آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

حتما شما هم با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام، دستشویی و یا آشپرخانه خود مواجه شده اید. در واقع زمانی که مقدار زیادی چربی، و مواد چسبناک و موهای اضافه وارد لوله فاضلاب می شوند سبب گرفتگی راه آب فاضلاب می گردند و از پایین رفتن آب جلو گیری می کنند که منجر به تولید بوی نامطبوع و آزار دهنده می گردد. اما برای رفع سریع و آسان این مشکل و نیز جلوگیری از هزینه های زیاد لوله بازکنی و تخلیه چاه، در ادامه راه کارهای آزمایش شده ای را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

8 راه حل ساده و سریع برای باز کردن لوله فاضلاب

راه حل های پیشنهادی زیر، راه کارهای آزمایش شده ای می باشند که در صورت رعایت ایمنی می توانید به راحتی از شر گرفتگی لوله فاضلاب حمام، دستشویی و یا سینک ظرفشویی خود خلاص شوید! در صورت اقدام به راهکارهای زیر و عملی نشدن آن‌ها جهت رفع نشتی لوله فاضلاب توکار اقدام نمایید.

استفاده از آب جوش: یکی از آسان ترین راه هایی که می توانید به وسیله آن ضایعات موجود در لوله فاضلاب را از بین ببرید استفاده از آب جوشیده می باشد. شما می توانید آب جوشیده را در سه مرحله 10 ثانیه ای وارد راه آب کنید تا لوله فاضلاب باز گردد.

استفاده از محلول نمک و سرکه: یکی دیگر از راه کارها برای بازکردن لوله فاضلاب استفاده از محلول نمک و سرکه می باشد. این محلول هنگام ترکیب شدن گازی را از خود آزاد می کند که سبب می شود مواد مود در لوله حرکت کنند و راه آب فاضلاب باز گردد. شما می توانید ابتدا نمک را درون راه اب بریزید سپس سرکه را اضافه کنید.

حتما بخوانید: اقدام به لوله کشی ساختمان و اطلاع از تعرفه قیمت‌ها.

استفاده از ترکیب نمک و جوش شیرین: نصف فنجان جوش شیرین را با نصف فنجان نمک ترکیب کنید و داخل راه آب فاضلاب بریزید پس از گذشت زما 20 دقیقه آب جوش به آن اضافه کنید تا برا اثر تولید ساختار شیمیایی همه چربی ها و مواد زائد موجود در لوله فاضلاب حل شوند.

استفاده از مواد شوینده: مواد شوینده باعث ایجاد روان شدن محتویات موجود در لوله فاضلاب می گردد که شما می توانید حدود 1/4 از مواد شوینده را با آب جوش ترکیب کنید و داخله راه آب مسدود شده بریزید.

استفاده از جوهر نمک با “رعایت کامل ایمنی”: به دلیل ایجاد سوختگی و حساسیتی که هنگام استفاده از جوهر نمک به وجود می آید حتما پیش از شروع به کار از دستکش و محافظ چشم استفاده نمایید. پس از تهیه جوهر نمک از فروشگاه های ابزار آلات، 3 فنجان از آن را داخل 3/4 گالن (هر گالن 3/78 لیتر آب می باشد) آب سرد اضافه کنید و محلول را داخل راه آب مورد نظر اضافه کنید و حدود نیم ساعت به آن زمان بدهید و پس از آن با آب جوش لوله را بشویید.

حتما بخوانید: تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه

استفاده از جارو برقی خشک و تر: همانطور که در مقاله مبل شویی و شستشو مبل نیز به آن اشاره شد، استفاده از جارو برقی اب خاک و یا خشک و تر در این امر نیز کاربردی می باشد. شما می توانید با استفاده از مکش پر قدرت این جارو تمامی مواد موجود در لوله فاضلاب که سبب گرفتگی آن شده است را به بالا بکشید و راه آب را باز کنید. فقط احتیاط نمایید که هنگام مکش مواد زائد به اطراف پخش نگردد.

استفاده از سیم خمیده: شما می توانید با استفاده از یک سیم بلند که انتهای آن به صورت خمیده می باشد، آن را به داخل لوله فاضلاب هدایت کنید و تمام موادی که سبب مسدود شدن لوله شده است به سمت بالا بکشید تا راه آب باز گردد. احتیاط کنید که مواد زائد را به سمت پایین هدایت نکنید!

استفاده از محلول جوش شیرین و سرکه: این محلول نیز می تواند سبب ایجاد گازهایی شود که به حل شدن مواد زاید موجود در لوله فاضلاب کمک می کند. شما می توانید این محلول را داخل راه آب بریزید و پس از 50 دقیقه به وسیله یک سطل پر از آب، آب را با فشار وارد لوله کنید تا راه آب باز گردد

طبقه بندی شده در