آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

در این صفحه میخواهیم شما را با روش‌های کلاهبرداری در لوله بازکنی آشنا کنیم. این روزها کمتر خانه ای پیدا می شود که گذرش به کلاه برداران لوله بازکنی نیفتاده باشد. با افزایش جمعیت شهرها و به دنبال آن زیادتر شدن ساختمان‌ها به خصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی مشاغلی از این قبیل به سرعت رو به افزایش است.

افراد زیادی با هزینه‌هایی کم و تهیه دستگاه‌های ساده و گاه غیر استاندارد اقدام به تاسیس شرکت های لوله بازکنی می‌کنند و با روش‌های غلط به راحتی مبلغ‌های زیادی کسب می کنند. حتی اگر آسیب به طور کامل رفع شود با استدلال و دلیل‌هایی که می آورند مشتری را مجبور می‌کنند که هزینه‌های زیادی را متقبل شود.

برای خدمات لوله بازکنی بهتر است از مراکز معتبر و مورد تایید نظرات مردم کمک بگیرید.

روش های کلاهبرداری در لوله بازکنی

شاید در نگاه اول شغل لوله بازکنی کار ساده‌ای به نظر بیاید اما زمانی که در شرایط سخت قرار بگیرید مجبورید که به خواسته این افراد تن دهید. شاید در تماس اول با این افراد با قیمت های متفاوتی روبرو شوید و به دنبال هزینه کمتر باشید اما کلاه برداران لوله بازکنی بعد از مراجعه و مشاهده خرابی با دلایل بیهوده سعی می‌کنند که مشکل را بحرانی نشان دهند.

به طور مثال سرویس بهداشتی شما دچار گرفتی شده است. فرد لوله بازکن بعد از مراجعه و انجام کارهایی متعقد است که باید سرویس و اطراف آن خراب شود تا مشکل برطرف گردد. اما‌ راه دیگری هم پیشنهاد می‌کند که هزینه زیادی دارد. شما برای فرار از خرابی و دردسرهای آن به اجبار مجبور به قبول کردن راه دوم می‌شوید. این نمونه‌ای از کلاهبرداری لوله بازکنی است که این روزها خیلی مشاهده می‌شود.

1.افزایش بی مورد قیمت

این افراد با گفتن قیمت‌های پایین در پشت تلفن و نشان دادن این که نسبت به سایر شرکت‌ها هزینه کمتری دریافت می‌کنند باعث جذب مشتری می‌شوند. اما به محض رسیدن به محل مورد نظر با آوردن دلایل بیهوده به خاطر استفاده کردن از وسایلی که در ادامه به آن اشاره می کنیم قیمت خود را افزایش می دهند. افزایش قیمت رایج ترین کلاهبرداری در لوله بازکنی است. بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و گچ، برای مشاهده کلیک کنید!

2.استفاده از سه نظام لوله بازکنی 

عبارت فنر سه نظام لوله بازکنی یک اصطلاح در کلاهبرداری لوله بازکنی است. به این صورت که لوله بازکن به منزل شما وارد می‌شود و به ظاهر از فنر معمولی استفاده می‌کند. اما بعد از آن اعلام می‌‌دارد که مشکل رفع نشده و نیاز است که از دستگاه دیگری به‌ نام فنر سه نظام بهره بگیرد. در آخر هم ادعا می‌کند که به دلیل گرفتگی زیاد مجبور شده است که تعداد زیادی از این نوع فنر را استفاده کند و بابت هرکدام هم مبلغ زیادی از شما می‌گیرد. در این شرایط مشتری مجبور است که این هزینه را پرداخت کند. قیمت لوله بازکنی با سه نظام چقدر است؟

3.استفاده از فنرهایی با جنس های مختلف

در کلاهبرداری لوله بازکنی با آوردن عناوینی نظیر: از فنر صنعتی استفاده کردم، یا این که سرویس شما احتیاج به فنر تراش دارد و یا برای رفع مشکل باید از فنر فولادی استفاده کنم همه ی این‌ها تنها دلایلی بیهوده برای شیادی و کلاه برداری از شما است. چون که جنس و آلیاژ تمام فنرها یکی است و فنری به نام صنعتی، فولادی و یا الماسه وجود ندارد. همچنین در مورد فنر رسوب تراش خیلی کم پیش می آید که نیاز به استفاده از آن باشد. و در صورت لزوم نباید مبلغ زیادی بابت آن گرفته شود چون به دستگاه خاصی احتیاج ندارد.

4.محلول شیمیایی راهکار کلاهبرداری لوله بازکنی

 بعضی افراد با مراجعه به محل مورد نظر به ظاهر خود را در حال رسیدگی به خرابی مشغول می کنند. بعد از مدت زمانی که یعنی نشان می دهند مشکل را بررسی کرده اند اما نتوانستند آن را حل نمایند. ادعا می‌کنند که باید از محلول خاصی که به ندرت یافت می‌شود و فقط چند شرکت معتبر در حال حاضر به آن دسترسی دارند و بسیار هم کار آمد است استفاده کنند. بعد از ریختن مایع به داخل لوله فاضلاب به سرعت مشکل گرفتگی حل می‌شود. این کار علاوه بر هزینه زیادی که بر دوش مشتری می‌اندازد باعث می‌شود که لوله‌ها در طول زمان کوتاهی دچار تخریب و پوسیدگی شوند. در کل این راهکار آخرین راه حل شرکت‌های معتبر است. اما به دلیل راحتی اولین راه کلاهبرداران لوله بازکنی شده است. روش‌های باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه، ساده اما کاربردی، برای مشاهده کلیک کنید!

استفاده از محلول‌های شیمیایی و اسیدی غیر مجاز از طرف شرکت لوله بازکنی و آب و فاضلاب جرم محسوب می‌شود.

شناخت شرکت های معتبر از کلاه برداران لوله بازکنی

این روزها با وجود تبلیغات گسترده‌ای که شرکت‌های لوله بازکنی در سطح شهر انجام داده‌اند. تشخیص شرکت معتبر و متخصص که خدمات قابل قبول و هزینه‌های مناسب ارائه کند بسیار سخت شده است. برای اینکه همانند بسیاری از شهروندان گرفتار کلاهبرداری در لوله بازکنی نشویم بهتر است به چند نکته دقت کنیم.

  • به هنگام مراجعه لوله بازکن قبل از انجام کار و مشاهده میزان خرابی از او بخواهیم بر طبق فاکتور شرکت و تعرفه کارکنان آب و فاضلاب هزینه را تعیین کند.
  • همینطور ضمانت کند که پس اتمام کار گرفتگی لوله رفع شده و در قسمت های دیگر مشکلی پیش نیاید. در غیر این صورت مسئولیت کار خود را بر عهده بگیرد.
  • هنگام تماس با شرکت از آن ها درخواست کنید که افرادی با مهارت بالا و تخصص کافی و باتجربه برای شما بفرستند.
  • خود شما مطمئن شوید که وسایل و تجهیزات لوله بازکن پیشرفته و مناسب کار تان باشد و در حین انجام کار از او بخواهید بهداشت محیط را رعایت کند و در صورت آلوده شدن محیط  در پایان آن را برطرف کند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در