یکی از وسایلی که بخش بزرگی از فضای منزل را به خود اختصاص می‌دهد، مبلمان و سرویس غذاخوری است. مبلمان از هر جنس و مدلی پس از مدتی از ظاهر درخشان و تمیز خود فاصله گرفته و آلودگی و کثیفی به بافت و درزهای آن نفوذ خواهد کرد. هم‌چنین ممکن است به دلایل دیگری، لکه خاصی روی پارچه مبلی شما به وجود آمده باشد که به راحتی نتوان آن را از بین برد. در این راستا خدمات مبل شویی غرب تهران به شما معرفی می‌گردد.

در این هنگام باید به دنبال شستشوی مبل به روش‌های صحیح و با ابزار مخصوص باشید. اما به دلیل پرکاربرد بودن مبلمان در منزل، امر شستشوی مبل باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. به این منظور اگر منزل یا محل کار شما در غرب تهران است، پیشنهاد ما این است که از خدمات مبل‌ شویی غرب تهران استفاده نمایید. در این مطلب از “استاده” قصد داریم تا درباره خدماتی که در شستشوی مبل غرب تهران ارائه می‌شود، صحبت کنیم.

نکات مهم در مبل‌ شویی

قیمت شستشوی مبل در غرب تهران

خدمتقیمت به تومان
شستشوی مبل 9 نفره420.000
شستشوی مبل 7 نفره راحتی350.000
شستشوی مبل 7 نفره استیل و کلاسیک350.000
هر مبل اضافه45.000
شستن مبل تختخواب شو هر نفر55.000
شستشوی خوشخواب یک نفره150.000
شستشوی خوشخواب دو نفره200.000
هر کوسن اضافه10.000

شستشوی مبل غرب تهران

اگر شستشوی مبلمان به کمک وسایل و دستگاه مخصوص انجام نشود، بسیار زمان‌بر و اذیت‌کننده خواهد بود. در شستشوی مبل غرب تهران ابتدا پارچه مبلی شما توسط نیروی ماهر و با تجربه بررسی می‌شود. سپس شوینده مناسب و درصد ترکیب صحیح آنها انتخاب خواهد شد. اما قبل از شروع به شستشوی مبل، ابتدا به جاروکشی دقیق تمام درزهای مبل اقدام شده و تمامی گرد و غبار روی آن گرفته می‌شود.

پس از جاروکشی، افراد ماهر در مبل‌شویی غرب تهران که به نحوه‌ی استفاده از دستگاه شستشوی مبل کاملا مسلط هستند، با دقت و حوصله شروع به شستشوی مبل می‌کنند تا به پارچه و سایر قسمت‌های مبل آسیبی وارد نشود. سپس کف روی مبل به طور کامل جمع می‌شود. در نهایت با دستگاه دیگری اقدام به آبگیری و خشکشویی مبل می‌کنند. این موضوع سبب می‌شود که مبل پس از اتمام شستشو تقریبا خشک بوده و پس از مدت زمان کوتاهی قابل استفاده باشد.

همچنین در شستشوی مبل غرب تهران علاوه بر شستشو و خشکشویی مبلمان، عمل ضدعفونی مبل‌ها برای از بین بردن آلودگی‌هایی که قابل مشاهده نیستند، انجام می‌گیرد. در این راستا از ایجاد حساسیت‌های پوستی و بیماری‌ها جلوگیری می‌شود. به علاوه بوی ناخوشایندی که ممکن است با گذشت زمان و به دلیل وجود برخی لکه‌ها وجود داشته باشد، از بین خواهد رفت.

ویژگی‌های خدمات مبل شویی غرب تهران

ویژگی‌های خدمات مبل شویی غرب تهران

پوشش سراسری غرب تهران

از ویژگی‌های استفاده از خدمات مبل‌ شویی غرب تهران، پوشش سراسر محدوده‌ی غرب تهران می‌باشد. این موضوع سبب می‌شود هزینه‌های جانبی مانند ایاب و ذهاب و حمل و نقل به میزان قابل توجهی کاهش یابد. شستشوی مبل غرب تهران تمامی خدمات خود را برای همه نوع مبلمان در هر مکانی از جمله در منزل، در محل کار، فروشگاه‌ها، سالن‌های اجتماعات یا سینماها و در محدوده غرب تهران ارائه می‌دهد.

روش اصولی و دستگاه‌های پیشرفته

با توجه به این که مبل‌شویی غرب تهران کاملا اصولی و به وسیله دستگاه‌های پیشرفته و افراد ماهر انجام می‌شود، هر نوع مبلمان از جمله مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، مبل تخت‌خواب‌شو و صندلی‌های سرویس غذاخوری به روش‌های مناسب قابل شستشو خواهند بود. همچنین عمل مبل‌ شویی غرب تهران برای هر نوع جنس پارچه مبلی مانند مخمل، چرم، زربافت، کتان و… قابل انجام می‌باشد. در این حالت، شوینده مناسب برای هر کدام از این نوع پارچه‌های مبلی در منزل یا در محل کار ارائه خواهد شد.

هزینه مقرون به صرفه

از دیگر ویژگی‌های مبل‌‌شویی غرب تهران، قیمت مناسب و کاملا منطبق بر اتحادیه شرکت‌های نظافتی می‌باشد. همان‌گونه که گفته شد، تعرفه شستشوی انواع مختلف مبلمان و قسمت‌های گوناگون آن توسط اتحادیه تعریف شده اما این تعرفه‌ها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی کمی متفاوت شوند. از جمله این عوامل نوع مبل و جنس رویه آن است.

برای مثال، هزینه شستشوی مبلمان سلطنتی با مبلمان راحتی در غرب تهران نیز متفاوت خواهد بود؛ زیرا جنس پارچه مبلمان سلطنتی معمولا حساس‌تر بوده و نیاز به دقت و حوصله بیشتری هنگام شستشو خواهد داشت.

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت شستشوی مبل غرب تهران، تعداد صندلی‌ها و پشتی‌های مبل است. طبیعتا شستشوی مبلمان 9 نفره نسبت به مبلمان 7 نفره به مواد شوینده و زمان بیشتری نیاز داشته و هزینه‌ی مبل‌شویی آن نیز بیشتر خواهد بود.

نکات مهم در مبل‌ شویی غرب تهران

در مبل‌ شویی غرب تهران رعایت نکاتی اساسی برای آسیب ندیدن مبل ضروری است. از این رو نباید شخص بی‌ تجربه و نا آشنا کار شستشوی مبلمان را انجام دهد؛ زیرا اگر نوع و میزان مواد شوینده مورد استفاده مناسب نباشد، ممکن است پارچه مبلی یا اسکلت آن را خراب کند.

هم‌چنین استفاده از ابزار نامناسب برای پارچه مبلی مانند برخی فرچه‌های زبر، باعث فرسایش و پارگی خواهد شد. علاوه بر این‌، پس از شستشو باید عمل آبگیری و خشکشویی آن انجام شود تا آب به اسفنج‌های آن نفوذ نکرده و بوی نامطبوعی را ایجاد نکند.

شستشوی مرتب مبلمان منزل یا محل کار سبب افزایش طول عمر آنها شده و از ایجاد هزینه‌های دیگری مانند تعویض پارچه مبلی یا خرید مبلمان جدید جلوگیری می‌کند. همچنین به دلیل استفاده طولانی مدت از مبلمان، تمیزی و نظافت آن در بهداشت محیط بسیار مؤثر خواهد بود. اما همان‌طور که پیش‌تر گفتیم به دلیل حساسیت و دشواری این کار، بهتر است شستشوی مبلمان را به مبل‌ شویی‌ متخصص در غرب تهران بسپارید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در