یکی از جذاب ترین و چشم نواز ترین اموری که در زیبا تر شدن منزل به ما کمک شایانی خواهد کرد استفاده از گچبری متناسب با فضای دکوراسیون داخلی منزل می باشد.

با توجه به این که صنعت گچبری پیشینه ای دیرینه دارد اما امروزه با پیشرفت بی نظیر در این صنعت شاهد گچبری های بسیار تماشایی خواهیم بود که می توان سلیقه هر فرد را با هر سبک دخواه از جمله کلاسیک، فرانسوی و … هنگام انتخاب اجرا و پیاده سازی نمود.

نمونه گچبری های جدید کلاسیک و فرانسوی

در ادامه نمونه هایی از دکوراسیون داخلی شیک به همراه گچبری را در قالب تصویر در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید ایده هایی منحصر به فرد و متفاوت برای منزل خود بیابید و حس زیبایی و آرامش را چندین برابر نمایید. 40 ایده گچبری سقف پذیرایی جدید در سال 2022 را اینجا ببینید.

نمای گچبری سقف پذیرایی و نور پردازی دور لامپی
دکوراسیون داخلی شیک همراه گچبری کلاسیک
دکوراسیون فرانسوی منزل با الهام از گچبری
تلفیق هوشمندانه گچبری و کاغذ دیواری
آینه کاری و گچبری زیبای سقف و دیوار ها
گچبری دستی به سبک فرانسوی

لازم به ذکر می باشد که برخی از این گچ بری های زیبا در قالب گچبری پیش ساخته می باشند که به صورت آماده در بازار موجود می باشند که می توانید به راحتی و با توجه به سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید و از یک گچ بر و یا استادکار ماهر بخواهید تا اقدامات لازم برای نصب را انجام دهند.

گچبری سنتی بسیار شیک سقف پذیرایی و دیوارها
گچبری و نور پردازی ستون و سقف پذیرایی
گچبری فوق العاده زیبای ستون و بالای درب

یکی از اموری که می تواند در زیبا تر جلوه دادن نمای خانه کمک شایانی کند استفاده از ترفند آینه کاری می باشد که می توانید اطلاعات کامل در این خصوص را بخوانید.

تاثیر گچبری مدرن در نمای داخلی منزل
استفاده از ترکیب رنگهای شیک پس از گچبری

 نکته مهمی که می بایست به آن اشاره کنیم این است که استفاده از گچبری تنها برای سقف ها و دیوار های پذیرایی کاربرد ندارند بلکه می توانید از این هنر زیبا در سقف ها و دیوار های اتاق خواب، سقف آشپزخانه، اتاق نشیمن، بالای درب های ورودی، ستون ها، راهرو ها و همچنین سقف ها و دیوار های حمام و دستشویی نیز از این هنر بهره گرفت که پس از آن می توانید اقدام به نقاشی ساختمان کنید و با استفاده از رنگ های طلایی، آبی فیروزه ای، سبز یاغوتی و … جلوه ای بی نهایت متفاوت به خانه خود هدیه دهید.

پیشنهاد می‌کنیم نکات مهم برای چیدمان مبلمان در منزل را اینجا بخوانید و ایده بگیرید.

گچبری شیک سقف اتاق خواب
گچبری فرانسوی دیوار و سقف اتاق خواب

دقت داشته باشید که از گچبری سلطنتی برای دکوراسیون آپارتمان نقلی استفاده نکنید! زیرا باعث شلوغی خانه می‌شود و نمای خسته کننده‌ای خلق می‌شود. بهتر است از طرح‌های ساده‌تر استفاده کنید.

گچبری کلاسیک بسیار زیبای سقف پذیرایی
طرح خاص گچبری و نورپردازی سقف و دیوار پذیررایی
گچبری در تهران
الهام از هنر گچبری مدرن و آینه کاری در دکوراسیون داخلی
گچبری سلطنتی دور سقفی