قیمت واقعی لوله بازکنی با سه نظام چقدر است؟


آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

قیمت سه نظام لوله بازکنی

یکی از روش‌های باز کردن لوله‌های گرفته فاضلاب، سه نظام لوله بازکنی می‌باشد که تقریبا می‌توان گفت عده کمی از مردم با این سه نظام لوله بازکنی آشنایی دارند. در حقیقت آشنا نبودن با سه نظام لوله بازکنی باعث شده تا برخی از افراد از این موضوع سوء استفاده کرده و از مردم هزینه‌های زیادی را در جهت خدمات لوله بازکنی بگیرند. بنابراین در این صفحه از خدمات استاده علاوه بر قیمت لوله بازکنی سه نظام سعی می‌شود با سه نظام لوله بازکنی آشنا شوید تا در هنگام مواجه با متخصص لوله بازکن، از کلاهبرداری در امان بمانید.

قیمت سه نظام لوله بازکنی

یکی از مباحث مهمی که در جهت سه نظام لوله باز کنی قابل توجه می‌باشد، قیمت سه نظام لوله بازکنی است.

مدل سه نظام لوله بازکنیحدود قیمت به تومان
سه نظام لوله بازکن فنری 550600.000
سه نظام لوله بازکن فنری 375550.000
سه نظام گیرکونیک120.000

برخی از افراد بر این باورند که قیمت سه نظام لوله بازکنی نیز بسیار بالا می‌باشد. به طوری‌که هنگام استفاده از دستگاه فنر زنی، سه الی پنج عدد سه نظام لوله بازکنی خراب می‌شود. در صورتی‌که این‌گونه نیست و سه نظام لوله باز کنی طول عمر خاصی دارد. به طوری‌که با گذشت زمان فرسوده و مستهلک می‌شود. هزینه باز کردن چاه توالت و رفع گرفتگی لوله توالت و چاه دستشویی چقدر است؟

اما نمی‌توان گفت پس از استفاده از دستگاه لوله باز کنی یا دستگاه فنر زنی در هر نوبت، سه نظام لوله بازکنی خراب می‌شود. بنابراین برخی از افراد لوله بازکن از این موضوع سوء استفاده کرده و از مردم هزینه زیادی را دریافت می‌کنند، در نتیجه آگاهی داشتن در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. البته بر اساس تعرفه‌های اتحادیه لوله بازکنی، قیمت سه نظام لوله بازکنی نسبت به سایر خدمات، بیشتر در نظر گرفته شده است ولی باز هم با این وجود، نباید قیمت سه نظام به‌گونه‌ای باشد که هوش از سر مردم ببرد.

قیمت لوله بازکنی با سه نظام

حدود قیمت لوله بازکنی با سه نظام 150.000 الی 600.000 تومان است.

قیمت لوله بازکنی به عوامل  مختلفی بستگی دارد که از جمله می‌توان به:

 • میزان کنده کاری در قسمت گرفتگی لوله
 • نوع روش فنر مورد استفاده در باز کردن لوله
 • وسیله لوله بازکنی
 • طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی

و.. اشاره کرد. بنابراین قیمت لوله بازکنی متفاوت است، برای مثال قیمت لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا با قیمت لوله بازکنی با فنر متفاوت می‌باشد.

 قیمت لوله بازکنی با سه نظام می‌تواند به عوامل زیر بستگی داشته باشد:

 • متراژ فنر استفاده شده
 • سختی گرفتگی
 • دستگاه استفاده شده

همان‌طور که گفته شد سه نظام دستگاه لوله بازکنی مانند دیگر قطعات مکانیکی عمر خاصی دارد و با مرور زمان مستهلک می‌شود. اما نباید این انتظار را داشت که در هر نوبت پس از استفاده دچار خرابی گردد. بنابراین هنگام محاسبه قیمت لوله بازکنی با سه نظام باید به این نکته توجه کرد.

سه نظام لوله بازکنی چیست؟

در حقیقت سه نظام لوله بازکنی به قطعه‌ای گفته می‌شود که از آن در دستگاه لوله بازکنی یا فنر‌ زنی استفاده می‌گردد. برای مثال سری دریل قطعه‌ای است که مته را درون خود نگه می‌دارد تا به محیط پیرامون پرتاب نشود. سه نظام لوله بازکنی نیز مانند سری دریل عمل می‌کند، یعنی قطعه‌ای کوچک است که پس از چرخش موتور الکتریکی، فنر را نگه می‌دارد تا به محیط اطراف پرتاب نشود.

جنس این قطعه نیز معمولا استیل، آلومینیوم و برنج می‌باشد. شکل ظاهری این قطعه به‌گونه‌ای است که از سه قسمت تشکیل شده است به‌طوری که این سه قسمت با فنر‌های کوچکی به یکدیگر متصل هستند.

سه نظام لوله بازکنی دارای انواع مختلفی می‌باشد، مانند سه نظام دستگاه سه پایه دینام 300، سه نظام دستگاه فرقونی دینام 1400 و… بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و گچ، برای مشاهده کلیک کنید!

انواع فنر سه نظام دستگاه لوله بازکنی

از آن جایی که فنر در دستگاه لوله بازکنی انواع مختلفی دارد. بنابراین کاربردهای متفاوتی نیز دارند. از جمله این فنرها می‌توان به سر‌فنر فولادی، فنر سی متری، سر فنر الماسه اشاره کرد. در ادامه به صورت مختصری به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • سرفنر فولادی:

این نوع فنر همان‌طور که از نامش پیداست از جنس فولاد است. نوک آن تیز می‌باشد و برای باز کردن لوله‌هایی کاربرد دارد که گرفتگی آن به علت گچ یا سیمان باشند. بنابراین با استفاده از آن می‌توان لوله‌ی مورد نظر را تراشیده و مسیر لوله را باز نمود.

با روش های کلاهبرداری در لوله بازکنی آشنا شوید!

 • فنر سی متری:

این نوع فنر نسبت به سایر فنرها ضخیم بوده و به دور خود نمی‌پیچد. فنر سی متری با دستگاه 550 موشکی قابل استفاده است. همچنین از این فنر برای باز کردن لوله‌های طولانی که گرفته‌اند، استفاده می‌گردد.

 • سرفنر الماسه:

این نوع فنر نیز از مس و آلومینیوم ساخته شده که شبیه الماس می‌باشد. سرفنر الماسه برای لوله‌های خیلی ظریف و دورن کاسه‌ی فرنگی کاربرد دارد. در نتیجه باعث آسیب رسیدن به داخل لوله نمی‌شود.

کاربرد فنر سه نظام لوله بازکنی

همان‌طور که گفته شد سه نظام لوله بازکنی فنر را نگه داشته تا فنر به محیط اطراف پرت نشود. همچنین از طرفی دیگر هنگامی که فنر در داخل لوله فاضلاب قرار می‌گیرد در جهات مختلف حرکت می‌کند که همین حرکت فنر باعث رسوب زدایی کناره‌ها و قسمت بالایی لوله فاضلاب و تمیز شدن لوله فاضلاب می‌گردد. بهترین روش باز كردن چاه توالت چیست؟ آموزش ساخت لوله بازکن خانگی!

انواع سه نظام دستگاه لوله بازکنی و نحوه کارکرد آن

سه نظام دستگاه لوله بازکنی انواع مختلفی دارد. که از این میان می‌توان به سه نظام مته‌ای، سه نظام اتوماتیک و سه نظام فولادی اشاره کرد.

نحوه کار با سه نظام دستگاه لوله بازکنی به این صورت است که:

 • هنگامی که فرد دسته‌ی دستگاه را فشار می‌دهد، سه نظام دستگاه لوله بازکنی جمع شده و فنر را درون خود نگه می‌دارد.
 • سپس دینام دستگاه نیز که توسط یک تسمه به سه نظام وصل شده.
 • فنر را می‌چرخاند یعنی فنر با دینام می‌چرخد.

ممکن است در مواقعی فنر درون لوله گیر کند. که در چنین مواقعی می‌توان با استفاده از دکمه‌های چپ و راست گرد، چند حرکت عقب و جلو به فنر وارد کرده تا فنر آزاد شود.

در حقیقت سه نظام لوله بازکنی باعث چرخاندن فنر می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که سه نظام لوله بازکنی در چرخاندن فنر، نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

نتیجه گیری

یکی از روش‌های موثری که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از آن می‌توان بهره گرفت، استفاده از سه نظام دستگاه لوله بازکنی می‌باشد.

در واقع سه نظام دستگاه لوله بازکنی در انواع و ابعاد مختلفی ساخته می‌شود که معمولا جنس آن آلومینیوم، برنج و استیل است. هزینه سه نظام دستگاه لوله بازکنی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد به طوری‌که با آگاهی از قیمت آن می‌توان از کلاهبرداری برخی از افراد سود جو در امان ماند.

سارا زندی

دانشجوی مولتی مدیا هستم و به تحلیل دیتا علاقه دارم. کار با ابزارهای دیتا برام لذت بخشه و در تلاشم به صورت مستمر اطلاعات و تجربیاتم در این حوزه افزایش بدم. از سال 99 در حوزه صدا و گویندگی فعالیت می‌کنم و علاقه بسیار زیادی دارم تا به صورت حرفه‌ای گویندگی کنم.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. رز گفت:

  لوله باز کن ها کلابردارن .مانمیدونستیم باید اتحادیه بپرسیم.گفتن ۲۰۰میگیرن سینک طرفشویی بازمیکنن .بعد گفت باز نشده باید ۳نظام بزنه .ومیشه ۶۰۰ گفتیم باشه .بعد که باز شد ۱ملیون و۳۰۰گرفت .شوهرم هم بهش داد بعدش گفت ناراحتم که سرم کلاه رفته .نمیدونم پیگیری کنیم فایده داره ؟ کاش زودتر نظرات را دیده بودم.

 2. ناشناس گفت:

  امروزم اومدن برای منم اینکارو کردن ۴میلیون گرفتن البته مستاجر داد بدون اطلاع من منم تو عمل انجام شده قرار گرفتم

 3. مهدی گفت:

  سلام راه اب اشپزخونه منم رفت از روی دیوار یه شماره پیدا کردم زنگ زدم گفت کلا 150 تچمن اومد یه فنر زد گفت باز نمیشه باید فنر سه نظامه بزنم شایدم بیشتر بشه ما هم بی خبر از همه جا گفتیم بزن فعلا بعد از ده دقیقه گفت 5نظام مصرف شده و 500دستمزده حالا 150 گفته بود دروغگوها دزد خلاصه با چکش سه میلیون و چهارصد گرفت و یه فاکتور داد که با اسم کارتخوانش نمیخوند فکر کرده در میره پیداش میکنیم و به غلط کردن میندازیم فکر کرد این پولا خوردن داره بد جایی فرود اومده بود

 4. ناشناس گفت:

  سلام امشب لوله سینک گرفت زنگ زدم گفت ۱۵۰ میگیرم بعد اومد فنر زد گفت این باز نمیشه باید سه نظام بخوره هر سه نظام ۷۵۰ میوفته بعد گفت احتمالا با اولی باز بشه وگرنه باید لوله کش بیارین کل لوله و عوض کنه که بالای ۴۰ تومن هزینشه منم گفتم باشه
  بزن شروع کرد با اسم خدا و پیغمبر و علی و … آخرش گفت ۸ تا سه نظام خورد کلا ۶ تومن با دست مزد گرفت من ک تاز حقوق کارگریم و گرفتم همشو دادم بهش من ک راضی نیستم میسپارمش به خدا

 5. محسن گفت:

  امروز اومد برای ما چاه توالت باز کنه اول چند دقیقه فنر زد بعد گفت فنر پس میزنه یا کف توالت رو بکنی و لوله رو تعویض کنی یا سه نظام بزنم دونه ای ۴۸۰ تومن. خلاصه منم که از هیچی اطلاع نداشتم قبول کردم. بعد پنج دقیقه گفت ۴ تا مصرف شده با هزینه های دیگه میشه دو ملیون و دویست. منم با کلی التماس یک و نیم دادم بعدش متوجه شدم سرم کلاه رفته. حرومش باشه بی انصاف

 6. محمد گفت:

  امروز همین کلاهبرداری رو یه جایی برا ماعم انجام دادن کاش زودتر سرچ میکردم پیامای بقیه رو میخوندم می فهمیدم قضیه از چه قراره اولش گفت ۸۰ اومد گفت با فنر کوچیک نمیشه باید سه نظام بزنم دونه ای ۳۸۰ تومن
  اخرش گفت ۹ تا سه نظام مصرف شد خلاصه 4 تومن گرفت

 7. حسین عنایتی گفت:

  برای ما هم این اتفاق افتاد توی عظیمیه کرج که توی اینتر نت سایت دارند اما چند نفر هستند توی محله حصار در اول کرج با هم سایت اینتر نتی زدن خلاصه اول با اسم فنر زدن اومد و بعد گفت سه تا الماس باید بزنم گفتیم لازم نیست بعد با کلک و حیله گفت یک الماس بزنم درست میشه اما موقع رفتن گفت دو الماس زدم خلاصه ما هم خوب جوابش را دادیم آدرس یکی از آشنا ها را که اصلا مشکل گرفتگی لوله فاضلاب نداشت دادیم اومد که این کلک را بزنه من که وارد شدم و موضوع را فهمید عصبانی شد و گفت مسخره کردید به همه آشنا ها و مدیران ساختمان اطراف مشخصات را دادیم حواسوشون باشه توی اینتر نت (گوگل)که سرچ کنی لوله باز کنی کرج همون سایت معلومه شماره تلفن 0910….. گذاشته

 8. ناشناس گفت:

  سلام دوستان
  من هم اول تماس گرفتم قیمت داد ۳۰۰-۴۰۰ اومد فنر زد گفت گرفته باید سه نظام بزاریم هر سه نظام ۴۵۰ فکر کردم سر فنر چیزی نصب میکنه گفتم باشه بلافاصله سرچ کردم فهمیدم بیشرف کلاهبرداره کارش که تموم شد کفت ۶تا سه نظام استفاده شده زنگ زدم به یکی از دوستام که لوله کش آشنا داشت گفتم ماجرا اینه گوشی رو دادم به اون مرتیکه بیشرف
  خلاصه ۷۰۰ زدم به حسابش گفتم بیشتر هم نمیدم(خداوکیلی ۲۰۰ هم اضافه دادم)
  اگر همچین اتفاقی براتون افتاد پول زور ندید به این بیشرف ها نهایتا زنگ بزنید ۱۱۰ گزارش بدید دم شون رو میزارن روی کولشون درمیرن

 9. احمدی گفت:

  سلام برای منم سینک ظرفشویی گرفته بود زنگ زدم اومدن گفتن تا سه تا دنده باید بزنیم شاید باز بشه اگر باز شد پول میگیریم من قبول نکردم چون گفت دنده ای ۳۵۰ تومان گفتم اصلا نمیخوام چون پولش نداشتم بالاخره قبل از کار با ۴۰۰ تومان توافق کردیم و همون دادم ولی الان میبینم‌ زیاد گرفته خیلی ناراحتم‌

 10. محمد گفت:

  اول اینکه ب همه سلام

  شما واقعا چرا فک میکنید اضافه میگیرین

  400پانصد تومن کی میاد لوله بازکنه الان
  نشستین خونه ی قیمتایی درمیارینا لوله بازکن نیستین درک نمیکنید.
  الان شمایی که میری سایت راحت شماره درمیاری زنگ میزنی لوله بازکنی هیچ فکر می‌کنی ک این شماره ای که اونجا هست چقد هزینه خورده تا شما راحت اون شماره رو و دارین تو هر بازدیدی که میخوره 50تومن میخاد
  روزی 3ملیون پول تبلیغشه ک شما مردم راحت شماره و دارین
  سایت دیوار هم همینطور روزی 30تا 40تا طرف آگهی نردبان می‌کنه تا مشتری زنگ بزنه یعنی شماها

  40تا آگهی از45هزار تومن چقد میشه

  ترافیکشو حساب کردین تا حالا. شما خودتون دست ب گوه میزنین ک اونا میزنن هیچ وقت زود قضاوت نکنید. چون هزینه تبلیغ بالاس و برای کارکردنشون هزینه میگیرن اونا همشو حساب میکنن بعدشم مشتری ثابت نیست ک برن 700بگیرن ی روز هست ی روز نیس شما روزی یدونه مشتری بده برن 700بازکنن

  قضاوت نکنید. شمایی ک میگین اضافه میگیرن خب از این ب بعد زنگ نزنیم لوله بازکنی ببینم بدون لوله بازکن میتونین

  • حسین گفت:

   به خاطر این کارا پس باید چند برابر بگیرید کدوم حرفه ای به خطر ۱۰ دقیقه کار چند میلیون میگیرن که شماها بخواهید بگیرید اگر بلد بودیم حاضر بودیم به … دست بزنیم ولی پول یاموفت به ای کلاهبرداری ندیم

  • نوید گفت:

   منم تعمیرکار لباسشوییم مس با این طرز فکر منم بگم چکن مشتری بلد نیست تعمیر کنه پس باید ده میلیون بده یا راننده اسنپ بگه چون ماشین نداری و من دارم پس چند میلیون بده !!! تو کدوم شغلی بابت ده دقیقه کار چند میلیون اجرت میخوان

 11. داریوش گفت:

  امشب لوله ما گرفت اول گفت ۱۵۰هزار تومان بعد ده دقیقه گفت باید لوله کش بیاد تمام لوله ها رو عوض کنه و کف توالت ایرانی کنده بشه و گفت بالای ۲۰میلیون خرجته بعد گفت یک راه داره ما سه نظام بزنیم هر نظام ۶۵۰تومان شاید با یکی باز شه شاید با ۶تا خلاصه سرتون رو درد نیارم ۴میلیون ازم گرفت رفت من که راضی نیستم خرج دوا و دکتر و شیمی درمانیش بشه

  • مرتضی گفت:

   واقعا بنده هم از این بابت ناراحتم اینقدر اسم خدا و پیغمبر آورد و دم از صادق کارکردن زد آخرم به من گفت 23 تا تیغه مصرف کرده و 7 میلیون تومان از من گرفت من واقعا نمیگذرم ازش ایشالله سر و زن و بچش این پولو خرج کنه

 12. عاری گفت:

  امروز زنگ زدیم لوله بازکنی برای چاه اشپزخانه،بعذ از فنر انداختن ،گفتند باز نمیشه ،الماس باید بندازیم وگرنه باید شکافته بشه ،گفتیم چند تا باید الماس بزنید ،گفتند مشخص نیست،هر الماس چهارصد و نود هزار تومان،،بعد پانزده تا زد،،هشت میلیون گرفت،لعنتی های کلاهبردار

 13. ناشناس گفت:

  امروز 25 آذر 1401 یکی اومد گفت 120 میشه چاه توالت رو باز میکنم بعد از 10 دیقه کار گفت با فنر باز نمیشه باید 3 نظام بزنم میشه 450 حرف از دونه ایی نزد منم که هیچ اطلاعی نداشتم از این موضوع بعد از 5 دقیقه گفت آقا بیا باز شده 4 تا دونه مصرف کردم هر کدوم 450 تومن بعد از پرداخت پول و کلی بحث تازه زدم گوگل دیدم چه خبره سرم کلاه گذاشتن نامردا باید زنگ میزدم 110 بعد میگفتم فاکتور رسمی بده

 14. متضرر گفت:

  متاسفانه بعد از اینکه با کلاهبردارها مواجه شدیم و شبه دزدهای بی صفت جیبمان را زدند، پرس و جو میکنیم و متوجه موضوع میشویم یعنی موقعی که دیگر دیر شده، و اقدام قضایی هم اولا زمانبر است ثانیا به دلیل ضعف سیستم قضایی فایده و هزینه اقدام متناسب نیست.
  یک راه برای آگاهی و اطلاع رسانی عمومی، گذاشتن این مطالب بصورت پست در گروه های پیام رسانی است. لطفا دریغ نکنید.

 15. Melina Rezayi گفت:

  سلام خدمت هموطنان عزیز جهت آگاهی از حقه بازی یک دفتر لوله باز کنی به نام *** که برای باز کردن توالت فرنگی منزلمون آمدن در حمام بستن قفل مردن بعد از پنج دقیقه اومدن بیرون وگفتن بلز نمیشه یا باید بکنید وتوالت برداشته بشه یا باید سر دنده بزنیم شاید تازه باز بشه به قیمت هر سر دنده 450 هزار تومان و28 سر دنده میزنه ومعلوم نیست با چند سر دنده باز بشه شروع کردن به زدن دستگاه بعد از چند دقیقه باز شد وگفتن 9 تا سر دنده زدن باید مبلغ چها میلیون و چهار صد هزار تومان بدهید وگرنه از منزل نمیرن بیرون در حالیکه به ما نرخ 140 تومان داده بودن قبلش تلفن که زده بودیم به احبار یک میلیون از ما گرفتن وگفتن الباقی را تا فردا ظهر باید بریزید اون هم به خاطر این رفتن بعد از 2 ساعت که نشسته بود ن درمنزل ما چون به پلیس 110 زنگ زدیم وگرنه نمی رفتن فردا صبح به اتحادیه لوله بازکنی زنگ زدم گفتن هزینه کار شما 400 تومان می‌شده نه چهار میلیون وچهار صد اینا حقه بازن وکلاهبرداری میکنن به اسم سردنده زدن شماره تلفن ای لوله بازکنی *** به نام لوله بازکنی *** به اسم شرکت شما که شعبه های شمال وشرق وغرب وجنوب هم تلفن ثابت هم دارند خواهشمندم برای لوله باز کنی از اتحادیه شماره لوله باز کنی بگیرید وبه این افراد شیاد که با رقم 140 هزار تومان وارد میشن وکلاه برداری میلیونی میکنن کار ندید این آقا فرداش زنگ زده که الباقی پول چرا نریختید ما هم گفتیم اتحادیه بیا بگیر ودیگه فرار کرده از اون روز که فهمیده دستس روشده تلفن اتحادیه لوله‌ بازکنی را براتون می‌گذارم تا با این شماره تماس بگیرید برای لوله باز کردن ویا نرخ از اینا بگیرید *** و*** این شماره خود اتحادیه هست برای هر کاری از خود اتحادیه نرخ بگیرید واونا خودشون لوله باز کن هم میفرستن با نرخ مصوب.

 16. علیرضا گفت:

  امروز۱۴۰۰۰۰۰هزارتومان سرمن راهم کلاه گذاشتن خواهش میکنم فنربخرید خودتان رفع مشکل کنید سه نظام میزنم یه کلاهبرداری هست

 17. مهدی گفت:

  با سلام خدمت هم شهری وهم وطنم اینهایی که ا
  ین چنین کلاه برداری میکنن بیشعورن چون اون پولا رو راحت نمیخورن اکثرا تو کلوشون گیر کرده تازه نمیمیرن زجر کش میشن

 18. ناشناس گفت:

  باسلام به دوستان عزیز یه فنر ۱۰متری بخرید وخودتون مشکل را حل کنید به این خدا نشناسان پول مفت ندهید

 19. مجتبی گفت:

  سلام
  دوستان حواستون به این لوله بازکن های کلاه بردار باشه من سوم مهر ۱۴۰۱ چاه دستشویی گرفته بود از داخل سایت زنگ زدم یکی گفت ۱۵۰ یکی گفت ۱۰۰ میگیرم بیام فنر برنم من هم به ۱۰۰ تومانی گفتم بیاد اومد ۱۰ دقیقه فنر زد گفت باز نمیشه باید سه نظام بزنم دونه ۴۸۰ تومنه معلوم نیست چندتا استفاده میشه گفتم نمیخوام برو گفت میخوای دوتا سه نظام برات میزنم اگه باز شد پول بده اگه نشد هیچی نده گفتم باشه ولی سه نظام بیشتر از دوتا نزن که پولشو نمیدم خلاصه زد باز شد گفت ۹۰۰ تومن میشه گفتم ۶۰۰ بیشتر نمیدم خلاصه قبول کرد ما هم پیش خودمون گفتیم دمش گرم چه تخفیف خوبی داد بعد تحقیق کردم دیدم اصلا سه نظام چیزیه که رو خود دستگاه قرار میگیره و با یکبار فنر زدن خراب نمیشه همچین چیزی وجود نداره که میگن معلوم نیست چندتا مصرف میشه خلاصه کلی حالم گرفته شد که چه کلاهی سرم رفته هزنش ۲۰۰ بیشتر نبوده

 20. ناشناس گفت:

  سلام ما امروز لوله باز کن آوردیم یعنی ۵ دقیقه کار نکرد از ما یک میلیون گرفت حالا میگفت یک میلیون ۲۰۰ پیشه چرا ایناهاش ایقدر بی رحمن اخه

 21. حمید گفت:

  اصلا سه نظام جزئی از دستگاه فنر زن هستش و نباید بابتش پولی بگیرن
  نرخ اتحادیه برای باز کردن لوله سال 401هفتصد هزار تومن هست ،حالا هر طور میخوان بازش کنن
  سر منم کلاه گزاشتن
  زنگ زدم به یه شماره،شرکت لوله بازکنی …،توی اینترنت بود،هیچ آدرسی هم ندارن،تلفن ثابت هم ندارن
  خدا … کنه،… باشه

 22. ناشناس گفت:

  سلام
  از منم 6300
  گرفت
  البته تقصیر خودم بود هول شده بودم

 23. سمیه گفت:

  سلام سر منم کلاه رفت شب سوم مرداد زنگ زدم لوله باز کنی و بعد از تموم شدن کار گفت 9تا سه نظام استفاده شده بعدشم گفت هزینه اش میشه پنج میلیون و پونصد و چهل ! تازه من شصت تومنم اضافه تر بهش انعام دادم !!1 امروز بعد از 17 روز دوباره لوله گرفت زنگ زدم به یکی دیگه اومد گفت قبلی سرت کلاه گذاشته اصلا سه تا سه نظام بیشتر تو دستگاه جا نمیشه اینم دو میلیون گرفت. حالا میخوام از شرکت قبلیه شکایت کنم دو روز دیگه اینا دیگه چه کلاه بردارایی هستن !!

 24. ناشناس گفت:

  چند روز پیش یکی اومد گفت با سه نظام باید باز بشه. بعد از اتمام کار گفت 11 عدد مصرف شده و 5 میلیون تومان دست مزد گرفت. مواظب باشید هیچ مرجعی پاسخگو نیست. حتما قبل از کار به صورت قیمت کل توافق و قرارداد بنویسید. تا فاکتور ندن پول ندین.

 25. جهان گفت:

  سلام من خودم لوله بازکن هستم و از دست همکارا شاکی چون هر مشتری زنگ میزنه میگم ۲۵۰ میگیرم سه نظام و این حرفا هم دروغه ولی مشتری میگه زنگ زدم همکارات گفتن ۵۰ تاصد تومن هزینه داره وگول اونارو خوردن و ازشون دو سه ملیون گرفتن الانم به خاطر همین صداقتم ماهی سه چهارتا کار میخوره بهم ولی بهتر از کلاه برداره 👌

 26. حامد گفت:

  سلام دقیقا همین بلا سر من هم اومد
  اومد داخل خونه و گفت با فنر معمولی نمیشه با چرخ دنده که همون سه نظام هست باید باز کنیم بهتر ازینکه بشکافید خلاصه ۲میلیون گرفت…..

 27. ایزدی گفت:

  در تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۱ از … یه نفر زنگ زدم اومد اول پشت تلفن گفت ۱۰۰ بعد گفت سه نظام زدم میشه ۱۵۰۰. مقاومت کردم زیر بار نرفتم بهش ۲۰۰ هزار تومن دادم. بعد از واریز ۲۰۰ تومن روی گردنم کارد گذاشت گفت مابقی رو ندی میزنم. منم با یه ترفند گفتم بریم بالا از تو خونه پول نقد هست بهت بدم. در واحد رو بستم به ۱۱۰ زنگ زدم و طرف فرار کرد‌. هر چند تلکه نشدم و ۲۰۰ دادم ولی از طریق شکایت به دادسرا پیگیرم چون زنگ زد تهدید کرد. ولی پوستش میکنم.

 28. شرقي گفت:

  سلام ما امروز ١٤٠١/٤/٩ از شركتي امدند كه ما از اينترنت پيدا كرديم . بعلت گرفتگي سينك اشپزخونه ، بعد چنددقيقه فنر كه گفته بود ١٠٠ تومن ميشه از پشت تلفن، گفت بايد سه نظام بزنم٠ بعد چند دقيقه گفت ١٤ تا زدم و با چانه زدن گفت ٧٠٠٠٠٠٠ هفت ميليون تومن و٢٠٠ تومن دستمزد، من فكركنم اتحاديه هم ميدونه ولي كاري نميكنه، خلاصه چرا كسي بااين حقه بازها كاري نداره وما حيا ميكنيم و پول زور ازما ميگيرن! ازكجا بايد شكايت كنيم. چ ارگاني جوابگو هستش.

 29. صداقت گفت:

  سلام
  برای شکایت از این لوله بازکنی ها کجا باید رفت و پیگیری کرد؟ آیا اتحادیه دارند؟

 30. جمشید گفت:

  دیروز 1401/4/3 فاضلاب آشپزخونه ما گرفته بود زنگ زدم اومد چند دقیقه فنر زد بعد گفت باز نمیشه باید سه نظام بزنم. بعدش دوباره یه ربع ساعت فنر زد و گفت 5تا سه نظام مصرف شد 2200 گرفت. اگه میشه لطف کنید به مردم یاد بدید چیکار کنن که کلاه سرشون نره.من خودم فنی هستم ولی واقعا سر در نیووردم این سه نظام چیکار میکنه و چجوری 5 تا استفاده شد. چیزی هم که نشون نمیدن. همینجوری میگن مثلا 5 تا استفاده شد.
  تشکر از سایتتون

 31. ناشناس گفت:

  امروز ۲۹خرداد۱۴۰۱هست ک لوله بازکنی رو از درودیوار شمارشو برداشتم زنگ زدم اومدفنرزد گفت بازنمیشه گفت بایدسه نظام بزنم هریه دونش ۵۸۰تومن یه ۲۰دقیقه ور رفت گفت۶تا استفاده کردم میشه ۳میلیونو۷۰۰تومن باکلی چونه زدن ۳و۵۰۰ گرفت‌.حرومشون بشه این پولایی ک میگیرن

 32. رضا گفت:

  سلام. امروز زنگ زدم لوله بازکنی گفتم لولمون گرفته گفت تا نیم ساعت دیگه میاییم. گفتم هزینه جقدر گفت صد تومن میگیرن میان بعد هزینه رو میگن. یارو اومد فنر زد گفت نمیشه باید سه نظام زد هر سه نظام ۴۶۰. من هنوز نفهمیدم یعنی چی . خلاصه گفتم چند تا میخواد گفت باید ایتقدربزنیم تا بازشه و بعدشم ترسوند گفت اگه باز نشه باید بشکافیم. خلاصه شروع کرد به کار. آخر سر صدای دستگاه عوض شد گفت ۱۴ تا سه نظام رفته با اجرت میشه ۶میلیون هشتصد. با کلی منت ۶ تومن گرفت. الان میبینم باید ۶۰۰ میدادم و اصلا مصرف سه نظام معنی نداره. واقعا چه خبره. چرا بی در و پیکره. آدم کارش گیره و فاضلاب زده بالا هر چقدر دلشون میخواد حساب میکنن. یکی رو میشناسم باهاشون بحث کرد و ترسوندسون از شکایت بجای سه تومن ۶۰۰ تومن داد. چرا اتحادیه قینت مصوب نمییده.؟ اصلا مصرف شدن سه نظام معنی میده

 33. مهدی ربیعی گفت:

  سلام؛ امروز یکی آوردم از تو گوگل؛ گفت ۱۰۰ میگیرم باز میکنم با فنر؛ بعد ۵ دقیقه گفت نمیشه باید سه نظام بزنم ؛ گفتم چند گفت سه نظامی ۴۵۰ تومان منم گفتم نمیخوام برو؛ گفت نظرت رو چقدره گفتم ۶۰۰ تومن خلاصه ؛ ۶۰۰ دادم بهش چند دقیقه کار کرد و باز شد. حتما اگر بیشتر گفتن ازشون فاکتور بخواهید بصورتی که بتونید ازشون شکایت کنید. و اگر هم زیاد گفتن بگید نمیخواهیم ؛ خودشون نمیرن و با یه مبلغ کم حلش میکنن.

 34. مهدی گفت:

  سلام امروز۱۴۰۱/۲/۱۱ازتوی سایت دیواربه لوله بازکن زنگ زدم گفت ۲۰۰هزارتومن میگیرم چاه اشپزخونه باز میکنم اول فنر زدگفت باز نمیشه باید سه نظام بزنم هر سه نظام ۵۵۰ هزار تومن بعد از ده دقیقه لوله باز شد گفت ۴تا سه نظام زدم بخدا این صنف همشون کلاه بردارن اصلا سه نظامی درکار نیست یک پیچی پایین دستگاشون هست مچرخونن میگن سه نظام حواستون باشه بالاخره با مکافات ۱میلیون گرفت ممنون

 35. ناشناس گفت:

  سلام. امروز فاضلاب توالت ما هم گرفت. زنگ زدیم یه نفر اومد گفت داخل لوله سیمان گرفته و با فنر باز نمیشه باید سه نظام بزنم.. بالاخره 5 دقیقه نشد که باز شد و گفت 6 تا بسته سه نظام استفاده کردم دونه ای 400.کلا میشه دومیلیون و چهارصد. بالاخره بحث بالا گرفت، گفت یک میلیون و سیصد بدهید. و ما قبول نکردیم و گفتیم زنگ میزنیم اتحادیه و صنف و… می‌پرسیم. در آخر 400 تومان گرفت و رفت.

 36. ناشناس گفت:

  امروز ۳۰-۱-۱۴۰۰ یکی از همین افراد اومد منزل از ناآگاهی مادرم سوءاستفاده کرد و رفت داخل تراس و به قول خودش ۱۱ تا سه نظام رد و گفت با دستمزد میشه ۶ میلیون!! و کامنت همین سایت رو خوندم که خدا پدرش رو بیامرزه و تصمیم گرفتم هم این کامنت رو بزارم و هم زنگ زدم ۱۱۰ که خودشون به غلط کردن افتادن و با ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومن حل شد… هر چند هزینه اش خیلی کمتر از این حرف ها هست ولی جون جوون بود و به التماس افتاده بود پول رو دادم بهش..

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی استاده
   سپاس از اشتراک تجربه خود با سایر کاربران
   موفق باشید.

  • ناشناس گفت:

   سلام امروز برای ما هم همین اتفاق افتاد ۴۷۰۰ گرفتن برای باز کردن راه آب بالکن لطفا قبل از اینکه کار رو شروع کنن مبلغ رو طی کنید

 37. رضا گفت:

  امروز لوله اشپزخونه مارو باز کردن گفت دستمزد صدتومن بعد گفت باز نمیشه سه نظام میخواد ماهم سردرنمیاوردیمچیه مبلغ دقیقی هم نگفت .گفت شش تا سه نظام استفاده شده اول گفت دو وهفتصد با داد وبیداد واین حرفا یک وپونصد دادیم .الانم داریم متوجه میشیم کله مبلغ پونصد باید میدادیم تا اسمه اتحادیه وشکایتم اوردیم رسید وبرداشت وبرد باخودش

 38. ناشناس گفت:

  چند روز پیش یک نفر از شرکت … آمد و بعد از نیم ساعت فنر زدن توالت ایرانی 13/5 میلیون تومان گرفت.

 39. دارائی گفت:

  گول نظرات خوب بقیه را خوردم. اولش، برای گرفتگی لوله آشپزخانه، ۱۲۰ هزار تومان قیمت داد. بعد شخص دیگری را به جای خودش فرستاد که گفت هر سه‌نظام ۵۸۰ هزار تومان. بعد از یک ربع ادعا کرد ۷ تا سه‌نظام مصرف شده (‌‌!) و ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواست. بعد از کلی چونه زدن، آخر، ۲ میلیون قبول کرد.واقعا کلاهبرداریه

 40. بنده خدا گفت:

  سلام ماهم امروزلوله بازکن آوردیم 7میلیون میخواست بزور سه میلیون گرفت وناراحت رفت فقط 15-10دقیقه طول کشید تا لوله آشپزخانه رابازکنداخه انصاف بااین وضع لایه بازنشسته

 41. کاربر گفت:

  دقیقا اومد گفت فنر می ندازم لوله آشپزخانه رو آخرش موقع رفتن سه ملیون حساب درآورد و پول گرفت و اصلن زیر بار هم نرفت. کلاه برداری تو صنف لوله بازکنی ها خیلی زیاد شده این پولا خوردن نداره

 42. احسان گفت:

  سلام و عرض ادب
  دوستان گرامی درسته که سر ما کلاه میگذارن چون مردم عام هیچ گونه اطلاعی راجب این قضیه ندارن.
  منم ۲میلیون و ۱۰۰پرداخت کردم .ولی واگذار کردم به خدا چون پول چرک کف دست هست و میاد ومیره.ولی اون اشخاصی که این هزینه ها رو میگیرن منتظر پس دادن باشن.زمین گرده دوستان عزیزم.فکر کردی خیانت و خود کشی و اعتیاد و سرطان و بیماری های ناعلاج چجوری به وجود میاد.اون طرف که این کارو میکنه شک نکنی هزاران درد و مرض یقه شونو میگیره.به نظرم واگذار کنید به خدا

 43. ببب گفت:

  ساکن کرجم امروز یه نفر آوردم لوله فاضلاب ظرفشویی بازکرد گقت سه تا مصرف کردم دانه ای 600 شد 1800
  کل آشپزخانه را گند زد دادم می دانستم حقش نیست ولی چیزی که روال کارشان شده و همشون شگردشون اینطوری است من آدم تندی هستم اکه بحثم می شد می کشتمش نامرد را خوب بحث نکردم شرش کم شد

 44. essi گفت:

  امروز یه تعمیر کار از سایت… پیدا کردم بیاد چاه رو بازکنه
  موتور فنر روشن کن کرد درجه پایین بود گفت چاهت داره کرده باید یه دستگاهی بزنیم که مبلغ 5 میلیون هزینه بر میداره رئیس لوله باز کنه از پشت تلفن گفت نظام بزن ایشالله با نظام درست میشه یعنی ذهن مارو برد از 5 میلیون رو 350 که 3 تا نظام به گفته خودشون با 1 میلیون هم بیاد بازی با افکار که طرف راضی هست 1 تومن بده ولی 5 میلیون زیاده .::واقعا هر نظام 350 تومن::. بعدش گفت وسایل برقی قطع کن یه فنر زد باز شد دراخر گفت 3 تا نظام زدم 1میلیون 50 بده منم ندادم گفت میرم شماره کارت داد تو اینترنت گشتم دیدم کلاه برداری زیاد شده به اسم سه نظام
  خلاصه با 300 تومن تموم شد قضیه من که راضی نیستم پشت تلفن هم بهش گفتم واقعا با این پول حروم به کجا میخان برسن دوستان حتما سایتها رو چک کنید اولین تجربه من بود با این ترفند نکته جالب اینه طرف 3تا نظام مصرف کرده بود اگر باز نمیشد پول نمیگرفت فقط ایاب و ذهاب باید پرداخت میکردیم پس چه با نظام چه بی نظام فقط برای پول زیاد گرفتن هست
  راستی این دستگاهشون 12 تا دنده داره وقتی میگه نظاام زدم مثلا از دنده هاش کم میشه میره تراشکاری در صورتی که یه تاریخ مصرفی داره با چندین بار نظام زدن این اتفاق نمی افته
  قبل شروع باز کردن حتما درباره نظام صحبت کنید که طرف بدونه داستان رو میدونید
  یا علی

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی استاده
   سپاس از اظهار نظر شما.

 45. محمدرضا گفت:

  امروز به یه لوله بازکن زنگ زدم گفتم سینک اشپزخونه میزنه بالا گفت ۱۵۰ میگیریم میایم باز میکنیم
  خلاصه اومد شروع کرد بعد دو دقیقه گفت خیلی سفته گرفته باید سه نظام بزنم دونه‌ای ۴۵۰ منم گفتم بزن بدونه اینکه چیزی اضافه کنه به دستگاه شروع کرد بعد ۱۰ دقیقه راه آب باز شد گفت ۳ تا سه نظام زدم گفتم کو یه پیچ رو دستگاه نشوند داد گفت اینو هرچی بیشتر بچرخونم یه سه نظام مصرف میشه انقدر حرفش چرت بود که تو کتم نرفت گفتم ۴۰۰ بیشتر نمیدم یا تماس بگیرن با ۱۱۰ گفت اصلاً پول نده خلاصه …. اخرشم یک میلیون پیاده شدم ….

  • مومنی گفت:

   منم با لوله بازکنی پارسی تماس گرفتم برای چاه توالت گفت باید سردنده بزنم، آخرشم گفت ۹ تا سردنده گذاشتم هر کدوم ۴۳۰ تومن، ۴ میلیون ازم گرفت. واقعا کلاهبردارند.

 46. سید اصغر گفت:

  برای پیش گیری از کلاهبرداری لوله باز کن ها اولا : اطلاعات خودتان را از فوت و فن کاره اینها و دستگاههایی که بکار میبرند رو بالا ببرید ثانیا : قبل از شروع کار با آنها قرارداد کتبی بنویسید و امضاء کنید . ثالثا : هر فنری را که میخواهند بندازن ، قبلش متر کنید .

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی استاده
   سپاس از اظهار پیشنهاد شما. بهترین باشید

 47. سید یاسین گفت:

  سلام امروز شاهد ی کلاهبرداری شدم ی چاه بازکن تو یزد اومده تو برنامه *** دیدمش کلا ۲ ۳ هفته هست از تهران اومده اوند گفت ۳ تا نظام مصرف شده هر دونه ۵۰۰ جمعا ۱۵۰۰ با جنگ و دعوا ۱ ملیون دادم رفت پیگیر شدم دیدم اینجوری
  فکنم اینا همونایی هستن که تو تهران بودن گند کارشون در اومده اومدن یزد حالا
  فردا پس‌فردا هم میرن شهر دیگه
  کلا ۳۰ ساعت نشد که اومد

 48. حمید بیات گفت:

  دوستان من از وکیل سوال کردم دو تا راه داره یکی این که شکایت کنید کارشناس میاد تایین خسارت میکنه راه دوم اینکه یه عریضه مینویسه که مثلا پولی که واریز کردید یدونه صفر بیشتر گزاشتید که اگه بیاد دادگاه حتما محکوم میشه مثلا بگید بجای ۱۸۰ تومن ۱۸۰۰ زدم که اینجوری حال این آدما گرفته میشه چون نمیتونن ثابت کنن که انقدر هزینه داشته

  • مومنی گفت:

   ممنون از راهنمایی تون، باید بریم دادگاه؟ فق، اینکه من فقط رسید بانکی دارم چیز دیگه ای در دست ندارم، با همون میشه؟

 49. ا-ص گفت:

  سلام.امروز 14 دی ماه 1400 یکی آمد برای لوله باز کردن و همین پولوتیک هر سه نظام 380 هزار تومن که من خودم صنعتی هستم و گفتم به این بهانه نان حرام نبریم سر سفره خودتان. جوانی 19 ساله بود و گفت آقا این جمله ها رو یاد دادن به ما و وقتی شما از سایت سفارش میدین که قیمت گذاشتن مثلا 120 هزار تومن.به ما میگن بروید برای کار و این جمله ها را بگویید و هر چی توانستین بالاتر بگین و من هم تایید میکنم اجرت کار نصف.آینه که هر چی بد بختی بدبیاری سر مملکتمان میاد حقمونه چون از اتحادیه ها گرفته همه لافزن و دروغگو.توی دنیا شدیم انگشت نما.خلاصه من بجای1400فقط200 هزارتومن دادم گفتش راضی آقا منم گفتم از شیر مادر حلالتر.تهران نیاوران.20متر هم فنر زد

 50. علی گفت:

  اول اومد ی فنر زد باز نشد بعد فنر بزرگتر سه نظام زد باز شد بعد گفت ۵ میلیون پشت تلفن به من گفت ۴۵۰ بعد گفت ۱۲ تا دنده رفت منم بحث کردم از خونه بیرون نمیرفت زنگ زدم ۱۱۰ شکایت تنظیم کرد بعد گفتم فاکتور بده نمی خواست بده منم همون ۴۵۰ دادم .
  مراقب کلاهبرداری باشید خیلی زیاد شده

  • بیات گفت:

   تو رو خدا یه نفر راجع به این موضوع تو اینستا اطلاع رسانی کنه یا واتساپ

 51. بیات گفت:

  سلام از منم یک و هشتصد گرفت تازه تخفیف داد اول میگه ۱۲۰ بعد میشه ۱۸۰۰

 52. محمد گفت:

  امروز همین بلا را سر من آودند به دروغ بعد یک دقیقه میگه چهارراه سه نظام مصرف شده و۲/۵ اجرت میخواست که با کلی جروبحث یکمیلیون دادم

 53. احمد گفت:

  دوروز پیش دستشویی گرفت زنگ زدیم لوله بازکن وقتی فنر زد گفت باز نمیشه باید از سه نطام استفاده کنم موقع حساب گفت میشه 1900 شوکه شدم پولو گرفت بدون اینکه فاکتوری بده شب خوابم نبرد از اینکه چه کلاهی سرم رفته بود زنگ زدم اتحادیه گفت میشه 500 اما چون فاکتور نداری هیچ کاری نمیشه کرد خودم یه راننده هستم چه قدز دنده عوض کنم تا این پول بشه

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر محترم سپاس از اشتراک تجربه خود با سایر کاربران.

 54. غفور گفت:

  بله دقیقا سو استفاده می‌کنند. برا ما هم همین اتفاق افتاد. بهش تو حداقل چند تا کار با سه نظام میزنی میخوامی همه ی پولشو از من بگیری؟ در نهایت 700 پیاده شدم، هر سه نظام 350

 55. رضا گفت:

  سلام، منم امروز مجبور شدم برای گرفتگی فاضلاب آشپزخانه زنگ بزنم به لوله بازکنی اولش گفتند 50 تومن بعد که آمد اول فنر زد گفت باز نمی شه باید سه نظام استفاده بشه، گفتم چند. گفت برای هرسه نظام 480، جالبه چند تا از این لوله باز کنا زنگ زدم قیمت شون بالا تر بود. قبول کردیم و فنر بزرگتر آورد و تا نصفه کرد داخل لوله و گفت باز نمی شود و باید بشکافیم. جالبه که می گفت باید خودمون بیایم انجام بدیم با قیمت خودشون. بهش گفتم بیا برو نتونستی باز کنی خودم می می شکافمش. پول هم بهت نمی دهم چون قول و قرارمون این بود که اگه باز نشد پولی نگیرد باعث شد به صرافت برافتاد و لوله رو باز کنه ولی با پو رویی گفت که دوتا سه نظام مصرف کرده که من قبول نکردم ولی 550 هزا تومان پیاده شدیم. خدا وکیلی حداکثر 200 هزا تومان حقش بود. آقایون این پولا رو ندید واقعا اجعاف در حق خودتون و جامعه هست.

 56. Mahmoud گفت:

  فردی بنام **** پیشنهاد دستمزد اولیه ایشان ۹۰ هزار تومان بود، من هم قبول کردم و مشغول بکار شد، در ادامه کار گفتن که گرفتگی زیاد است و باید سه نظام بزنند که هزینه اش میشود ۳۸۰ هزار تومان، من هم گفتم خیلی زیاد است، کار را ادامه دادند و بعد چند دقیقه گرفتگی باز شد و درخواست ۱/۶ میلیون تومان دستمزد کردند، گفتند داخل دستگاه ۳ تا سه نظام خراب شده و هزینه اش رو باید بدهید، پس از بحث طولانی مجبور به پرداخت ۱/۵ میلیون تومان پول به ایشان شدم. در حال پیگیری موضوع هستم.

 57. محمود گفت:

  من در سایت ***** درخواست دادم یکی گفت ۹۰ تومن یکی گفت ۱۲۰ تومن
  من‌ هم ۹۰ رو انتخاب کردم!!!
  گرفتگی لوله سینک اشپزخانه بود
  ۳۰ دقیقه کار کرد باز شد گفت ۳ تا سه نظام استفاده کردم!!! گفتم نشون بده گفت توی دستگاهه نمیشه
  بهر حال ۱/۵ میلیون تومان پیاده شدم
  توی سایت شکایت نوشتم اما میدونم پول برنمی گرده
  باید فقط خودمون اطلاع رسانی کنیم تا کمتر سرمون کلاه بره…!!!

 58. م گفت:

  برا ماهم ۱۲۰۰ گرفت دکترا اندازه اینا پول در نمیارند

 59. سمیرا گفت:

  سلام
  ما هم امروز سه شنبه ۲۶ ابا ن ۱۴۰۰ اومدن
  گفتن سه نظام قیمتش ۳۵۰ هزار است

 60. مهدی گفت:

  سلام امروز لوله بازکن آمد خانه ما ی لوله آشپزخانه رو فنر زد اول گفت 100 هزینه داره ولی بعد از کار از من3میلیون پول گرفت وگفت که6عدد سه نظام مصرف کردم. تازه فهمیدم کلاهبرداری کرده من می خوام برم ازش شکایت کنم
  تا ریخ20 8 1400

  • مومنی گفت:

   امین کلاه سر منم رفت گفت ۹ تا سردنده استفاده کردم ۴ میلیون ازم گرفت، اگه تونستید پیگیری کنید منم راهنمایی کنید. ممنون

   • علی گفت:

    منم همینطور 5میلیون ولی میرم واسه شکواییه جالب اینکه فردا روزگار به بچش میگه من کارگر بودم وبا نون حلال شما را بزرگ کردم.

   • امیر گفت:

    کوفتشون بشه

 61. رویا گفت:

  امروز برای بازکردن چاه توالت ما پنج میلیون و صد گرفتن گفت ده تا سه نظام زدم دیگه خدا میدونه چقدر اضافه گرفت

 62. زهرا گفت:

  من امروز از دیوار با یه فنرزنی تماس گرفتم نیم ساعت بعدش یکیو فرستادن همون اول گفت اگه با این فنر باز نشد باید سه نظام بزنم که 1و2و3داره برا هر کدوم 400 منم که سر درنمیاوردم گفتم خب فعلا انجام بدین.یه چن دقیقه بعدش گفت فنر رو پس میزنه رفت سه نظامشو آورد چن دقیقه بعدش باز شد کلا همه اومدن و رفتنش به یه ساعت نشد گفت 1800شوکه شدم گفتم اقا این چه قیمتیه اخه وقتی باهاتون تماس میگیریم میگید 100وقتی میاین خونه میشه 1800 چیکار کردین مگه نهایتا با تخفیف 1500گرفت… بقول این دوستمون خودش میدونه با خدای خودش…

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی
   ممنون از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتین. بهترین باشید.

 63. رضا شیرازی گفت:

  سلام .ممنون از اطلاع رسانی .
  امروز 9/8/1400ناچارا به لوله بازکن نیاز شد .
  اول اومد فنر انداخت گفت فایده نداره .
  باید با سه نظام بازشه .هر سه نظام 350هزار
  چون از بین می ره .با یک دست فنر میچرخاند .با یک دست هم با ته دستگاه ور میرفت .
  تا اینکه کار تموم شد .گفت سه تا سه نظام باضافه دستمزد یک ملیون و صد گرفت .
  چون از این بابت حساس شدم که کار سه نظام چیست و آیا واقعا سه عدد مصرف شد .
  تا به سایت شما رسیدم .و روشن شدم .هرچند
  طرف نقدا گرفت رفت .خودش میدونه با خدای خودش .

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی
   ممنون از اینکه تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

  • ناشناس گفت:

   سلام، هزینه سه نظام با نیم ساعت کار نهایتا 400تومنه، تمام

 64. احمد مجیدی گفت:

  یه بنده ی خدای امد برای باز توالت گفت نه تا سه نظام زدم از مادرخواست سه میلیون تومان کرد این قدر سماجت کرد تراز مادومیلیون پانصدهزار تومان گرفت همش یک ساعت هم کار نکرد ما کجا میتوانیم شکایت کنیم

  • وحید گفت:

   متأسفانه امروز برای من هم همین مشکل پیش آمد و بعد دو دقیقه کار مدعی شد چهار تا سه نظام مصرف شده خلاصه با کلی بحث ۱/۵ دادم و گفت که راضی نیستم خدایا خودت بدارد ما برس

 65. شهریار گفت:

  همش کلاهبرداری هست…لوله اشپزخونه منو باز کرد گفت سه تا سه نظام استفاده کردم میشه ۱۲۰۰۰۰۰ یک میلیون و دویست هزار تومان

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما
   در زمینه خدمات لوله بازکنی مراقب کلاهبرداری باشید و سعی کنید از شرکت‌های معتبر برای لوله بازکنی استفاده کنید تا از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری شود.
   بهترین باشید

 66. منوچهر خلیلی گفت:

  چرا شرکت های لوله بازکنی 1- دفتر ثابت نداردند 2-در اگهی روزنامه : ادرس ، شماره ثبت ، نام مدیر درج نشده و فاکتور رسمی ( شامل سربرگ شرکت و ادرس و تلفن و نام مسول و مجری و مهر و صورت ریز خدمات و تعرفه ان ) را به مشتری تحویل نمی دهند 3_ نحوه صحت ادعای مجری برای مشتری قابل تشخیص نیست 4- جدول نرخ نامه به مشتری ارایه نمی شود 5- چگونگی تایید فاکتور توسط مرجع ذیصلاح معلوم نیست . ……

  • ناشناس گفت:

   دقیقا موافقم امروز برای ده دقیقه کار یک میلیون و پانصد تومان دریافت کردند و واقعا انصاف نبود بقول یکی از مخاطبان اول صحبت از صد هزار و پس از ده دقیقه میشه بالای میلیون یعنی انصاف را داده اند فاضلاب

   • مدیر محتوا استاده گفت:

    درود بر شما کاربر گرامی
    ممنون که تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *