امروزه دکوراسیون داخلی دفتر کار و طراحی دفتر کار مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی افراد علاقه دارند تا نسبت به طراحی دفتر کار لاکچری اقدام کنند و محیطی شیک را برای کار خود مهیا کنند. به صورت کلی، طراحی دکوراسیون دفتر کار مدیریت اصولی دارد که باید با توجه به آن نکات انجام گیرد. در ادامه از این مطلب از “استاده” در رابطه با دکوراسیون دفتر کار مدرن و طراحی دفتر کار مدیریت توضیحات بیشتری داده شده است.

طراحی دفتر کار لاکچری

چیدمان دفتر کار و همچنین طراحی داخلی دفتر کار اصول و نکاتی دارد که باید با توجه به آن انجام گیرد. نکاتی که در طراحی دفتر کار لاکچری باید در نظر قرار دهید، به شرح مواردی می‌باشد که در ادامه ذکر شده است. علاوه بر این، شما می‌توانید از عکس‌هایی که در ادامه مطلب موجود است، برای طراحی دفتر کار لاکچری خود ایده بگیرید و با توجه به سلیقه‌ و علاقه خود نسبت به طراحی دفتر کار مدرن اقدام کنید.

 • از مبلمان شیک استفاده کنید
 • رنگ دفتر را با توجه به اصول انتخاب کنید
 • از تابلو استفاده کنید
 • نورپردازی را به صورت اصولی انجام دهید
 • نقطه کانونی ایجاد کنید
 • از میز و صندلی استاندارد استفاده کنید
 • از پارتیشن بندی برای منظم کردن فضا استفاده نمایید
 • با قفسه و شلف به دفتر نظم دهید
 • با گل و گیاهان نسبت به تزیین دفتر اقدام کنید

دکوراسیون دفتر کار مدیریت

همان طور که پیش‌تر نیز ذکر شد، برای دکوراسیون دفتر مدیریت و همچنین دکوراسیون داخلی دفتر کار باید اصول و قوانینی رابه صورت کلی و استاندارد مدنظر قرار دهید.

سایر خدمات مربوط به دکوراسیون دفتر کار را بخوانید:

قیمت عایق صوتی درب

نمونه‌های درب چرمی و درب آکوستیک در استاده

لمسه کاری دیوار

متراژ دفتر کار

اولین نکته در دکوراسیون دفتر کار مدیریت، توجه به متراژ و سپس طراحی است. باید درنظر گرفتن مساحت دفتر کار و رعایت‌ استانداردها طراحی داخلی فضا را انجام دهید.

انرژی و سلیقه مخاطب

نکته دیگر، چیدمانی است که انرژی مثبت به فرد القا می‌کند. باید در چیدمان و دکوراسیون دفتر کار مدیریت به انرژی فضا نیز دقت کنید و چیدمان داخلی دفتر کار را به گونه‌ای سازماندهی نمایید که باعث جذب مخاطب و القای حس خوب به آنها شود.

رنگ بندی مبلمان و میز

مورد بعدی شلوغ نکردن فضا و انتخاب مبل، صندلی و میز مناسب است تا بتوانید با کمک آنها نظم ایجاد کنید. در این راستا، انتخاب رنگ و توجه به روانشناسی رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین اصولی است که در زیبایی دفتر کار تاثیر می‌گذارد.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مبلمان اداری، خرید صندلی و انواع صندلی اداری، بر روی مطلب مورد نظر کلیک نمایید.

نورپردازی

نکته مورد توجه بعدی، نورپردازی است. برای این کار باید حتما بر اساس مشورت و کمک طراح و متخصص این زمینه تصمیم گیری شود. با نورپردازی صحیح و اصولی می‌توانید در محیط حس خوب ایجاد کنید و حس دلگیری را از محیط کار دور کنید.

دکوراسیون دفتر کار ساده و شیک

اگر قصد دارید تا دکوراسیون دفتر کار خود را به صورت کاملا شیک و لاکچری طراحی کنید و در عین حال سادگی نیز برای شما پراهمیت است، این مطلب برای شماست. برای دکوراسیون دفتر کاری که هم ساده و هم شیک باشد باید به یک سری از موارد دقت کنید تا با هزینه کمتر، طراحی بهتری انجام داده باشید. موارد زیر به شما در طراحی دکور دفتر کار شیک و همچنین تنظیم دکوراسیون دفتر کار کمک شایانی خواهند کرد.

 • داشتن نظم در چیدمان میز و صندلی
 • کمک گرفتن از گیاهان آپارتمانی جهت تزیینات
 • توجه به تناسب رنگ در رنگ کردن دیوارها و خرید لوازم
 • استفاده از نور طبیعی
 • نورپردازی اصولی و دقیق با توجه به نیاز محیط
 • منظم کردن محیط با استفاده از دکور قفسه و فایل اداری

طراحی دفتر کار مدرن

طراحی دفتر کار مدرن در ایجاد حس به روز بودن در کارمندان و کارکنان آن محیط بسیار موثر است. شما به منظور طراحی اتاق کار مدرن و دیزاین دفتر اداری می‌توانید از مواردی که در ادامه بررسی شده‌اند کمک بگیرید تا بهترین دیزاین دفتر کار مدرن را انتخاب کرده باشید.

نور و روشنایی

اولین مورد، لزوم توجه به نور و روشنایی محیط است. توجه کنید که تاریک بودن محیط سبب ایجاد حس خواب آلودگی و خستگی خواهد شد. همچنین زیاد بودن نور نیز باعث خسته شدن چشم می‌شود. پس باید نور به اندازه‌ای باشد که در طول زمانی که کارمندان با کامپیوتر کار می‌کنند، دچار خستگی و درد چشم نشوند.

تزیینات

نکته بعدی توجه به تزیینات است. شما می‌توایند از گل‌ها و گیاهان و همچنین تنگ ماهی و یا آکواریوم در دیزاین دفتر کار مدرن و محیط خود استفاده کنید. علاوه بر آن، استفاده از تابلوها در طراحی اتاق کار مدرن به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

چیدمان ملبمان

نکته بعدی در طراحی دفتر کار مدرن، به کار بردن مبلمان مناسب و چیدمان صحیح آنها می‌باشد. به طور کلی، انتخاب مبل باید با توجه به نوع کار و رنگ دیوارها و همچنین متناسب با محیط کار صورت بگیرد.

رنگ بندی فضا

یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی داخلی دفتر کار، توجه به رنگ دیوارها و سایر لوازم محیط است. شما در راستای طراحی داخلی دفتر کار خود باید رنگ مناسبی را انتخاب کنید که تاثیر مثبتی در روحیه کارکنان داشته باشد.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

طراحی داخلی دفتر کار کوچک یکی از مسائل مهمی است که باید به صورت کاملا اصولی انجام گیرد تا محیط بزرگتر دیده شود و در عین حال تمام لوازم مورد نیاز در محیط نیز با نظم قرار گیرند. دیزاین دفتر اداری مخصوصا در زمانی که فضا متراژ کمی دارد، باید با توجه به فعالیت انجام شده در آن محیط طراحی شود. همچنین سبک‌های مختلفی برای دکوراسیون دفتر کار وجود دارد که باید با کمک طراح، سبک صحیح انتخاب شود.

یکی از مواردی که در طراحی داخلی دفتر کار کوچک به کمک شما می‌آید، انتخاب لوازم متناسب با ابعاد محیط است. همچنین رنگ‌ها نیز تاثیر زیادی در بزرگ‌تر نمایش دادن محیط دارند. شما می‌توانید جهت ایده گرفتن برای دکوراسیون داخلی دفتر کار و مواردی که در این صفحه بررسی شد، با کارشناسان ما در مجموعه “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در