لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

تعمیر برد پکیج بوتان

عیب یابی پکیج کمک می‌کند تا در زمان استفاده از خدمات تعمیر پکیج خیلی بهتر بتوانیم هزینه و زمان خود را ذخیره کنیم و شاید در برخی موارد بتوانیم خودمان اقدام به تعمیر پکیج بکنیم. البته معمولا خدماتی مثل تعمیر برد پکیج یا از این دست خدمات باید از طرف متخصصین تعمیر پکیج صورت بگیرد. تعمیر برد پکیج بوتان نیز از این قائده مستثنی نیست و نیازمند متخصص حرفه‌ای این زمینه می‌باشد.

با پیشرفت هرروزه تکنولوژی و ضرورت استفاده بهینه از منابع انرژی و همچنین گذار از زندگی سنتی به زندگی مدرن سیستم‌های گرمایشی قدیمی مانند شوفاژ و بخاری جای خود را به سیستم‌های جدید همانند پکیج‌ها داده‌اند. تولید کنندگان مختلفی در داخل کشور محصولات گرمایشی را تولید می‌کنند که یکی از برترین‌ها در میان آن‌ها بوتان است.

شرکت بوتان همچون دیگر رقبا محصولات خود را به صورت مداوم ارتقا داده و محصولات جدیدی به بازار عرضه می‌کند. یکی از محصولات تولیدی این شرکت پکیج دیواری است. یک پکیج دیواری شامل اجزای مختلفی می‌شود که در این صفحه به صورت ویژه به بررسی خرابی و تعمیر برد پکیج بوتان می‌پردازیم تا در صورت نیاز به تعمیر پکیج بوتان بپردازید.

قیمت برد پکیج بوتان

برد پکیج قطعه‌ای است که درواقع می‌توان گفت مرکز فرمان دستگاه است و در اثر عوامل مختلفی آسیب می‌بیند و خراب می‌شود. همچنین بسیاری از مشکلاتی که تصور می‌شود مربوط به برد است، اتفاقا به برد مربوط نمی‌شود. از همین رو مهارت تعمیرکار در تعمیر برد پکیج بوتان اهمیت پیدا می‌کند. چرا که باید عیب یابی را به طور صحیحی انجام دهد و همه مشکلات و عیوب را به برد ربط ندهد. همچنین اگر مشکل مربوط به معیوب بودن برد پکیج بود، باید فرد تسلط کافی روی نقشه برد پکیج بوتان داشته باشد تا بتواند به خوبی مشکل را برطرف کند.

قیمت برد پکیج بوتان بستگی به مدل برد پکیج بوتان دارد و در ادامه به بررسی انواع مختلف می‌پردازیم. دقت کنید که اگر برد پکیج شما معیوب بود و قصد تعویض آن را داشتید، حتما به مدل دستگاه خود دقت کنید تا برد را به صورت اشتباه خریداری نکنید. ما در ادامه قیمت برد پکیج بوتان در انواع مختلف را برای شما آورده‌ایم تا بتوانید به درستی برای تعمیر یا تعویض برد تصمیم گیری کنید.

قیمت برد پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

اگر به دنبال قیمت برد پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا هستید، در ادامه به آن می‌پردازیم.

 دقت کنید که با توجه به بازار و نوسان قیمت‌ها و افزایش و کاهش آن در روزهای مختلف، ممکن است این قیمت متفاوت باشد و بهتر است با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا شما را از آخرین قیمت آگاه سازند، اما اگر بخواهیم قیمت برد پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را به طور حدودی بیان کنیم، این حدود قیمت 1/150/000 است.

برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. علاوه بر قیمت برد، گارانتی آن نیز حائز اهمیت است که با خرید قطعه جدید، از گارانتی بهره‌مند خواهید شد.

قیمت برد پکیج بوتان مدل اپتیما

قیمت برد پکیج بوتان مدل اپتیما از 1/140/000 شروع می‌شود و این قیمت با توجه به تفاوت روزانه قیمت‌ها ممکن است متفاوت باشد، اما حدود آن همین است. برای مطمئن شدن از قیمت برد پکیج بوتان مدل اپتیما با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی از قیمت برد به شما بدهند.

برای تعویض و تعمیر برد پکیج بوتان از تکنسین ماهر کمک بگیرید تا علاوه بر قطعه، به دستگاه آسیب بیشتری وارد نشود و دستگاه عمر طولانی داشته باشد.

تعمیر برد پکیج بوتان مدل پرلا

اگر برد پکیج شما آسیب دیده باشد و معیوب شده باشد، باید از تکنسین ماهر برای عیب یابی اصولی آن کمک بگیرید تا دستگاه آسیب بیشتری نبیند. عوامل زیادب باعث خرابی برد می‌شود که یکی از این عوامل نفوذ آب داخب برد پکیج است. همچنین خرابی برد نشانه‌هایی از جمله روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن شعله و … دارد که تشخیص آن برعهده تکنسین متخصص است. به همسن دلیل پیشنهاد می‌شود از عیب یابی خودسرانه و تعمیر یا تعویض خودسرانه خودداری کنید و کار را به کاردان بسپارید. کارشناسان استاده می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

گاهی ممکن است تعمیر مقرون به صرفه نباشد و یا اصلا امکان پذیر نباشد و چاره‌ای جز تعویض برد پکیج بوتان مدل پرلا وجود نداشته باشد، بنابراین به تصمیم تعمیرکار اعتماد کنید و در صورت تشخیص ایشان، برای اینکه پکیج شما عمر مفید بیشتری داشته باشد به تعویض قطعه بپردازید.

قیمت این قطعه از 1/170/000 شروع می‌شود، اما با توجه به نوسانات روزانه قیمت ممکن است متفاوت باشد. با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا شما را از آخرین قیمت آگاه کنند.

تعمیر برد کنترلی پکیج بوتان

برد کنترلی وظیفه کنترل تمامی اتفاقاتی که در داخل پکیج رخ می‌دهد را بر عهده دارد. این برد بر اساس اطلاعاتی که از حس‌گرها دریافت می‌کند تصمیماتی را گرفته و به قطعات خروجی دستور می‌دهد و درنهایت بر درست اجرا شدن دستورات توسط قطعات خروجی نظارت می‌کند. قطعات خروجی شامل فن، شیر گاز، پمپ و جرقه زن می‌شوند.

جایگزین شدن برد الکتریکی در پکیج‌ها مزایایی همچون عیب‌یابی و تعمیر برد پکیج بوتان به صورت ساده‌تر، دقت عملکرد بیشتر و هزینه تعمیر کمتر را دربر دارد. هر برد در داخل پکیج وظیفه‌ای خاص را بر عهده دارد به طور مثال در پکیج‌هایی که صفحه نمایش دارند قسمتی برای کنترل صفحه نمایش قرار داده شده است. این بردها گاها دچار مشکلاتی می‌شوند که برخی از آن‌ها را به صورت کد خطا پکیج بوتان بر روی صفحه نمایش میبینید.

دلایل خرابی برد پکیج بوتان

موارد زیادی امکان دارد بر عملکرد برد پکیج بوتان اثر داشته باشد یا سبب خرابی این برد شوند از این موارد می‌توان به گذشت زمان نام برد. با توجه به کارکرد همیشگی پکیج، گذشت زمان باعث فرسودگی برد می‌شود و گزینه پیش رو تعویض برد است. یکی دیگر از بزرگ‌ترین مشکلات برای بردهای الکترونیکی گرد و غبار است. تمامی قطعات الکترونیکی در اثر کار کردن گرما تولید می‌کنند و اگر این گرما را از دست ندهند آسیب می‌بینند. گرد و غبار از تبادل گرمای قطعات با محیط جلوگیری می‌کند و باعث آسیب دیدن برد می‌شود. همچنین رطوبت بیش از حد یا نشتی آب بر روی برد نیز از موارد آسیب دیدگی و نیاز به تعمیر برد پکیج بوتان است. بهتر است برای محافظت پکیج از آسیب‌هایی که به دلیل نوسان برق اتفاق می‌افتند از حافظت کننده الکتریکی برای پکیج استفاده کنید.

با توجه به هزینه‌بر بودن تعمیرات پکیج بوتان که عمده آن بر اثر خرابی‌های برد کنترلی آن است با بازدیدها و سرویس‌های دوره‌ای از خرابی آن جلوگیری کنیم تا با صرف هزینه‌ای جزیی از فرسودگی و خرابی پکیج جلوگیری کنیم.

علت سوختن برد پیج بوتان

یکی از مهم‌ترین علل سوختن برد پکیج بوتان، تفوذ آب به داخل برد است. این اتفاق زمانی می‌افتد که آب پکیج سر می‌رود و یا به هر دلیل دیگری، آب به داخل برد نفوذ می‌کند.

علائم خرابی برد بوتان

هنگام بروز خرابی در بردهای پکیج بوتان می‌توان این خرابی را از علائمی متوجه شد.

خطای نشان داده شده بر روی صفحه نمایش

جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج

روشن نشدن پکیج

روشن بودن چراغ قرمز روی پکیج

باید به این نکته توجه کرد که موارد گفته شده ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشند اما احتمال خرابی بردهای الکترونیکی هم در بروز این اختلالات وجود دارد.

جمع بندی

با مدرن شدن ساخت و سازهای انجام شده و ضرورت مصرف بهینه، سیستم‌های گرمایش جدید استقبال شد. بر خلاف سیستم‌های قدیمی پکیج‌ها توسط بردهای الکترونیکی کنترل می‌شوند. اشکالات زیادی ممکن است در بردهای کنترلی به وجود آید که با توجه به کدهای خطای مشاهده شده می‌توان به منبع خطا پی برد. با توجه به حیاتی بودن دستگاه و بالا بودن هزینه بردها بهتر است کار تعمیرات به تعمیرکار کاربلد سپرده شود.