تعویض بدنه جاروبرقی سطلی و معمولی توسط متخصصین تعمیر جاروبرقی یکی از خدماتی است که در این صفحه از استاده به آن پرداخته شده است. می‌توانید جهت تعویض بدنه جاروبرقی با شماره تماس‌های موجود در بالا تماس بگیرید و برای تعویض قاب جاروبرقی با متخصصین معرفی شده در سایت خدمات آنلاین “استاده” در ارتباط باشید.

یکی از وسایل پر کاربرد در منزل و به اصطلاح دست راست هر خانم خانه‌داری، جاروبرقی است که به دلیل حرکت دادن و جابه‌جا کردن آن در مکان‌های مختلف خانه، درصد شکستگی و آسیب دیدن قاب یا همان بدنه آن وجود دارد. پس از این اتفاق، ممکن است فکر کنید که جاروبرقی دیگر غیرقابل استفاده خواهد بود و به فکر عوض کردن کل جاروبرقی باشید، در حالی که باید بگوییم امکان تعویض بدنه جاروبرقی وجود دارد و می‌توانید به استفاده از همان جاروبرقی ادامه دهید. در ادامه به بررسی قیمت تعویض بدنه جاروبرقی و یا همان قاب آن می‌پردازیم.

قیمت تعویض بدنه جاروبرقی

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعویض بدنه جاروبرقیاز 380.000 تا 1.200.000

از آن جایی که تنوع بسیار زیادی برای انواع مدل جاروبرقی و برندهای مختلف وجود دارد، تنها کارشناس مورد اطمینان در این زمینه می‌تواند شما را در هزینه تعویض بدنه جاروبرقی به صورت دقیق راهنمایی کند. درواقع باتوجه به مدل و برند جاروبرقی، این هزینه متفاوت خواهد بود. حتی ممکن است در برخی از مدل‌ها، پیدا کردن قاب جاروبرقی سخت باشد و هزینه‌ها بالاتر برود.

توجه داشته باشید که قیمت قاب بدنه جاروبرقی‌های ایرانی مانند پارس خزر، پاکشوما، سانی و … نسبت به بدنه جاروبرقی سامسونگ، ال جی، بوش، آاگ، دوو، پاناسونیک و … پایین‌تر خواهد بود.

بنابراین شما می‌توانید با کمک گرفتن از تکنسین‌های استاده، برای تعیین هزینه کمک بگیرید. حتی اگر یک قاب جاروبرقی شما به دلایل مختلف موجود نبود، امکان تعمیر جاروبرقی به وسیله قاب خام نیز وجود دارد. برای این کار از تعمیر کار ماهر کمک بگیرید.

تعویض قاب جاروبرقی سطلی و معمولی

قبل از اقدام برای تعویض قاب جاروبرقی سطلی و معمولی بهتر است میزانی آشنایی و نکات مهمی در این زمینه داشته باشید. جاروبرقی سطلی یکی از انواع پرکاربرد آن است، چرا که ظاهری ساده دارد و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و کار با آن راحت است. دلیل کاربرد زیاد آن همانطور که گفته شد، ظاهر ساده و جمع و جور آن است.

مطالب مرتبط برای شما:

به همین دلیل در مجتمع‌ها، مکان‌هایی مثل مساجد و حسینیه‌ها و ساختمان‌های اداری و … کاربرد دارد و از این مدل جاروبرقی زیاد مشاهده می‌کنید. البته برخی از جاروبرقی‌های خانگی نیز به صورت سطلی طراحی شده‌اند که جدیدتر می‌باشند.

جاروبرقی سطلی سایزهای متفاوتی دارد و طبق کاربرد آن، سایز مناسب انتخاب می‌شود. بدنه‌ی جاروبرقی سطلی روی یک شاسی قرار گرفته که زیر آن چرخ‌ها قرار دارند تا جابه جایی راحت شود. قاب جاروبرقی نباید از جنسی باشد که زنگ بزند و زود خراب شود. به همین دلیل جنس آن نباید از آلیاژی باشد که زنگ بزند.

جهت اقدام برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی [ پارس خزر، بوش، سامسونگ ] به این صفحه مراجعه کنید.

در صورت آسیب دیدن بدنه جاروبرقی سطلی و معمولی و قصد تعویض بدنه جاروبرقی، با متخصصین تعمیر جاروبرقی در استاده تماس بگیرید.

جاروبرقی معمولی در منزل بیشتر کاربرد دارد و به دلیل کاربرد آن که بیشتر در منزل است، ظاهری شکیل‌تر و متنوع‌تر دارد که باید موارد زیر را در نگهداری صحیح از بدنه آن در نظر داشته باشیم:

  • قاب جاروبرقی را به پایه‌های مبل، گوشه‌های تیز دیوار، میز و … نزنیم.
  • برای پاک کردن بدنه از الکل و وایتکس استفاده نشود تا تغییر رنگ ندهد.
  • بعد از خارج کردن کیسه درب جاروبرقی را به درستی چفت کنید تا حین کار به بدنه جاروبرقی آسیبی وارد نشود.
  • اگر قاب جاروبرقی سطلی شما طلقی می‌باشد در نگهداری از طلق آن کوشا باشید تا کدر نشود. می‌توانید از کشیدن اسکاج به قاب جاروبرقی خودداری کنید تا روی آن خش نیفتد. به جای اسکاج، ابر را جایگزین کنید. البته این امر برای زمانی است که سطل طلقی جاروبرقی شما خارج می‌شود.
  • اگر سطل جاروبرقی خارج نشود و نیاز به تمیزکاری بدنه آن است می‌توانید از مقداری کف را با ابر روی بدنه جاروبرقی معمولی یا سطلی بکشید و با یک دستمال نمدار سطح را پاک کنید و سپس با دستمال خشک به نظافت خود خاتمه دهید.