یکی از موضوعات مهمی که پس از خرید گوشت کوب برقی بسیار مهم است، نگهداری صحیح از گوشت کوب برقی است تا دچار خرابی نشود، البته در صورت خرابی نباید نگران تعمیرات دستگاه باشید چون می‌توانید به کمک تعمیرکاران متخصص در استاده به تعمیر گوشت کوب برقی بپردازید. بنابراین در صفحه از خدمات استاده می‌توانید جهت تعمیر گوشت کوب برقی در برندهای مختلف براون، کنوود، گوسونیک و بوش با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت اقدام برای سایر لوازم برقی آشپزخانه کلیک کنید:

دسترسی سریع به مطالب

خدمات تعمیر گوشت کوب برقی

تعمیر گوشت کوب برقی، خدمات متعددی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیرات تمام قطعات الکترونیکی دستگاه
 • تعویض قطعات برد الکترونیکی
 • برطرف نمودن لرزش گوشت کوب برقی
 • برطرف نمودن صدای زیاد گوشت کوب برقی
 • تعمیرات موتور گوشت کوب برقی
 • تعمیرات یا تعویض دکمه‌های گوشت کوب برقی

تعمیر گوشت کوب برقی براون

برای تعمیر گوشت کوب برقی براون باید با مرکز تعمیرات گوشت کوب برقی تماس گرفته یا به صورت آنلاین، سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت، تعمیرکاران به محل مورد نظر مراجعه کرده و با استفاده از وسایل و تجهیزات لازم به تعمیرات گوشت کوب برقی براون بپردازد. با توجه به اینکه نوع خرابی در گوشت کوب برقی براون متفاوت است، نوع تعمیرات آن نیز متفاوت خواهد بود.

تعمیر گوشت کوب برقی براون

در واقع تعمیرکاران پس از بررسی خرابی به انجام اقداماتی نظیر تعمیر یا تعویض قطعات مکانیکی(مانند تیغه گوشت کوب برقی)، تعمیرات المنت، تعمیرات یا تعویض سیم رابط دستگاه و… می‌پردازند.

تعمیرات گوشت کوب برقی گوسونیک

گوشت کوب برقی گوسونیک یکی از محصولات با کیفیت شرکت گوسونیک است که ممکن است به دلایلی دچار خرابی شود. یکی از رایج‌ترین خرابی‌های گوشت کوب برقی گوسونیک، له نکردن مواد غذایی مورد نظر است. در این صورت برای تعمیر گوشت کوب برقی گوسونیک باید به بررسی تیغه آن بپردازید. بنابراین ممکن است تیغه گوشت کوب برقی له شده باشد یا اطراف تیغه غذا جمع شده باشد.

تعمیر گوشت کوب برقی مولینکس

تعمیر گوشت کوب برقی مولینکس

یکی از بهترین برندهای گوشت کوب برقی، مولینکس می‌باشد که ممکن است به دلایلی دچار خرابی شود. یکی از آشکارترین خرابی‌های گوشت کوب برقی مولینکس، روشن نشدن گوشت کوب برقی پس از فشردن دکمه استارت است. در این صورت برای تعمیرات گوشت کوب برقی مولینکس، تعمیرکار متخصص باید اقدامات زیر را انجام دهد.

 • بررسی برد دستگاه و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض برد
 • بررسی دکمه پاور و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض دکمه پاور
 • بررسی کابل برق و سیم رابط

تعمیر گوشت کوب برقی بوش

از برندهای مشهور گوشت کوب برقی، بوش است که دارای کیفیت بالا می‌باشد. گوشت کوب برقی بوش نیز ممکن است به دلایلی دچار خرابی شود. برای مثال ممکن است گوشت کوب برقی بوش حین کار، صدای زیادی تولید نماید که در این شرایط باید به تعمیر گوشت کوب برقی بوش بپردازید. در واقع دلایل زیادی باعث این خرابی شده است که مهم‌ترین آن‌ها به صورت زیر می‌باشند.

تعمیر گوشت کوب برقی بوش
 • خرابی درب گیربکس
 • آب شدن بخشی از کوپل‌ها
 • کم شدن نیروی موتور دستگاه

تعمیر گوشت کوب برقی فلر

گوشت کوب برقی فلر، یکی دیگر از انواع گوشت کوب برقی است که بسیار پرکارد و پیشرفته بوده و ممکن است با گذشت زمان و استفاده مکرر از آن، دچار خرابی گردد. یکی از رایج‌ترین خرابی‌های این نوع گوشت کوب برقی، روشن نشدن آن است. این خرابی ممکن است به دلیل خرابی کلید روشن و خاموش دستگاه رخ داده باشد که در این صورت باید این کلید، تعمیر یا تعویض گردد. یکی دیگر از دلایل این خرابی، ممکن است خرابی فیوز دستگاه باشد. در این صورت برای تعمیر گوشت کوب برقی فلر باید دستگاه را باز کرده و با استفاده از مولتی‌متر، به تست فیوز بپردازید.

تعمیر گوشت کوب برقی کنوود

تعمیر گوشت کوب برقی کنوود

گوشت کوب برقی کنوود یکی دیگر از بهترین انواع گوشت کوب برقی است که بسیار پر کابرد می‌باشد.خرابی‌های گوناگونی ممکن است برای گوشت کوب برقی کنوود رخ دهد که رایج‌ترین آن‌ها به صورت زیر می‌باشند.

 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه بین کار
 • تولید صدای زیاد
 • کند شدن تیغه گوشت کوب برقی
 • خراب شدن دکمه‌های گوشت کوب برقی
 • پاره شدن سیم دستگاه

در این شرایط، تعمیرکار متخصص به بررسی خرابی پرداخته و برای تعمیر گوشت کوب برقی کنوود با توجه به نوع خرابی، اقدامات مختلفی از قبیل تعمیرات یا تعویض مدار الکترونیکی دستگاه، تعمیرات یا تعویض برد الکترونیکی، تعمیرات یا تعویض المنت، تعویض تیغه گوشت کوب برقی، تعمیر یا تعویض دکمه‌های دستگاه، تعمیرات و تعویض سیم رابط گوشت کوب برقی و… را انجام می‌دهد.

تعمیر گوشت کوب برقی پارس خزر

گوشت کوب برقی پارس خزر ممکن است به مرور زمان و استفاده مداوم از آن دچار خرابی شود. برای مثال ممکن است موتور این نوع گوشت کوب برقی هنگام استفاده از آن، داغ کند. در این شرایط باید به تعمیر گوشت کوب برقی پارس خزر بپردازید. در واقع داغ کردن موتور دستگاه دلایل زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها، زیاد بودن بار موتور، روشن کردن دستگاه به صورت خالی، نیم سوز شدن موتور، قرار دادن دستگاه روی فرش و… می‌باشند.

تعمیر گوشت کوب برقی فیلیپس

یکی دیگر از برندهای مشهور و معتبر که در زمینه تولید گوشت کوب برقی، مخاطبان قابل توجه‌ای دارد، گوشت کوب برقی فیلیپس می‌باشد که ممکن است به دلایلی دچار خرابی شود. یکی از آشکارترین خرابی‌های گوشت کوب برقی فیلیپس، نچرخیدن گوشت کوب برقی است که باید تعمیر شود. در این صورت تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر گوشت کوب برقی فیلیپس باید به بررسی ایراد این نوع خرابی بپردازد. در واقع دلایل متعددی باعث نچرخیدن گوشت کوب برقی می‌شوند که از جمله آن‌ها می توان به خرابی کوپل‌ها، نیم سوز شدن موتور، خرابی گیربکس، خرابی تیغه و… اشاره کرد. 

نتیجه گیری  

تعمیر گوشت کوب برقی امری تخصصی بوده و شما می‌توانید برای تعمیرات آن با متخصصین استاده تماس گرفته و به تعمیرات آن بپردازید. در حقیقت استاده تعمیرکاران متخصص خود را برای تعمیر دستگاه در تمامی برندها، به تمام مناطق استان تهران (شمال، جنوب، شرق، غرب) اعزام می‌کند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در