امروزه ماشین لباسشویی تبدیل به یکی از وسایل برقی ضروری در منازل شده است. این وسیله پرمصرف در انواع مدل‌ها و برندهای گوناگون تولید و روانه‌ی بازار شده است. لباسشویی‌ها عموما در سه نوع کلی درب از بالا، دوقلو و اتوماتیک درب از جلو هستند. در این میان ماشین لباسشویی درب از بالا و دوقلو با کارکرد آسان و ساده‌ای که داشته امکان اضافه نمودن یا خارج کردن لباس در هر لحظه را دارد. برند توشیبا لباسشویی‌های درب از بالا و دوقلو با قابلیت‌های ویژه طراحی و تولید کرده است. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده درباره‌ی هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا مدل درب از بالا و دوقلو و خدمات تعمیر لباسشویی توشیبا توضیحات کامل را ارائه خواهیم داد.

تعمیرات لباسشویی توشیبا در منزل

جهت اقدام برای تعمیر لباسشویی توشیبا درب از بالا و یا دو قلو در منزل می‌توانید با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید و در استاده ثبت سفارش کنید.

  • دریافت قیمت دقیق
  • دریافت فاکتور شفاف
  • دریافت مشاوره و کارشناسی از جانب تعمیرکار
  • حضور به موقع تعمیرکار تلویزیون در منزل جهت انجام تعمیرات پس از هماهنگی با شما
  • تشخیص دقیق خرابی

از جمله خدماتی است که با ثبت سفارش در استاده دریافت خواهید کرد.

دقت داشته باشید در صورت امکان پذیر نبودن تعمیرات لباسشویی پاناسپنیک در منزل، با هماهنگی شما ماشین لباسشویی به کارگاه برده خواهد شد.

قیمت تعمیر لباسشویی توشیبا

خدمتقیمت به تومان
نصب ماشین لباسشویی توشیبا350.000
تعویض فیلتر و جرم گیری ماشین لباسشویی توشیبا از 250.000
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی توشیبا از 280.000
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا از 250.000
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی توشیبا از 280.000
تعمیر هیدرواستارت ماشین لباسشویی توشیبا از 300.000
تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی توشیبا از 300.000
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی توشیبا از 300.000
تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی توشیبا از 800.000
تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی توشیبا از 280.000
تعویض موتور ماشین لباسشویی (موتور اورجینال توشیبا) از 800.000
تعویض موتور ماشین لباسشویی (دست دو) توشیبا از 350.000
تعویض و تعمیر آبکش ماشین لباسشویی توشیبا از 700.000
تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی توشیبا از 100.000

قطعات لباسشویی توشیبا درب از بالا

هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا درب از بالا و دوقلو به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان قبل بررسی کامل و عیب‌یابی لباسشویی توسط کارشناس ماهر تعمیر لباسشویی تعیین قیمت نمود. عواملی مانند نوع مشکل رخ داده برای لباسشویی، نوع قطعه‌ای که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، حق‌الزحمه کارشناس تعمیر و در صورت نیاز به جابه‌جایی لباسشویی به کارگاه تعمیر هزینه‌ی حمل‌ونقل بر میزان هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا تأثیرگذار هستند.

تسمه دیگ

یکی از قطعات ماشین لباسشویی که در خدمات تعمیر لباسشویی توشیبا، می‌توان آن را به راحتی تعمیر یا تعویض نمود، تسمه دیگ است. در صورتی پارگی و استهلاک تسمه، دیگ ماشین لباسشویی قادر به چرخیدن نیست. البته دلایل دیگر مثل خرابی بلبرینگ یا سوختن موتور نیز باعث عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی خواهند شد.

موتور لباسشویی توشیبا

از کار افتادن موتور که قلب همه‌ی انواع لباسشویی ها از جمله لباسشویی درب از بالای توشیبا نیز است، بسیار مشکل‌آفرین خواهد بود. علاوه بر نچرخیدن دیگ، عدم پمپ آب به لباسشویی یا عدم توانایی در آبگیری، خیس ماندن لباس‌ها و مشکلاتی از این قبیل ناشی از سوختن موتور ماشین لباسشویی است.

شیر برقی

یکی دیگر از قطعات مهم همه‌ی لباسشویی‌ها از جمله لباسشویی توشیبا، شیر برقی است. شیر برقی در مدل‌های گوناگون لباسشویی ممکن است به صورت تک‌ شیر یا دو شیر باشد. درواقع از این طریق آب سرد و گرم را وارد ماشین لباسشویی کند. بنابرین اگر آب به درستی وارد ماشین نشود، یکی از قطعاتی که تعمیر لباسشویی توشیبا بررسی خواهد شد، شیر برقی است.

 در برخی موارد دلایل عدم آبگیری صحیح ماشین لباسشویی بسیار ساده است. این مشکل با اندکی دقت قابل برطرف کردن هستند؛ مثلا پیچ‌خوردگی شلنگ آب ورودی یا تراز نبودن محل نصب لباسشویی. بنابرین قبل از این که به تعمیر لباسشویی توشیبا اقدام نمایید، با رعایت نکات کوچکی می‌توانید عملکرد صحیح لباسشویی خود را بازگردانید.

پروانه پمپ و الکتروپمپ

پروانه پمپ و الکتروپمپ نیز از جمله اجزای ماشین لباسشویی توشیبا هستند. این قطعات وظیفه مهم تخلیه آب در حین شست‌و‌شو را بر عهده دارند. هنگام تعمیر لباسشویی توشیبا در مراکز معتبر تعمیر، این قطعات تا حد امکان تعمیر شده و مجددا مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در صورت نیاز با نمونه‌ی اورجینال و باکیفیت همین برند تعویض خواهند شد.

هیتر المنت

در برخی موارد مشکلی که در هنگام تعمیر لباسشویی توشیبا با آن روبه‌رو هستیم، شست‌وشوی لباس‌ها با آب سرد برخلاف تنظیمات و برنامه اعمال شده به لباسشویی است. در این صورت عموما خرابی و از کار افتادگی هیتر المنت ماشین لباسشویی توشیبا دلیل این مشکل است. خرابی این قطعه در مواردی نیز با قطع شدن فیوز منزل هنگام روشن کردن لباسشویی نمایان می‌گردد.

قفل درب یا میکروسوییچ

از دیگر قطعاتی که در تعمیر لباسشویی توشیبا می‌توان آن را تعمیر و تعویض نمود، قفل درب یا میکروسوییچ آن است. خراب شدن این دو قطعه سبب می‌گردد که درب لباسشویی به راحتی باز و بسته نشود. یا کاملا گیر کرده و برای شما دردسرساز گردد.

کاسه نمد، بلبرینگ، تسمه، شفت و سه‌نظام از دیگر قطعات داخلی ماشین لباسشویی هستند که تقاضا برای تعمیر آن‌ها از بیشتر از سایر قطعات است. خراب شدن هر کدام از این قطعات باعث سروصدای غیرعادی و آزاردهنده هنگام چرخش دیگ ماشین لباسشویی و شست‌وشوی البسه خواهد شد.

خازن پارازیت‌گیر یا فیلتر برق

خازن پارازیت‌گیر یا فیلتر برق از دیگر قطعات ماشین لباسشویی درب از بالای توشیبا است. معمولا بروز ایراد در این قطعه با برق‌دار شدن بدنه ماشین لباسشویی نمایان می‌شود. هنگام مشاهده این مشکل بهتر است در اسرع وقت به تعمیر لباسشویی توشیبا اقدام نمایید. در این صورت از حوادث خطرناک ناشی از برق‌گرفتگی جلوگیری می‌گردد.

جاپودری لباسشویی

جاپودری لباسشویی درب از بالای توشیبا از دیگر قطعاتی است که امکان دارد به دلیل نشستن رسوب و جرم در آن، مانند قبل قابل استفاده نباشد. هم‌چنین بر اثر فشار یا ضربه ممکن است دچار شکستگی شود. در این صورت می‌توانید در مراکز معتبر تعمیر لباسشویی توشیبا جاپودری مخصوص مدل لباسشویی خود را جایگزین جاپودری قبلی کنید.

علاوه بر تمامی مواردی که توضیح داده شد، همه‌‌ی قطعات لباسشویی درب از بالا و دوقلو توشیبا شامل موتور، گیربکس، تایمر، اهرم تخلیه، پمپ تخلیه، الکتروپمپ، شفت، فولی، پرزگیر، پروانه خنک‌کننده، جاپودری، دکمه‌ها، شیربرقی، میکروسوئیچ و… در صورت داشتن هرگونه خرابی و ایراد در مراکز تعمیر لباسشویی توشیبا قابل تعمیر و تعویض هستند.