کاغذ دیواری اداری و رنگ اتاق کار مناسب، دفتر کار شما را قدرتمند می کند

کاغذ دیواری اداری

اهمیت کاغذ دیواری اداری زمانی کاملا به چشم می آید که با نصب آن، یک محیط متفاوت پیش چشم خود ببینید. در واقع همان طور که یک کاغذ دیواری می تواند محیط شما را بزرگ، روشن، جذاب و آرامش بخش کند، در عین حال می تواند از محیط کاری شما یک فضای تیره و ناخوشایند به مخاطب ارائه دهد.

پس تاکید می کنیم تا جایی که می توانید کاغذ دیواری اداری را انتخاب کنید که کاملا با محیط کار و سلیقه شما همخوانی داشته باشد زیرا در غیر این صورت، شما پس از صرف هزینه های گزاف، با مشکلات جدی رو به رو می شوید و تاب تحمل محیط خود را نخواهید داشت.

خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده: با استاده تماس بگیرید تا کارشناسان استاده با راهنمایی کامل در زمینه نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری در کنار شما باشند. استاده با کنترل و نظارت مستقیم، ضمانت کیفیت خدمات را به شما ارائه خواهد داد. بیشتر بخوانید…

مزایای خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده

  • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
  • 1 ماه ضمانت کیفیت پس از انجام رنگ‌آمیزی
  • بازدید رایگان در محل ( نقاشی ساختمان )
  • تضمین تحویل به موقع
  • استفاده از رنگ با بالاترین کیفیت
تماس با استاده 02166176405

تصویر واضح از محیط کار

در این صفحه می خواهیم شما را با مهمترین مواردی که هنگام انتخاب کاغذ دیواری اداری باید مدنظر داشته باشید، آشنا کنیم.

گام اول برای انتخاب کاغذ دیواری اداری آن است که یک تصویری شفاف، واضح و دقیق از محل کاری خود به دست آورید و سپس برای آن تصمیم گیری کنید. در واقع باید بدانید اگر شما نتوانید تصویری دقیق از محیط خود داشته باشید، امکان ندارد که بتوانید مناسب ترین کاغذ دیواری را انتخاب کرده و محیط خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

انتخاب درست طرح کاغذ دیواری اداری

نکته مهمی است که دقیق بدانید طرحی که در کاغذ دیواری انتخابی شما وجود دارد آیا مناسب محیط کاری شما است یا خیر. در واقع انتخاب کاغذ دیواری دفتر کار مناسب برای محیط کار اصلا اقدامی ساده و راحت نیست و اگر به درستی انجام نشود، محیط کاری شما را کسل و خسته کننده خواهد کرد. به طور نمونه باید بدانید برای ارتفاع کم دیوارها هرگز نباید از طرح های افقی استفاده کنید و برعکس طرح های عمودی می توانند سبب بلندتر دیده شده سقف دفتر کار شما شوند.

از سوی دیگر اگر دفتر کار شما نور کمی دارد و کوچک است، هرگز نباید طرح های شلوغ را انتخاب کنید زیرا آن محیط را تاریک تر و کوچکتر از آنچه که هست نمایان می کنند و سبب می شوند شما در طولانی مدت از دفتر کار خود خسته شوید.

از سوی دیگر توجه داشته باشید طرح های هندسی، طرح هایی کاملا مناسب برای محیط کار بوده و طرفداران بسیاری نیز دارند.

انتخاب رنگ رنگ دفتر کار و رنگ اتاق کار

در این بخش نمونه هایی از مواردی را با شما در میان میگذاریم که هنگام انتخاب رنگ دفتر کار برای اتاق کار باید مد نظر قرار دهید:

  • برای داشتن نور بیشتر، از رنگ های روشن برا رنگ دفتر کار استفاده کنید.
  • اگر می خواهید دیوارهای اتاق کار شما به شکلی طراحی شود که سبب ایجاد فضایی بانشاط و پر انرژی باشد، رنگ اتاق کار را شاد و گرم مانند بنفش، زرد و نارنجی را مدنظر قرار دهید.
  • برای آن که محیط دفتر کار شما آرامش بخش باشد، نیاز است از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید.
  • اتاق کنفرانس و مدیریت نباید رنگ هایی بیش از اندازه شاد و پر انرژی داشته باشند و در عین حال رنگ های تیره نیز سبب می شود افراد حاضر در اتاق احساس خستگی کنند. از همین رو پیشنهاد می دهیم برای اتاق کنفرانس و کاغذ دیواری اتاق مدیریت از کاغذ دیواری با رنگ های خنثی استفاده کنید مانند رنگ توسی و کرم

توجه نمایید که می توانید برای صرف هزینه کمتر و داشتن کیفیت بیشتر از کاغذ دیواری ایرانی استفاده کنید.

به ویژگی های فردی توجه کنید

برای آن که انتخاب کاغذ دیواری رسمی متفاوت و مناسبی داشه باشید که بتواند نظرتان را جلب کند، باید ویژگی های فردی و سلایق شخصی خود و همکارانتان را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که اگر رنگ دفتر کار ویا کاغذ دیواری اتاق کار انتخابی شما با سلیقه همکارانتان در تضاد باشد، می تواند سبب شود محیط کاری برای آنها به محیطی کسل کننده تبدیل شده و بازدهی آنها را کاهش دهد. پس اگر شما تصمیم گیرنده هستید، حتما سلایق دیگران را هم مدنظر قرار داده و از آنها نیز پرس و جو کنید.

سبک کاریتان را در انتخاب کاغذ دیواری رسمی

توجه داشته باشید هنگام انتخاب کاغذ دیواری اداری برای محیط کار، حتما باید سبک فعالیت خود را در نظر داشته باشید و انتخاب خود را با توجه به آن انجام دهید. به عنوان نمونه اگر شما محیط و سبک کاری امروزی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما در زمان نقاشی ساختمان ویا از کاغذهای دیواری استفاده کنید که دارای طرح هایی ساده هستند و نقوش کمی بر روی خود جای داده اند.

برای مثال می توان به کاغذ دیواری سه بعدی اداری اشاره کرد.

برای مشاهده قیمت و نمونه ها به صفحه کاغذ دیواری سه بعدی مراجعه کنید.

در واقع باید بدانید طرح های شلوغ و رنگ های تیره بیشتر مخصوص محیط های کار سنتی بوده و با فضای کسب و کارهای امروزی و مدرن همخوانی ندارد.

مهمترین نکات هنگام خرید کاغذ دیواری برای محل کار

هنگام خرید کاغذ دیواری موارد بسیار است که باید مورد توجه قرار دهید. نمونه هایی از آنها عبارتند ار:

در پایان

در انتها باید بگوییم اهمیت کاغذ دیواری بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می کنید زیرا یک کاغذ دیواری نامناسب ممکن است سبب شود دکوراسیون محیط شما تماما زیبایی خود را از دست بدهد و شما را با یک فضای سرد و آزار دهنده رو به رو سازد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.