میباشد که قطعا با وجود متخصصین و نمایندگی‌های معتبر میتوان این موارد را با تعویض و یا تعمیر آن‌ها حل کرد.

روشن نشدن جارو‎برقی ال جی: هنگام چنین مشکلی، باید مواردی مانند معیوب بودن کابل، خرابی دو شاخه دستگاه و یا دلایل نگران‌کننده‌تری مانند سوختگی موتور را مورد بررسی قرار داد.

چه زمانی جارو‎برقی LG نیاز به تعمیر دارد؟

در مورد مشکلات متداول جارو‎برقی‎های ال جی صحبت کردیم، طبعا زمانی که این خرابی‎ها به وجود می‎آید جاروبرقی نیاز به تعمیرات دارد. اما علاوه بر این موارد، نشانه‎هایی وجود دارند که شاید در عملکرد کلی جاروبرقی ال جی خللی ایجاد نمی‎کنند اما این پیام را به ما می‎رسانند که در دستگاه مشکلی وجود دارد و ممکن است در آینده باعث ایجاد یک مشکل بزرگ در جاروبرقی شوند. پس بهتر است در هنگام مشاهده این علائم، نسبت به تعمیر جاروبرقی LG اقدام کنیم. بعضی از این علائم عبارت‎اند از:

عدم مکش مناسب حین کار

بوی سوختگی از دستگاه

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی

شکستگی قسمتی از بدنه جارو‎برقی

سخن آخر

در این صفحه تلاش شد تا در زمینه تعمیر جاروبرقی ال جی، اطلاعاتی به شما داده شود و همچنین لیست نمایندگی تعمیرات جاروبرقی LG را به شما معرفی کردیم  تا بتوانید در حداقل زمان ممکن اقدام به تعمیراتی مطمئن به دست تعمیرکاران ماهر داشته باشید.

آخرین مطالب تعمیر جاروبرقی در استاده مگ