برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

نمونه کار پارتیشن اداری استاده (مشاهده بیشتر)

در میان انواع پارتیشن موجود در بازار به کار بردن پارتیشن شیشه‌ای رنگی می‌تواند راهی برای هماهنگی با دکوراسیون و تطابق رنگ‌های محیط با هم باشد. این نوع پارتیشن که در رنگ‌های متنوع در بازار وجود دارد، می‌تواند در ایجاد طراحی نو در فضای خانه و یا دفاتر اداری کمک کند. امروزه پارتیشن شیشه‌ای رنگی در فضاهای مختلفی مانند رستوران، باغچه‌های سنتی و برخی از ادارات بسته به نوع شغل یا کسب و کار بسیار پرطرفدار شده است. با کمک این نوع پارتیشن رنگی می‌توان فضایی بزرگتر یا کوچکتر با توجه به نوع رنگ انتخابی ایجاد کرد. در این مقاله از استاده بر آنیم شما را با پارتیشن شیشه ای رنگی یکی دیگر از خدمات شیشه بری سیار آشنا سازیم و کارایی آن را نیز بیان کنیم.

پارتیشن شیشه ای رنگی چیست؟

این پارتیشن در میان انواع مختلف آن، بیشتر جنبه‌ی تزییناتی دارد. البته برای جداسازی فضاهای مختلف نیز به کار می‌رود، ولی استفاده از آن در محیط‌هایی مثل رستوران و کافی شاپ می‌تواند فضای جدید و زیبا را به وجود بیاورد. همچنین به علت تنوع بسیار زیادی که در رنگ و طرح‌های مختلف دارد، می‌توان برای هر محیطی طرح و رنگ خاصی را سفارش داد تا هماهنگی لازم در دکوراسیون داخلی ایجاد شود. به عنوان ایده میتوانید برای دفتر کار خود متناسب با رنگ برند خود از پارتیشن‌های شیشه ای رنگی را برای قسمت‌های خاص آن استفاده کنید. همین مسئله سبب شده است که پارتیشن رنگی با درخواست زیادی در بازار مواجه باشد و هواداران زیادی نیز داشته باشد.

مزایای مختلف پارتیشن شیشه‌ای رنگی

یکی از مزایای پارتیشن رنگی این است که در زمان بسیار کمتری نسبت به دیوار آجری قابلیت اجرا دارند و از نظر اقتصادی نیز هزینه کمتری بر دوش شما تحمیل خواهند کرد.

در استفاده از پارتیشن نیز توجه به زیبایی و ماندگاری نور محیط نیز مهم است. پارتیشن‌های متفاوتی وجود دارد که برخی مانع در مقابل نور هستند. اما اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی می‌تواند همراه زیبایی به بازتاب نور محیط نیز کمک کند و در نتیجه فضای دلنشین و زیباتر را برای شما ایجاد خواهد کرد.

از سوی دیگر با کمک پارتیشن شیشه ای رنگی می‌توان فضاهای مختلف در یک محیط ایجاد کرد که هر کدام کاربرد خاصی داشته باشد. پارتیشن رنگی عایق خوبی در مقابل صدای محیط است و از این جهت می‌تواند در محیط‌های اداری راهی برای کاهش ورود صدا به داخل شده و سلامت روانی کارکنان را فراهم کند.

از دیگر قابلیت‌های پارتیشن شیشه‌ای رنگی، مقاومت بالا و فوق العاده آن در مقابل ضربه، گرما، سرما و فشار است. پارتیشن شیشه‌ای رنگی در محیط‌ها به ایجاد فضای خاص، کاهش صدای بیرون، تامین نور محیط و ایجاد فضای آرام را فراهم می‌آورد. علاوه بر آن موجب ایجاد فضای مطلوب در محیط اداری شده و به افزایش ارتباط کارکنان هم کمک می‌کند. البته عموما برای ادارات از نوع ام دی اف پارتیشن استفاده میکنند که برای نصب پارتیش ام دی اف میتوانید بخوانید.

انواع پارتیشن شیشه‌ای رنگی

می‌توان این نوع پارتیشن را به دو نوع تقسیم کرد که هر کدام کاربرد خود را دارد و از نظر نوع شیشه نیز این پارتیشن قابل تفکیک است. استفاده از شیشه آبی، سبز، دودی، شیشه برنز، شیشه رفلکس و شیشه سند بلاست موجب می‌شود که گستردگی و تنوع زیادی در پارتیشن شیشه ای رنگی ایجاد شود و بتوان در زیباتر شدن نما به راحتی از آن استفاده کرد.

انواع پارتیشن تک جداره شیشه‌ای را در این صفحه بخوانید.

میتوانید هر طرحی که مد نظر دارید را روی این نوع از پارتیشن پیاده سازی کنید. کاربرد پرینت دیجیتال بر روی پارتیشن شیشه‌ای به همین دلیل است و در محیط آفیس جلوه بیشتری به فضا می‌دهد. پرینت دیجیتال راهی برای رنگی شدن شیشه پارتیشن است که در رنگ‌های مختلف و طرح‌های متنوع قابل سفارش است.

نصب پارتیشن شیشه ای رنگی

در این نوع پارتیشن، فریم‌های آلومینیوم مخصوص آن در محل مورد نظر روی کف زمین، دیوارها و سقف نصب می‌شوند. همچنین در نصب این نوع پارتیشن از چسب مخصوص لاستیکی استفاده می‌شود. بعد از آن شیشه‌های پارتیشن رنگی که در اکثر مواقع از نوع سکوریت و یا لمینت هستند درون فریم آلومینیومی قرار می‌گیرند.

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره چیست؟ انواع پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

اگر پارتیشن به صورت فریم لس باشد شیشه‌های رنگی در کنار هم قرار داده می‌شود و بعد با کمک چسب مخصوص لاستیکی و درزگیر پلی کربنات اچ به هم وصل می‌شود. اما اگر از پارتیشن شیشه‌ای فریم دار استفاده شود باید فریم‌ها میان شیشه‌های پارتیشن قرار گیرد.

همان‌طور که ملاحظه می‌شود نصب پارتیشن شیشه ای رنگی صدمه‌ای به محیط نزده و خیلی سریع نصب می‌شود. علاوه بر آن نصب این پارتیشن هزینه کمتری در برابر باقی پارتیشن‌ها دارد.

مدل پارتیشن رنگی

در ادامه چندین نمونه و مدل پارتیشن رنگی شیشه ای را خواهیم دید:

مدل پارتیشن رنگی

کلام پایانی

با توجه به مزایای قابل توجه در نصب پارتیشن شیشه ای رنگی می‌توان از این نوع پارتیشن در اکثر محیط‌ها به کار برد. ایجاد فضایی مدرن و شیک، جلوگیری از بروز صدا و تقسیم کردن فضای کوچک و بزرگ، تبدیل کردن فضاهای بزرگ به کوچک و بالعکس از مزایای این نوع از پارتیشن است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در