نمونه‌های درب چرمی و درب آکوستیک برای دکوراسیون داخلی بهتر

نمونه درب چرمی و آکوستیک

به جرات می‌توان گفت یکی از جذاب‌ترین و در عین حال پرطرفدارترین اجزایی که می‌توانیم برای دکوراسیون داخلی منزل و به خصوش محل کار انتخاب کنیم؛ استفاده از درب چرمی و درب آکوستیک می‌باشد! در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده قصد” داریم تا نمونه‌هایی از درب‌های چرمی و درب‌های آکوستیک را ارائه دهیم تا بتوانید برای انتخاب هرچه بهتر این نوع درب‌ها اقدام کنید.

برای مشاوره در زمینه درب آکوستیک می توانید تماس بگیرید
تعمیر کار درب چرمی و درب آکوستیک تایید شده از طرف سایت استاده
نام: برادران محمدزاده
تلفن کارگاه: 0216672565602166715970
تلفن همراه: 0912489981809122841161
آدرس: تهران – خ جمهوری – خ سرهنگ سخایی – جنب بیمارستان شرکت نفت – پلاک 63

تماس و مشاوره رایگان

می‌توان گفت زمانی که وارد یک محیط اداری می‌شوید و همچمین به خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن وارد می‌شوید و درب‌های چرمی را مشاهده می‌کنید حس خوبی را نسبت به آن فضا دریافت میکنید و خواهان آن هستید که محل مورد نظر خود را به درب‌های چرمی مزین کنید.

درب‌های چرمی ضمن زیبایی و خاص بودن خود دارای مزایای دیگری می‌باشند که میتوان به عایق صوتی بودن آن اشاره کرد. البته در این میان نباید از درب آکوستیک غافل بود! اما درب آکوستیک چیست و چگونه عمل میکند؟

این نوع از درب‌ها عایق‌های بسیار خوبی برای صدا میباشند که شما می‌توانید درب‌های چرمی و درب‌های چوبی قدیمی خود را به درب آکوستیک تبدیل کنید تا عایق خوبی برای صدا ایجاد کنید.

بسیاری از ادارات برای افزایش بازه کارایی کارمندان خود سعی می‌کنند تا از درب‌های آکوستیک استفاده کنند. همچنین کاربرد این نوع از درب‌ها را میتوانید در سالن‌های تاتر و سینما و سالن‌های همایش و موسیقی و … ببینید.

دیدن نمونه‌های درب چرمی و درب آکوستیک کمک میکند تا بتوانید تصور کنید که محل مورد نظر شما چگونه خواهد شد! در این میان بد نیست به هنر لمسه کاری درب نیز اشاره نمود. این هنر که همان طرح‌های موجود برروی درب چرمی می‌باشد، می‌تواند زیبایی بسیاری را به درب چرمی هدیه دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به یک متخصص به راحتی درب چوبی قدیمی خود را به یک درب چرمی و آکوستیک تبدیل کنید. هرچه درب شما کوچک‌تر باشد مقدار چرم کمتری استفاده می‌شود و درنهایت در میزان کاهش هزینه‌ها به‌صرفه‌تر می‌شود.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.