جدول قیمت تعمیر صندلی لیو به صورت دقیق میتواند کمک کند تا قبل از اقدام به تعمیرات نسبت به هزینه‌ها اطلاعات دقیق‌تری داشته باشید. در این صفحه از استاده به تعویض روکش صندلی لیو توسط متخصصین تعمیرکار صندلی به همراه جدول قیمت تعمیر صندلی لیو می‌پردازیم.

عیب یابی صندلی لیو و نحوه برطرف شدن آن می‌تواند در قیمت تعمیر صندلی لیو موثر باشد همچنین تعویض قطعات صندلی لیو میتواند از صرف هزینه‌های اضافی بابت تعمیرات جلوگیری کند.

قیمت تعمیر صندلی لیو

با توجه به قطعات مختلف صندلی لیو، حداقل و حدود قیمت تعمیرات صندلی لیو و تعویض روکش صندلی لیو بیان می‌شود.

خدمتقیمت به تومان
تعویض پایه صندلی لیو250.000 تا 300.000
تعویض دسته صندلی لیو300.000 تا 500.000
تعویض جک صندلی لیو180.000 تا 300.000
تعویض مکانیزم صندلی لیو280.000 تا 800.000
تعویض پد دسته صندلی لیو280.000 تا 400.000
تعویض روکش صندلی لیو400.000 تا 1.100.000
تعویض چرخ صندلی لیو25.000

 با توجه به انواع مختلف قطعات در مدل‌های مختلف نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی در نظر گرفت. همچنین باید نوسانات قیمتی هم در تعیین قیمت تعمیرات صندلی لیو و تعویض روکش صندلی لیو در نظر داشت.

قیمت تعمیر قطعات صندلی لیو همچون سایر برندهای دیگر صندلی می‌باشد که ممکن است مقدار اندکی تغییر کند.

تعویض روکش صندلی لیو

بعد از مدتی استفاده از صندلی اداری لیو، روکش آن دچار فرسایش می‌شود. علاوه بر آن ممکن است که نشیمن بعد از مدتی خوابیده و زیبایی و کیفیت اولیه را نخواهد داشت. به همین دلیل در صورت نیاز، هنگام تعویض روکش، فوم صندلی لیو نیز تعویض می‌شود.

برای تعویض روکش صندلی لیو نیز می‌توان از پارچه در رنگ و جنس‌های مختلف بهره برد؛ اما آنچه که بهتر است صندلی اداری لیو است، کاربرد چرم مصنوعی است. این چرم باید از جنس PU لایه دار بدون بو باشد و مقاومت بالا در برابر سایش داشته باشد. همچنین حداقل تعریق را ایجاد نماید علاوه بر آن باید امکان شستشوی روکش با استفاده از شوینده‌های مبلی و معمولی فراهم باشد و حداقل تغییر رنگ و آبرفتگی در پارچه ایجاد شود.

برای تعمیرات صندلی لیو در محل بسته به نوع خرابی قطعه امکان تعمیر در منزل یا محل کار شما وجود دارد در غیر این صورت تعمیرات در کارگاه انجام می‌شود.

عیب یابی صندلی‌های لیو

این صندلی اداری که برای نشستن افراد به مدت طولانی در نظر گرفته شده است، نیازمند این است که از نظر ارگونومی، حالت فیزیکی بدن به خوبی در آن رعایت شود. به همین دلیل سازندگان آن به دنبال تمام فاکتورهای مهم در رعایت این مسئله بوده‌اند وجود فوم سرد در صندلی علاوه بر بالا بردن مدت عمر صندلی به علت نشستن‌های مکرر و زیاد موجب می‌شود که کاربر صندلی دچار مشکل و آسیب‌های فیزیکی نشود و در نهایت از پرداخت قیمت و هزینه دوباره جهت تعمیر زودهنگام جلوگیری می‌کند.

دقت کنید جهت تعمیر صندلی لیو به کارگاه‌های مجاز مراجعه کنید که با قطعات اصل تعمیرات صندلی انجام شود تا در کوتاه مدت منجر به پرداخت قیمت بیشتر جهت تعویض روکش صندلی لیو یا تعمیرات قطعات آن نباشید.

همچنین پیش تنظیم ارتفاع صندلی بر روی صندلی‌های اداری لیو تعبیه شده است تا شخص استفاده کننده با توجه به وزن خود آن را تنظیم نماید. به طور کلی تمام قطعات صندلی لیو مانند جک، فوم سرد، پیچ تنظیم ارتفاع، پایه پنج پر و غیره علاوه بر آنکه در کنار هم شکلی کاملا مستحکم و اداری به صندلی می‌بخشد، به سلامتی جسمی کاربران هم توجه شده است. همچنین چرخ در این صندلی به شما این امکان را می‌دهد که در محیط اداری و در محدوده خود بدون بلند شدن از جای خود بتوانید یک مسافت کوتاه را طی کنید.

 صندلی لیو از قطعات متعددی ساخته شده و اشکال و شکستگی در هر کدام از این قطعات می‌تواند سبب آسیب در کل صندلی لیو و پرداخت هزینه جهت تعمیرات شود.

  • مشکل حرکت نکردن صندلی لیو: در این شرایط بیشتر مشکل از چرخ‌های صندلی ناشی می‌شود. ممکن است بین چرخ‌ها مو گیر کرده باشد که با رفع آنها و روغن‌کاری می‌توان مشکل را حل کرد. اما اگر با این کار، هنوز هم چرخ‌ها حرکت نمی‌کند، باید دنبال تعمیرکار برای تعمیرات صندلی لیو باشید.
  • گاهی اوقات نیز پیش می‌آید پشتی صندلی حالت اولیه و محکم خود را نداشته و سست می‌شود. برای رفع این مشکل می‌توان پیچ آن را محکم کرد تا مشکل برطرف شود و نیازی به تعمیرکار برای تعمیر صندلی لیو نیست.
  • اگر حین نشستن بر روی صندلی لیو احساس می‌کنید که ثبات ندارید، باید به دنبال ایراد در چرخ‌های صندلی و یا پایه آن باشید که قیمت تعمیر صندلی لیو برای چرخ بین 12.000 تومان تا 20.000 تومان می‌باشد و برای پایه بین 100.000 تا 350.000 تومان می‌باشد.
  • استفاده مکرر و به مدت طولانی از صندلی لیو موجب می‌شود که بعد از مدتی روکش صندلی دچار خوردگی و آسیب شود. این موضوع باعث ایجاد شکلی نامطلوب در صندلی می‌شود و ممکن است پوسته پوسته شدن روکش صندلی، برای شما ناخوشایند باشد. در این صورت با توجه به اینکه ساختار صندلی سالم است، می‌توان با تعویض روکش صندلی لیو این مشکل را برطرف کرد.
  • فوم کار شده بر روی صندلی لیو از نوع فوم سرد است که استحکام بالایی نسبت به فوم گرم دارد. اما به هر حال بعد از مدتی فوم سرد نیز دچار فرسودگی می‌شود و نیاز به تعویض دارد. اگر فوم صندلی کیفیت اولیه خود را از دست بدهد و استحکام ابتدایی را نداشته باشد، موقع نشستن شما را آزار خواهد داد. برای رفع مشکل سریع‌ترین و کم هزینه ترین کار تعویض فوم سرد صندلی لیو است.

در پایان

با تعمیر و تعویض قطعات فرسوده و آسیب دیده صندلی لیو توسط یک تعمیرکار می‌توان با پرداخت قیمت و هزینه کمتر از همان صندلی قدیمی برای مدت بیشتری استفاده کرد. البته در اکثر مواقع صندلی لیو نیاز به تعویض روکش دارد تا دوباره مانند روز اول نو و زیبا شود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در