لیست تعمیرکاران جک درب پارکینگ | کرکره برقی | درب اتوماتیک | آرامبند

یکی از مسائل مهمی که ممکن است سوال افراد زیادی باشد، این است که آیا باز کردن کرکره برقی بدون برق امکان پذیر است یا خیر. چرا که در شرایط مختلف ممکن است برق قطع شود. یا ریموت کنترل در دسترس نباشد. در این مواقع باید کرکره به صورت دستی باز شود. باید بگوییم که بله. باز کردن کرکره برقی بدون برق شدنی است، و در ادامه به آموزش نحوه انجام آن می‌پردازیم.

درصورتی که کرکره برقی شما دچار مشکل جدی شده است بهتر است از یک متخصص تعمیر کرکره برقی کمک بگیرید. در سایت استاده متخصصینی طبق نظرات شما معرفی می‌شود. شما نیز می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید و با آن‌ها تماس بگیرید.

باز کردن کرکره برقی بدون برق

باز کردن کرکره بدون برق امکان پذیر است در صورت نبود برق می‌توانید از این دو روش برای باز کردن کرکره برقی بهره بگیرید. جهت اقدام برای تعمیر برد کرکره برقی در استاده کلیک کنید.

  1. با استفاده از کلید مخصوص و آچار آلن و کلید خلاص کن درب، می‌توانید کرکره برقی را باز کنید. برای این کار، نیاز به آچار آلن و یا کلید مخصوص کرکره برقی دارید که کلید مخصوص در هنگام تعبیه کرکره برقی به شما تحویل داده شده است.
  2. روش دومی نیز برای باز کردن کرکره برقی بدون برق وجود دارد که عبارت است از: سیستم برق اضطراری درب اتوماتیک. در این روش بسته به نوع سیستم، کرکره برقی می‌تواند حتی چندین ساعت بدون وجود برق باز و بسته شود.

جهت اقدام برای تعمیر رسیور کرکره برقی در استاده می‌توانید کلیک کنید.

باز کردن کرکره برقی بدون برق با استفاده از کلید خلاص کن

برای باز کردن کرکره برقی بدون برق با استفاده از کلید خلاص کن:

  1. ابتدا باید حتی درصورت قطعی برق، جریان برق را کاملا قطع کنید، بدین صورت که کابل برق را جدا کنید و یا کلید اصلی را خاموش کنید.
  2. سپس باید برای برداشتن پوشش پلاستیکی اقدام کنید که بتوانید به وسیله کلید خلاص کن، کرکره برقی را باز کنید.
  3. باید آچار مخصوص را در جای خود و در راستای گیربکس قرار داده و بچرخانید تا درب خلاص شود و بتوانید به صورت دستی آن را باز و بسته کنید.

می‌توان گفت در بیشتر مواقع، اگر چرخش آچار ساعتگرد باشد، کرکره برقی بالا و اگر پادساعتگرد بشد، پایین می‌آید.

باز کردن کرکره بدون برق با استفاده از برق اضطراری

یکی از تکنولوژی‌هایی که می‌تواند برای کرکره برقی وجود داشته باشد، برق اضطراری است تا تحت شرایطی که جریان برق قطع شده است، این دستگاه به صورت اتوماتیک قطعی برق را تشخیص دهد و با برق اضطراری حتی تا یک روز کامل کرکره برقی را باز و بسته کند. شما می‌توانید برای تمامی کرکره‌های برقی این روش را اجرا کنید تا در شرایط خاص، به زحمت نیافتید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در