امروزه کاشت ناخن بیبی بومر یا Baby Boomer به عنوان یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین شیوه‌های طراحی ناخن محسوب می‌شود. در این روش از دو رنگ به نسبت 70 به 30 درصد استفاده می‌شود و مرز میان آن دو به طور کامل با یک دیگر ترکیب و محو خواهد شد. بدین ترتیب حالت سایه روشن منحصربه‌فردی ظاهر می‌شود.

ما در این صفحه از استاده قصد داریم در مورد خدمات کاشت بیبی بومر و نکاتی پیرامون آن صحبت کنیم و همچنین به معرفی ناخن کارهای حرفه‌ای و متخصصین کاشت ناخن بیبی بومر بپردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت کاشت ناخن بیبی بومر

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
کاشت ناخن بیبی بومراز 120.000 تا 350.000
خدمات کاشت بیبی بومر در استاده

قیمت کاشت ناخن بیبی بومر به علت بیشتر بودن مراحل اجرای آن، نسبت به سایر روش‌های کاشت ناخن کمی بالاتر می‌باشد. شایان ذکر قیمت کاشت ناخن Baby Booer به عوامل متعددی بستگی دارد که چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

  • مهارت و تخصص فرد: به عنوان مهم‌ترین عامل شناخته می‌شود.
  • مکان جغرافیایی آرایشگاه: قیمت کاشت ناخن در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مناطق 1 تا 5 نسبت به مناطق دیگر بیشتر است.
  • نوع و کیفیت مواد استفاده شده
  • شکل ناخن فرد
  • درخواست انجام خدمات ویژه کاشت ناخن

خدمات کاشت بیبی بومر در استاده

خدمات کاشت بیبی بومر توسط متخصصین کاشت ناخن معرفی شده توسط مجموعه استاده انجام می‌شود تا در نهایت ناخن‌های‌ طبیعی، زیبا و خاصی داشته باشید. در این روش از دو رنگ که معمولا رنگ‌های سفید شیری، سفید گچی، کرم، صورتی روشن، هلویی و سایر رنگ‌های نود استفاده می‌شود و همانطور که در تصویر مشخص است، مرز بین این دو رنگ کاملا محو می‌گردد و دیگر قابل تشخیص نخواهد بود.

خدمات کاشت بیبی بومر در استاده

معمولا رنگ‌های Soft white (سفید شیری)، Natural و صورتی روشن خاصیت محوشدگی بهتری دارند.

شما می‌توانید در صورت علاقه‌مندی، لاک‌های براق یا اکلیلی را انتخاب نمایید. خدمات کاشت ناخن بیبی بومر شامل موارد زیر می‌باشد:

زیرسازی و مانیکور ناخن

در ابتدا می‌بایست سطح ناخن برای فرآیند کشت آماده شود. برای این کار باید ناخن‌ها کوتاه شوند و سپس با استفاده از پوشر کوتیکول، کوتیکول ناخن به عقب برود. اکنون نوبت استفاده از سوهان برقی و قیچی مخصوص می‌باشد تا سلول‌ها و بافت اضافی موجود بر سطح یا اطراف ناخن جدا شود. به منظور پاکسازی سطح ناخن از چربی نیز، بافر ناخن کمک‌کننده می‌باشد.

کاشت بیبی بومر

استفاده از محلول ضدقارچ و پرایمر

محلول ضدقارچ ضامن سلامتی ناخن می‌باشد. پس از خشک شدن آن از پرایمرهای غیر اسیدی استفاده می‌شود تا مواد کاشت ناخن به خوبی روی سطح قرار بگیرند و نتیجه مطلوب‌تری حاصل شود.

تیپ‌گذاری

مرحله تیپ‌گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است. تیپ‌های گوناگونی از نظر اندازه و رنگ موجود می‌باشد که بهترین آن‌ها با توجه به شرایط ناخن فرد انتخاب می‌گردد. تیپ به چسب مخصوص آغشته می‌شود و به طور عمودی در بخش انتهایی ناخن قرار می‌گیرد و به آهستگی، کم کم صدف ناخن را می‌پوشاند. پس از قرارگیری تیپ به شکل صحیح و خشک شدن کامل چسب، می‌توان اندازه آن را با کمک کاتر و سوهان کوتاه کرد یا به فرم دلخواه درآورد.

جایگذاری مواد

به منظور انجام کاشت ناخن بیبی بومر استفاده از ژل یا پودر امکان‌پذیر است. تنها تفاوت آن با سایر روش‌های کاشت این است که باید از دو رنگ پودر یا ژل استفاده شود. در این مرحله متخصص با مهارت و تجربه‌ای که دارد مواد مصرفی را روی ناخن قرار می‌دهد و به سرعت این کار را انجام می‌دهد تا رنگ‌ها خشک نشوند و فرصت کافی به منظور ترکیب و محو کردن مرز میان آن‌ها وجود داشته باشد.

بیبی بومر

به منظور ترکیب شدن بهتر دو رنگ، یکی از آن‌ها نسبت به دیگری خیس‌تر استفاده می‌شود؛ به عبارت دیگر نسبت لیکوئید بیشتری خواهد داشت.

از آنجایی که در کاشت ناخن فرنچ نیز از دو رنگ استفاده می‌شود و با کاشت ناخن بیبی بومر شباهت دارد. اما توجه داشته باشید که در مدل فرنچ برخلاف بیبی بومر، مرز میان دو رنگ برطرف نمی‌گردد و خطی که اسمایل نام دارد، باقی می‌مانند.

استفاده از سوهان

در این مرحله با کمک سر سوهان گرد سطح ناخن‌ها صاف و یک‌دست خواهد شد و مواد اضافی پاک می‌شوند. سپس با استفاده از سوهان دستی، شکل ناخن مطابق سلیقه فرد تعیین می‌گردد.

استفاده از تاپ شاین یا تاپ کت

در مرحله آخر از کاشت بیبی بومر، بر روی سطح ناخن‌ها تاپ شاین زده می‌شود و سپس ناخن را حدود 60 ثانیه زیر دستگاه اشعه فرابنفش نگه می‌دارید تا به خوبی خشک شود. بدین ترتیب زیبایی و درخشندگی ناخن‌ها دو چندان خواهد شد. شما می‌توانید در این مرحله از نگین‌های اتریشی، کریستال‌های براق، مروارید و… برای جلوه‌ بیشتر ناخن‌ها استفاده نمایید.

کاشت بیبی بومر در منزل

متخصصین کاشت ناخن که توسط مجموعه استاده معرفی می‌شوند، خدمات کاشت بیبی بومر در منزل را نیز ارائه می‌دهند. شما عزیزان می‌توانید بدون مراجعه حضوری به آرایشگاه و سالن زیبایی، از تمامی خدمات کاشت ناخن در منزل بهره‌مند شوید و به شکل قابل توجهی در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی نمایید.

کافیست با شماره تماس‌های موجود در همین صفحه از خدمات استاده تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، به رزرو وقت بپردازید.

کاشت بیبی بومر در منزل

ناخن‌کاران حرفه‌ای با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد و متریال مصرفی و همچنین تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شوند تا نتیجه مطلوب شما همراهان عزیز حاصل گردد.

توصیه می‌شود برای بخش پایینی ناخن رنگ‌های صورتی روشن، هلویی، نسکافه‌ای و گلبهی را انتخاب کنید تا قسمت بالایی آن سفید رنگ شود تا جلوه طبیعی بودن ناخن در عین زیبایی آن کاملا حفظ گردد.

کاشت بیبی بومر در آرایشگاه

خدمات کاشت بیبی بومر در آرایشگاه با استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت و همچنین استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا توسط ناخن‌کارهای ماهر، حرفه‌ای و باتجربه‌ای که توسط مجموعه استاده معرفی می‌شوند، انجام می‌گردد تا شما عزیزان با خیالی آسوده ناخن‌های زیبا، طبیعی و منحصربه‌فردی داشته باشید.

کاشت بیبی بومر در آرایشگاه

تکنیک در هم آمیختن رنگ‌ها و محوسازی خط اسمایل تنها توسط متخصصین کاشت ناخن قابل اجرا است؛ چرا که می‌بایست سرعت عمل بالایی داشته باشند تا قبل از خشک شدن، رنگ‌ها با یک دیگر ترکیب شوند. نکته دیگری که ناخن‌کار ماهر در نظر دارد و آن را به خوبی اجرا می‌کند، غلظت مواد می‌باشد تا هیچ گونه ناهماهنگی میان قسمت بالایی و پایینی ناخن دیده نشود و کاملا صاف و یک‌دست باشد.

در صورتی که مراحل انجام کاشت ناخن بیبی بومر با دقت و ظرافت بالا انجام شود، نتیجه کار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در