یکی از بهترین راهکارها به‌جای خرید درب چرمی، تبدیل درب چوبی قدیمی خود به یک درب چرمی جدید با روکش چرم درب با کمترین هزینه و تقویت شده است. روکش درب چرم و چرمی کوبی در دکوراسیون محل کار یا اتاق مدیریتی شما تاثیر بسیار زیادی برای اتاق‌ها و به‌خصوص اتاق مدیریتی دارد.

تبدیل در چوبی قدیم به یک درب چرمی جدید می تواند هوشمندانه باشد، چرا که این کار با قیمت خیلی کمی نسبت به خرید در چرمی یا یک در جدید است و این کار را شرکت‌های خصوصی، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی بسیاری در ایران انجام می دهند.

قیمت درب چرمی

قیمت درب چرمی بر اساس نوع چرم کوبی درب اتاق ویا محل درب چرمی مدیریتی متفاوت است. هزینه و تعرفه چرم کوبی درب بر اساس جدول زیر مشخص خواهد شد. قیمت چرم تاثیر بسیار زیادی بر هزینه تمام شده دارد، توجه کنید حتما از چرم درجه یک در زمان چرم کوبی درب استفاده شود و چرم درب دارای ضمانت باشد.

چرم کوبی درب در محل هم انجام می‌شود. درب چرم کوب در محل نصب می‌شود و می‌توان درب چرمی مدیریتی را در محل ساخته شود.

آکوستیک و خدمات درب چرمی برای درب دستشویی و درب حمام انجام نمی‌شود.
برای مشاوره در زمینه درب آکوستیک می توانید تماس بگیرید تعمیر کار درب چرمی و درب آکوستیک تایید شده از طرف سایت استاده

خدمات درب چرمی و آکوستیک برادران محمدزاده

02166725656 02166715970 09124899818 09122841161 آدرس: تهران – خ جمهوری – خ سرهنگ سخایی – جنب بیمارستان شرکت نفت – پلاک 63

آیا درب چرمی آکوستیک هم می شود؟

آکوستیک درب چرمی

بله؛ درب چرمی آکوستیک و ضد صدا می‌شود.
در زمان چرمی کردن درب امکان تبدیل درب معمولی به درب آکوستیک است. علاوه بر عایق صوتی بودن درب چرمی، عایق حرارتی خوبی هم هست. که می توانید بایک تیر چند نشار را بزنید.

قیمت روکش درب چوبی و انواع روکش درب اتاق [ چسبی و ملامینه ] را در این صفحه مشاهده کنید.

ضد صدا شدن درب چرمی چیزی حدود 10 تا 30 درصد است.

تاثیر روکش چرمی درب در دکوراسیون داخلی

اکثر مردم تمایل بیشتر به سبک های گرم دارند. انتخاب روکش چرم برای چرمی کوبی درب اتاق، یک انتخاب هوشمندانه و کلیدی عالی برای اضافه کردن این حس به دکوراسیون داخلی شما ست. انتخاب هوشمندانه روکش درب چرمی می تواند انطباق خوبی با دکوراسیون داخلی شما داشته باشد.

ورودی درب اتاق مدیریتی می‌تواند مبنایی بر سلامت شخصییت باشد. می توانید با داشتن یک درب چرم کوبی شده هماهنگ و شیک با دکوراسیون داخلی خود این حس را به درستی انتقال دهید. همچنین می توانید با اجرای آکوستیک دیوار برای قسمتی از خانه، نمای داخلی را چندین برابر کنید.

چه درب‌هایی امکان چرم کوبی را دارند؟

درب‌های چوبی قابلیت تبدیل شدن به درب چرمی و چرم کوبی را دارند.
چرا که درب های آهنی و آلمینیومی قابلیت لمسه کاری و اضافه کردن ورق MDF که در پایین به آن بیشتر اشاره خواهیم کرد را ندارند. برای بهتر شدن دکوراسیون منزل یا محل کار خود می‌توانید اقدام به لمسه کاری درب چرمی کنید. لمسه یا سوزن‌های گل‌میخ تاثیر زیادی در دکوراسیون شما دارد. از این تکنیک برای لمسه دوزی مبل و لمسه کاری دیوار هم استفاده می شود.

از چه چرمی برای چرم کوبی استفاده می‌شود؟

انواع مدل‌های درب چرمی

از روکش چرم فقط برای درب چرم کوب اتاق استفاده می‌شود.
روکش پارچه قابلیت نگه داشتن سوزن‌های گل‌میخ را ندارند. روکش پارچه بر روی درب کیفیت خود در کمترین زمان ممکن از دست خواهند داد. پارچه قابلیت شستشو یا ضد آب بودند را ندارد ولی روکش چرمی به این صورت نیست. هم ضد آب و هم قابل شستشو می باشد، ماندگاری بسیار زیادی نسبت به پارچه دارد و قابلیت خوبی برای نگه داشتن سوزن های گل میخ را دارند.
روکش چرمی در دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی دارد.

میزان متراژ چرم برای چرم کوبی درب اتاق

متراژ چرم استفاده شده در درب چرمی شما بیشترین تاثیر را در هزینه شما خواهد داشت.
برای یک طرف درب حدود 2.5 متر چرم استفاده خواهد شد و برای هر دو طرف حدود 5 متر چرم استفاده خواهد شد.

دستگیره درب قدیمی خود را هم تعویض کنید

دستگیره درب چرمی

دستگیره برای درب چرمی، تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آن خواهد داشت. معمولا شخصی که سفارش درب می دهد، خود آن شخص هم دستگیره را خریداری می کند و به استاد کار می دهد. ولی می توانید هم این کار را نسبت به تجربه بالای استاد کار به ایشان بسپارید تا بهترین و شکیل ترین دستگیره را برای درب چرمی شما تهیه و نصب کند.

دستگیره تاثیر بسیار زیادی برای دکوراسیون اتاق‌های مدیریتی شما خواهد داشت. وقتی از خدمات چرم کوبی برای درب چرمی مدیریتی استفاده می‌کنید، حتما از دستگیره‌های زیبا و همگام با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریتی استفاده کنید.

تاثیر سوزن گل‌میخ بر زیبایی درب چرمی

سوزن گل میخ در درب چرمی

سوزن گل میخ در زیبایی در چرمی تاثیر بسیار زیادی دارد.
به همین دلیل است که در اکثر سفارشات درب چرمی از سوزن گل میخ استفاده می شود. البته این سوزن ها نسبت به نوع چرم و طراحی درب شما انتخاب می شوند ولی شما هم می توانید در زمان سفارش نوع آن را انتخاب کنید و یا آن را از بازار خریداری کنید و به استاد کاری که میخواهد درب چوبی قدیمی شمارا به درب چرمی تبدیل کند بدهید.

سوزن گل میخ را می توانید در تهران از بازار حسن آباد(مترو حسن آباد) تهیه بفرمایید.

تقویت درب های قدیمی به چه صورت انجام می شود

برای تقویت در های چوبی قدیم از MDF استفاده می شود.
برای آنکه درب های چوبی قدیمی هم تقویت بشوند و ابر با کیفیت بیشتر روی درب بشیند از 6 MDF میل استفاده می شود.
در نظر داشته باشید که شما نمی تواندی نوع MDF به کار رفته در درب چرمی خود که استاد کار درست کرده است مشاهده کنید.
استفاده از تقویت کننده های مناسب مثل MDF 6 میل تاثیر بسیار زیادی در طول عمر درب شما دارد، پس در توجه داشته باشید که این کار را به استادکاران با تجربه و معتبر بسپارید.
از استاد کاران درخواست این را داشته باشید که حتما از MDF 6 میل بر روی درب شما استفاده کنند و این مهم را به شما تضمین دهند.

در پایان:

با استفاده از خدمات آنلاین در صورتی که تمایل دارید درب های چوبی قدیمی خود را به درب چرمی تبدیل کنید و یا آن ها را تعمیر کنید می توانید با در نظر گرفتن نکات مهمی که گفته شد؛ از متخصصین در این زمینه درخواست نمایید تا ضمن حفظ کیفیت در زمان مقرر درب را تحویل بگیرید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در