اتیکت (Etiquette) یا تگ آویز (Hanger Tag) به صورت کاغذی یا مقوایی چاپ و به لباس یا محصولات مختلف متصل می‌شود. در چاپ اتیکت لباس اطلاعات مهمی همچون: سایز، جنس، دستورالعمل استفاده، توضیحات مربوط به نگهداری، نام برند، قیمت محصول و… نوشته می‌شود که علاوه بر ایجاد فضایی امن و مطمئن جهت خرید مشتری، اعتبار کسب و کار شما را نیز بالا می‌برد.

ما در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی نکاتی پیرامون اتیکت لباس بپردازیم و در ادامه قیمت آن را بررسی نماییم. از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در انتهای مطلب همراه ما باشید.

قیمت چاپ اتیکت

نوع اتیکت آویزسایزنوع قالبقیمت تیراژ 1000 تایی
اتیکت آویز مقوایی 300 گرم9 در 5 سانتی مترقالب استاندارد330.000 یک رو و 450.000 دو رو
اتیکت آویز مقوایی 300 گرمتا سایز 8 در 8 سانتی متربرش دلخواه650.000 یک رو و 800.000 دو رو
اتیکت مقوایی لمینت براق 400 گرمتا سایز 5 در 8 سانتی متربرش دلخواه950.000 دو رو

شما همراهان عزیز استاده می‌توانید با سفارش و چاپ اتیکت برند محصولات خود، اعتبار و ارزش کسب و کار خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. به طور معمول چاپ در 3 قالب: دایره‌ای، آویز و با طرح خاص اجرا می‌گردد. شایان ذکر است اتیکت آویز باتوجه به ماندگاری و کیفیتی که ارائه می‌دهد، نسبت به سایر مدل‌ها از نظر قیمت مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

از آنجایی که خدمات چاپ اتیکت معمولا در تیراژهای 1000 تایی انجام می‌شود و قیمت چاپ اتیکت درنهایت برای 1000 اتیکت محاسبه می‌گردد، بنابراین هزینه‌ی بسیار اقتصادی و مناسبی خواهد داشت.

قیمت باتوجه به فاکتورهای متعددی مانند: نوع، جنس، سایز، تعداد رنگ استفاده شده، طراحی و… بستگی دارد و متغیر خواهد بود.

چاپ اتیکت لباس

قیمت چاپ اتیکت لباس

نوع اتیکت آویزسایزنوع قالبقیمت تیراژ 1000 تایی
اتیکت آویز لباس 300 گرم9 در 5 سانتی مترقالب استاندارد330.000 یک رو و 450.000 دو رو
اتیکت آویز لباس 300 گرمتا سایز 8 در 8 سانتی متربرش دلخواه650.000 یک رو و 800.000 دو رو
اتیکت لباس لمینت براق 400 گرمتا سایز 5 در 8 سانتی متربرش دلخواه950.000 دو رو

قیمت چاپ به عوامل متعددی بستگی دارد. مهم‌ترین این عوامل عبارت هستند از: نحوه‌ی طراحی، رنگ، سایز و ابعاد، جنس و…

بنابراین تعیین قیمت دقیق برای آن امکان پذیر نمی‌باشد و محدوده قیمت می‌‌بایست باتوجه به نظر و سلیقه‌ی شما عزیزان در انتخاب خصوصیات اتیکت مشخص گردد.

قیمت طراحی اتیکت

خدمت قیمت به تومان
طراحی اتیکت 100.000 تا 250.000

از آنجایی که اتیکت معرف و نشان‌دهنده‌ی کیفیت محصول مورد نظر و کسب و کار شما عزیزان است، پیشنهاد ما این است که در طراحی اتیکت محصولات نهایت دقت و ریزبینی را داشته باشید و جهت رعایت اصول حرفه‌ای آن را به افراد متخصص و باتجربه بسپارید.

چاپ اتیکت لباس

چاپ اتیکت لباس با روکش‌های متفاوت و متنوعی می‌تواند به نظر و دلخواه مشتری انجام شود. بعضی از پرطرفدارترین روکش‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

  • با روکش سلفون مات
  • با گلاسه یووی
  • با لمینیت برجسته
  • با لمینیت طلاکوب

شما همراهان عزیز استاده می‌توانید به منظور طراحی و انتخاب بهترین و خلاقانه‌ترین اتیکت لباس با افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مشورت فرمایید تا کسب و کار شما را نسبت به سایر برندها متفاوت و منحصر به فرد نشان دهد. قیمت طراحی تراکت را اینجا مشاهده کنید.

چاپ اتیکت مقوایی و کاغذی

چاپ اتیکت آویز

در صنعت چاپ فاکتور اتیکت لباس از متریال متنوعی استفاده می‌شود که ویژگی‌های هرکدام در تعیین زیبایی ظاهری، استحکام، ضخامت، بازیافت و… تاثیرگذار هستند و به نظر و سلیقه‌ی شما وابسته است. مهم‌ترین و پرطرفدارترین متریالی که برای چاپ استفاده می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

  • مقوای کرافت
  • مقوای گلاسه
  • مقوای کتان
  • مقوای ایندربرد

لازم به ذکر است مقوای کرافت برای علاقه‌مندان به محیط زیست انتخاب مناسبی خواهد بود.

چاپ اتیکت آویز

چاپ اتیکت آویز را می‌توان نوعی جز جدانشدنی برای هر خیاطی و تولیدی لباس در نظر گرفت که در انواع برش‌های زیبا، طراحی‌های خلاقانه و ابعاد مختلف باتوجه به سلیقه و نظر شما همراهان عزیز قابلیت اجرا دارد. اطلاعاتی که روی اتیکت آویز نوشته شده است شامل: نام برند، کد محصول، سایز آن، قیمت و… می‌باشد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در