در همه‌ خانه‌ها به خصوص خانه‌هایی که دارای فرزند خردسال هستند، بارها و بارها در طول روز نیاز به تمیز کردن بخشی از محیط منزل وجود دارد. اما نمی‌توان در طول روز چندین مرتبه از جاروبرقی استفاده نمود. همین دلیل سبب شده که جارو شارژی به یکی از محبوب‌ترین وسایل خانگی برای خانم‌های خانه‌دار تبدیل شود. در این راستا خدمات تعمیر جارو شارژی نیز از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

جارو شارژی به دلیل ساختار و نحوه عملکرد خود از جمله لوازم برقی حساسی به شمار می‌رود که در استفاده و نگهداری از آن باید دقت به عمل آورد. متاسفانه اکثر جارو شارژی‌ها بعد از مدتی دچار خرابی می‌شوند. در نهایت نیز نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر شما نیز قصد تعمیر جارو شارژی {مجیک، بوش، سانی، اند دکر} را دارید، ما در این صفحه از خدمات آنلاین استاده درباره تعمیر چند مورد از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین برندهای گوناگون جارو شارژی توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

تعمیر جارو شارژی مجیک (MAGIC)

یکی از مشکلاتی که برای جارو شارژ‌ی‌های برند مجیک (MAGIC) امکان دارد رخ دهد، کاهش میزان مکش آنها است.

  1. در هنگام مواجهه با این مشکل ابتدا محفظه جارو شارژی را به دقت تمیز کنید.
  2. تمامی پرزهایی که در محفظه یا غلتک گیر کرده‌اند را خارج نمایید.
  3. سپس لوله‌ جارو را بررسی نمایید. ممکن است که زباله‌ بزرگی در لوله گیر کرده باشد و مانع عملکرد عادی جارو شارژی شود.

در برخی موارد نیز امکان دارد جارو شارژی مجیک روشن نگردد. در این صورت قطع به یقین نیاز به تعمیر تخصصی جارو شارژی مجیک و اصولی پیدا می‌کند.

علت روشن نشدن جارو شارژی در صورتی که به اندازه کافی شارژ داشته باشد، به خراب بودن برد الکترونیکی دستگاه یا دکمه‌های جارو شارژی برمی‌گردد.

مشکلات متعدد دیگری نیز امکان دارد برای این جارو شارژی به وجود بیاید و مانع عملکرد اصلی آن شود. در این صورت بهتر است تعمیر جارو شارژی را به مرکز تعمیرات متخصص و حرفه‌ای بسپارید.

 تعمیر جارو شارژی بوش

تعمیر جارو شارژی بوش

مشکلاتی که در بخش قبلی به آنها اشاره نمودیم، امکان دارد برای جارو شارژی برند بوش نیز رخ دهد. علاوه بر این‌ ها موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث از کار افتادن جارو شارژی این برند پرطرفدار می‌شوند. بهترین مارک جاروبرقی در سال 2021 کدام است؟

یکی از این مشکلات شایع، شارژ نشدن جارو شارژی است. شارژ نشدن جارو شارژی بوش امکان دارد ناشی از خرابی پایه‌های شارژر، خراب بودن آداپتور یا اتصالی داشتن کابل آن باشد. خوشبختانه تمامی این موارد توسط مراکز تعمیر جارو شارژی بوش قابل برطرف شدن است.

برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش همراه با لیست نمایندگی تعمیر در استاده کلیک کنید.

خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی بوش نیز از دلایلی می‌باشد که هنگام تعمیر جارو شارژی مراجعه‌کنندگان بسیاری دارد. اصولا خاموش شدن ناگهانی زمانی اتفاق می‌افتد که در یکی از قسمت‌های اصلی دستگاه، پرز و کرک یا آشغال گیر کرده باشد. در این صورت اگر با بررسی و تمیز کردن بخش‌های مختلف دستگاه و فیلتر آن، خرابی برطرف نشد، لازم است که به صورت تخصصی تعمیر جارو شارژی انجام شود.

تعمیرات جارو شارژی سانی

یکی دیگر از مواردی که در صورت مشاهده در هر جارو شارژی از جمله جارو شارژی سانی باید دستگاه را خاموش نموده و حتما تعمیر نمایید، احساس بوی سوختگی است. به مشام رسیدن بوی سوختگی از لوازم برقی ناشی از داغ شدن و اصطلاحا سوختن یکی از قطعات الکترونیکی دستگاه است..

تشخیص این امر که بوی سوختگی ناشی از خود جارو شارژی می‌باشد یا پایه‌ شارژ آن، بهتر است توسط تعمیرکار ماهر برای انجام تعمیر جارو شارژی سانی اقدام کند.

علاوه بر مشکلات متعدد که تاکنون نام بردیم، امکان دارد غلتک جارو شارژی سانی دچار ایراد شود. در این صورت امکان دارد به‌طور صحیح نچرخد.

اگر نچرخیدن غلتک ناشی از گیر کردن پرز و مو در آن باشد، به راحتی می‌توانید این خرابی را برطرف نمایید. در غیر این صورت پاره شدن تسمه‌ای که سبب چرخش این غلتک می‌شود، باعث بروز این مشکل شده است.

گفتنی است تعویض تسمه جارو شارژی امری حرفه‌ای بوده و نیاز به مهارت بالا دارد.

تعمیر انواع جارو شارژی

تعمیرات جارو شارژی اند دکر

برند بلک اند دکر که به آن اختصارا اند دکر نیز گفته می‌شود، انواع و اقسام جارو شارژی را تولید می‌کند. علاوه بر مشکلاتی که در قسمت‌های پیشین توضیح دادیم، امکان دارد جارو شارژی اند دکر دچار صدای غیرعادی یا گرم شدن شود. گاهی می‌توان با انجام کارهای ساده‌ای مثل تمیز کردن لوله و فیلتر جارو شارژی و از بین بردن موانعی که در آنها گیر کرده‌اند، مشکل سروصدای آزاردهنده را برطرف نمود.

معمولا داغ شدن نامتعارف جارو شارژی نیز به دلیل کارکرد بیش از حد یا کثیفی فیلتر می‌باشد. اگر پس از تمیز نمودن هنوز هم مشکل پابرجا بود، باید به سراغ مراکز تعمیر جارو شارژی اند دکر بروید تا قسمت‌های الکترونیکی دستگاه مورد بررسی و تست قرار گیرد.

هنگامی که جارو شارژی شما دچار خرابی شد، بهتر است که آن را مجددا استفاده نکنید. با دقت و حوصله همه‌‌ بخش‌هایی از جاروشارژی که درگیر پرز و آشغال هستند را تمیز نمایید.

به مدت خیلی کوتاه جارو شارژی را روشن کنید. اگر عملکرد دستگاه عادی بود، می‌توانید از آن استفاده کنید. اما در غیر این صورت بهتر است به باز کردن قسمت‌های الکتریکی و الکترونیکی آن اقدام نکرده و باعث سرایت خرابی به سایر قسمت‌ها نشوید.

لازم به ذکر است در مراکز تعمیرات تخصصی جارو شارژی خدمات متنوعی اعم از تعمیر پایه شارژ، شارژر، تعمیر و تعویض فیلتر جارو شارژی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر بدنه، تعمیر بردهای الکترونیکی دستگاه و… برای همه‌ برندهای معروف تولیدکننده جارو شارژی ارائه می‌شود.