فضایی متفاوت با کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری

کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه دیوار پوش ها و یا کاغذ دیواری های مختلف و متفاوتی در بازار تولید و عرضه می گردد که کاغذ دیواری سه بعدی جایگاه ویژه ای در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند که طرفداران سبک مدرن را به خود جذب می نماید.

کاغذ دیواری سه بعدی دارای طرح ها و تصاویر مختلف و زیبایی همچون اشکال هندسی، مناظر طبیعی … با کیفیت های بالا می باشد که در نگاه اول مخاطب را به خود جذب می نماید.

در ادامه به بررسی و معرفی انواع کاغذ دیواری 3 بعدی و کاغذ دیواری پوستری می پردازیم و به ویژگی های هر یک اشاره خواهیم کرد.

به چه سبکی از کاغذ دیواری سه بعدی گفته می شود؟

کاغذ دیواری سه بعدی همانطور که از نام آن ها پیداست، کاغذ دیواری 3 بعدی می باشند که تصویر را به صورت کاملا طبیعی نمایان می سازند. دارای طرح و نقش های مختلف می باشند که به دلیل مرغوبیت جنس این نوع مدل ها می توان تصاویر با کیفیت روی آن چاپ کرد. کاغذ دیواری 3 بعدی همچون سایر کاغذ دیواری ها به صورت رولی در بازار عرضه می گردد.

از کاغذ دیواری سه بعدی می توان هم در طراحی دکوراسیون داخلی و هم دکوراسیون اداری استفاده کرد تا جلوه ای متفاوت به منزل و یا محل کارتان بدهد. دقت داشته باشید که طرح کاغذ انتخابی متناسب با نمای داخلی خانه شما باشد.

بدین منظور که اگر خانه شما از طراحی سلطنتی برخوردار است هیچ گاه از کاغذ 3 بعدی با اشکال هندسی استفاده نکنید. همچنین برای استفاده از این نوع کاغذ دیواری در محل کار خود سعی کنید طرح هایی متناسب با صنف کاری خود انتخاب نمایید.

جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پشت تلویزیون را اینجا ببینید و ایده‌های نو بگیرید!

همچنین برای انتخاب تصاویر، سعی کنید از تصاویر بالای 100 دی پی آی استفاده نمایید تا تصویر کیفیت بالایی داشته باشد.

کاغذ دیواری پوستری چیست؟

این نوع کاغذ دیواری نیز طرفداران خاص خود را دارد و همانطور که از نام آن ها مشخص می باشد کاغذ دیواری هایی هستند که مانند پوستر می مانند و طرح به صورت واحد و یکپارچه بر روی کاغذ چاپ می گردد و از کیفیت بیشتری برخوردار هستند.

از طرح های پر طرفدار آن می توان به منظره های طبیعی و حیوانات اشاره کرد. جنس کاغذهایی که در چاپ کاغذ دیواری های پوستری از آن ها استفاده می شود از جنس چرم، کتان، فیبرو و پاستل می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

همچنین می توانید برای کاغذ دیواری اداری نیز از طرح های فوق العاده آن متناسب با محیط کار خود انتخاب کنید.

کاغذ دیواری پوستری در دو نوع مختلف تولید می شوند:

1. نوع اول در ابعاد مختلف یک تکه، دو تکه، چهار تکه و هشت تکه می باشد که در صورت اضافه بودن هنکام نصب، اضافی را میتوان برید.

2. نوع دوم به صورت سفارشی می باشد که متناسب با اندازه های دیوار مورد نظر اندازه گیری و تولید می شوند.

دقت داشته باشید همانطور که در مقاله کاغذ دیواری به آن اشاره شد مرحله نصب کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری بسیار حساس و مهم می باشد و به شما پیشنهاد می کنیم برای رعایت و جلوگیری از هرگونه نقص هنگام نصب، به نصابان ماهر مراجعه نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که برای انتخاب کاغذ دیواری پوستری حتما ژورنال ها و طرح های مختلف را ببینید و در صورت سردرگمی هنگام انتخاب، حتما از فروشنده و یا یک طراح دکوراسیون کمک بگیرید.

مطالب مرتبط برای شما...

  1. مريم زمانى گفت:

    براى همه فضاها مناسب نيست به نظرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.