سکونت در برج‌ها و منازل چند طبقه و همچنین اشتغال در مجتمع‌های تجاری به بیش از یک ریموت درب پارکینگ نیاز دارد. به همین دلیل فراهم نمودن ریموت کنترل جدید امری بسیار مهم به شمار می‌رود. در این صفحه از خدمات تعمیر ریموت درب پارکینگ در استاده نحوه‌ کد دهی ریموت درب پارکینگ توسط ریموتی دیگر را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

لیست تعمیرکاران جک درب پارکینگ | کرکره برقی | درب اتوماتیک | آرامبند

دقت داشته باشید در صورت برطرف نشدن مشکل می‌توانید با شماره‌های کلید سازی موجود در استاده تماس بگیرید.

آموزش خام کردن ریموت درب پارکینگ

نکته‌ مهمی که در هنگام کد دهی به ریموت درب پارکینگ باید به آن توجه داشته باشید، هم فرکانس بودن ریموت جدید و ریموت مادر می‌باشد. شما می‌توانید با کمک فرکانس یاب، فرکانس دقیق ریموت مادر را تعیین نمایید. تعمیر رسیور و ریموت کرکره برقی را در “استاده” بخوانید.

شما می‌توانید به آسانی از ریموت‌های بلوتوثی (یونیورسال) به منظور کد دهی بهره ببرید. جهت اقدام به تعمیر چشمی درب پارکینگ در استاده روی آن کلیک کنید.

در این بخش ریموت بلوتوثی را برای عملیات کد دهی آماده می‌کنیم. این مرحله در اصطلاح خام کردن نام دارد:

  1. جهت خام کردن ریموت مورد نظر می‌بایست دو دکمه‌ بزرگ‌تر یا دکمه‌های A و B یا دکمه‌های قفل و باز کردن ریموت مورد نظر را به صورت همزمان و به مدت 20 الی 30 ثانیه فشار دهید تا زمانی که 3 چشمک زده شود.
  2. اکنون در حالی که دکمه‌ پایین را همچنان نگه داشته اید، دستتان را از دکمه‌ بالایی بردارید.
  3. سپس مجددا 3 بار پشت سر هم دکمه‌ بالایی را فشار دهید. این کار را تا چراغ چشمک‌زن دستگاه به صورت مداوم روشن و خاموش شود، ادامه دهید.
  4. حال اگر دستتان را از دکمه‌ بالایی و پایینی بردارید، چراغ چشمک‌زن ممتد قطع می‌شود.
  5. در این مرحله درصورت فشردن هرکدام از دکمه‌های ریموت، هیچ عکس العملی از دستگاه مشاهده نمی‌شود. چراغ چشمک‌زن نیز دیگر روش نخواهد شد. این موضوع نشان‌دهنده‌ خام شدن ریموت درب پارکینگ شما و آماده بودن جهت برای دادن کد به آن می‌باشد.

آموزش مراحل کد دهی ریموت درب پارکینگ

آموزش مراحل کد دهی ریموت درب پارکینگ

در بعضی موارد جهت کد دهی ریموت درب پارکینگ می‌بایست ریموت‌ مورد نظر و ریموت مادر را با فاصله‌ کم از یکدیگر قرار دهید. در نوع دیگری از دستگاه‌ها که آنتن گیرنده در پشت دستگاه تعبیه شده است، نحوه‌ قرارگیری ریموت‌ها متفاوت است.

در این حالت لازم است بدنه‌ پشتی ریموت مادر کاملا مماس بر بدنه‌ پشتی ریموت مورد نظر قرار گرفته باشد.

  1. باتوجه به نکته‌ ذکر شده ابتدا ریموت‌ها را روبه‌روی یک دیگر قرار دهید.
  2. سپس دکمه‌ A ریموت مادر را همزمان با دکمه‌ A ریموت مورد نظر بفشارید و برای چند لحظه نگه دارید.
  3. در صورتی که پس از گذشت 5 الی 10 ثانیه چراغ چشمک‌زن ریموت مورد نظر ثابت شود، عملیات کد دهی ریموت درب پارکینگ با موفقیت انجام و ریموت بلوتوثی با سیستم جک هماهنگ و ست شده است.

در صورتی که پس از گذشت این مدت زمان چراغ چشمک‌زن ریموت مورد نظر ثابت نشد، می‌بایست شیوه‌ قرارگیری ریموت‌ها را تغییر دهید. در این صورت آنها را پشت به پشت یک دیگر قرار دهید.

بازگرداندن کد پاک شده درصورت پاک کردن اتفاقی

اگر به صورت اتفاقی دو دکمه‌ ریموت را  به صورت همزمان برای مدتی بفشارید، ریموت شما به اشتباه خام خواهد شد. جهت بازگرداندن این اطلاعات می‌بایست یک دکمه‌ اصلی مانند A یا B (یا قفل یا باز کردن) را به همراه یک دکمه‌ فرعی مانند C یا D برای مدتی همزمان بفشارید تا اطلاعات و کد قبلی دستگاه بازگردد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در