امروزه انتخاب و سلیقه اکثر افراد و طراحان دکوراسیون داخلی برای فضای مهمانی به سمت استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی به جای نقاشی ساختمان پیش می رود و همانطور که در مقاله های قبل به آن اشاره شد، استفاده از کاغذ دیواری به دلیل کمتر بودن زمان اجرا، نداشتن بو و تنوع طرح و رنگ بالا از محبوبیت ویژه ای بین افراد برخوردار می باشد.

به دلیل همین تنوع طرح و رنگ بالا انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از دغدغه های افراد محسوب می گردد که در این مقاله قصد داریم به بیش از 45 نمونه از کاغذ دیواری پذیرایی خاص و پرطرفدار 2021 و همچنین نکات مهم هنگام انتخاب آن بپردازیم.

چند نکته تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی خاص!

حتما شما هم هنگام انتخاب کاغذ دیواری ایرانی یا خارجی دچار سردرگمی شده اید! اما با رعایت چند نکته مهم که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد می توانید انتخابی صحیح و خاص هنگام خرید کاغذ دیواری داشته باشید:

  • در مرحله اول بهتر است بدانید که رنگ مورد علاقه شما کدام است؟ آیا رنگ انتخابی مناسب با سایر وسایل و یا به طور کلی متناسب با دکوراسیون داخلی شما می باشد و یا خیر؟ نکته ای که در این قیمت باید به آن اشاره کرد استفاده از “انتخاب و ترکیب صحیح رنگ و طرح کاغذ دیواری” می باشد؛ سعی کنید از ترکیب بندی های خاص و متفاوت استفاده نمایید.
  • اگر طرفدار سبک مدرن و یا کلاسیک می باشید دقت نمایید که طرح انتخابی برای سبک دکوراسیون داخلی شما متناب باشد.
  • اگر کف خانه شما دارای کف پوش هایی ساده می باشد سعی کنید از کاغذ هایی با طرح هایی شلوغ استفاده نمایید و در غیر این صورت اگر کف پوش های شما شلوغ می باشند از طرح های ساده با رنگ های ملایم تر استفاده نمایید.
  • همه دیوار های اتاق را کاغذ دیواری نکنید! شما می توانید از ترکیب کاغذ دیواری و رنگ استفاده نمایید و یا از پتینه کاری بهره گیرید تا یک پذیرایی زیبا و متفاوت را خلق نمایید.

چند تصویر زیبا برای پذیرایی شیک و متفاوت:

20 مدل از زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون را اینجا ببینید و ایده‌های جدید بگیرید.

 

طبقه بندی شده در