برخی افراد تمایل دارند تا موهای خود را رنگساژ کنند. در این عمل، از رنگ موی ضعیف‌شده با اکسیدان و آب استفاده می‌شود. البته توجه داشته باشید که این عمل تنها بر روی موهای دکلره و مش‌شده انجام می‌شود و نمی‌توان آن را جایگزین رنگ مو کرد. یکی از مزیت‌های این کار وارد کردن آسیب کمتر به موها است. ما در این صفحه از استاده قصد داریم تا شما را با رنگساژ مو و هزینه رنگساژ مو آشنا کنیم. پس اگر تمایل دارید با قیمت رنگساژ و همچنین شرایط رنگساژ مو در منزل آشنا شوید، مطالب این صفحه را از دست ندهید.

قیمت رنگساژ مو

کاربران گرامی، توجه داشته باشید تمامی قیمت‌های ارائه‌شده در استاده به صورت حدودی می‌باشد.

قیمت به تومانخدمت
395.000ریشه و رنگساژ لایت
798.000دکوپاژ و رنگ ساده
1.390.000لایت 50% از موها
2.000.000لایت 90% از موها

مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت رنگساژ مو موثر هستند، شامل موارد زیر می‌باشند:

نوع مواد و برند

نوع مواد مصرفی و برند مورد استفاده باید با توجه به موهایتان پس از مشاوره با افراد متخصص در این زمینه انتخاب شود. برندهای ایرانی دارای قیمت پایین‌تری هستند.

میزان سلامت موها

برخی افراد در اثر انجام دکلره و رنگ‌های پیشین، موهای آسیب دیده‌ای دارند؛ این افراد باید ابتدا موهای خود را ترمیم کنند. ترمیم موها باید زیر نظر پزشک انجام شود. همچنین می‌توانید از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید. پس از انجام امور لازم، می‌توانید نسبت به رنگساژ مو اقدام فرمایید.

قیمت رنگساژ مو

نوع رنگساژ

با توجه به انتخاب شما که قصد دارید این عمل را به روش موقت و یا نیمه موقت انجام دهید، هزینه رنگساژ تفاوت پیدا خواهد کرد. نوع موقت تقریبا یک هفته روی موهای شما باقی می‌ماند. نوع دوم، یعنی نیمه موقت، تا سه هفته روی موهای شما باقی می‌ماند. البته توجه داشته باشید که برای انتخاب روش مورد نیاز موهایتان باید به پایه دکلره مو، نوع و غلظت رنگ موی در حال حاضرتان توجه نمایید.

حجم مو

هر چه موها بلندتر و فرتر و دارای حجم بیشتری باشد، قیمت تمام‌شده رنگساژ افزایش خواهد یافت.

موقعیت جغرافیایی

طبیعی است که قیمت نهایی در مناطق مختلف و سالن‌های زیبایی گوناگون، با توجه به هزینه اجاره سالن آرایشگاه و… متفاوت است.

دستمزد آرایشگر

با توجه به میزان معروفیت، مهارت و تجربه آرایشگر، هزینه دستمزد او متفاوت خواهد بود.

خدمات رنگساژ مو استاده

یکی دیگر از خدمات ارائه‌شده در استاده، معرفی آرایشگرانی است که تمامی خدمات رنگساژ مو را در منزل و آرایشگاه با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به شرایطتان با شماره‌های موجود در این صفحه تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، جهت دریافت نوبت اقدام کنید.

رنگساژ مو در منزل

برخی افراد تمایل دارند تا در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند؛ به همین دلیل انتخابشان رنگساژ مو در منزل است. برای دریافت این خدمات تنها کافی است تا در هر کجای تهران که هستید (شمال-جنوب-شرق-غرب)، با شماره آرایشگران معرفی‌شده در این صفحه از استاده تماس حاصل فرمایید. سپس روز و ساعت توسط شما تعیین خواهد شد و آرایشگر متخصص و با تجربه در زمان انتخابی شما در محل حضور پیدا خواهد کرد و تمامی خدمات را با کمک مواد مصرفی مرغوب و با کیفیت به شما ارائه خواهد داد.

رنگساژ مو در منزل

رنگساژ مو در آرایشگاه

در این صفحه از استاده شماره سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌هایی موجود است که تمامی خدمات مربوط به رنگساژ مو را به شما ارائه می‌دهند. آرایشگران مجرب در این سالن‌ها حضور دارند و تمامی خدمات را طبق سلیقه زیباجو، ارائه می‌دهند.

رنگساژ موی مش شده

رنگساژ مو در این حالت به رنگ و سلامت کلی موهایتان وابسته است. شما می‌توانید با انجام این کار زیبایی ویژه‌ای به موهایتان هدیه بدهید. عموما این کار راحت انجام می‌شود اما هنگامی که موهای مش‌شده را ریشه‌گیری می‌کنید، کار مقداری دشوار خواهد شد. این کار نیازمند دقت و تجربه لازم است. به همین دلیل بهتر است از متخصصین این زمینه کمک بخواهید.

رنگساژ موی دکلره شده

این کار به معنای استفاده از رنگساژ برای تغییر رنگ موها است. در این روش، ابتدا موها با یک ماده دکلره کننده پاکسازی می‌شوند تا رنگ طبیعی آن‌ها حذف شود. سپس با استفاده از رنگساژ، رنگ جدید به موها داده می‌شود. این روش برای تغییر رنگ مو و یا پوشاندن موهای سفید استفاده می‌شود.

چه زمانی باید رنگساژ انجام دهیم؟

زمان مناسب برای انجام این کار به عوامل زیر بستگی دارد.

  • نوع رنگساژ
  • نوع مو
  • هدف رنگساژ

البته به صورت کلی بهترین زمان یک ماه پس از رنگ کردن موها است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در