تعمیر و تعویض جک صندلی اداری

مزایای خدمات صندلی استاده

  • ضمانت کتبی 1 ساله قطعات صندلی
  • تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
  • تعویض قطعات صندلی در محل (فقط تهران و کرج)
  • فروش قطعات صندلی به صورت تکی و عمده ( کل کشور )
  • رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی
دفتر شمال تهران
تلفن همراه

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده، با تعمیرکاران جک صندلی اداری آشنا خواهید شد. انواع آن را خواهید شناخت، با قیمت آن آشنا می شویم، به دلایل خرابی آن می پردازیم، آموزشی برای تعویض جک صندلی در منزل یا محل کار خود خواهید دید و به معرفی تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیرات صندلی اداری می‌پردازیم.

جک صندلی اداری

قیمت جک صندلی

شرح خدماتقیمت (تومان)
جک چینی180.000 تا 200.000
جک صندلی تایوان WDF با 18 ماه ضمانت300.000


جک بین مکانیزم صندلی اداری و پایه صندلی اداری قرار دارد و وظیفه آن بالا یا پایین آوردن کفیه صندلی می باشد.

جک صندلی اداری یکی از مهمترین قطعات صندلی اداری است و بیشتر خرابی در صندلی های اداری را دربر می گیرد. در ادامه بیشتر با جک صندلی اداری آشنا خواهیم شد.

انواع جک در بازار ایران

انواع جک صندلی اداری

تمامی جک ها وارداتی هستند. انواع جک را میتوان به جک تایوانی، جک چینی و جک آلمانی اشاره کرد. جک های آلمانی کیفیت بسیار بالاتری نسبت به تمامی جک ها در بازار ایران دارد ولی در بازار ایران تا به امروز (سال 1399) بسیار کمیاب هستند. جک تایوانی معمولا با یک سال ضمانت عرضه میشود و کیفیت آن از جک چینی بسیار بالاتر است.

جک صندلی اداری به سایز های 8، 10، 12 و 22 سانتی متر هستند. جک های چینی با سه درجه کیفی 1، 2 و 3 در بازار ایران عرضه می شوند.

در مقاله قطعات صندلی اداری می توانید با تمام قطعات صندلی آشنا شوید.

عکس های زیر، ساختمان جک و اجزای داخلی آن را نمایش می دهند.

ساختار جک صندلی اداری
قطعات جک صندلی اداری

تشخیص جک تایوان از جک های تقلبی ویا چینی در بازار!

در زمان خرید جک صندلی تایوان حتما توجه داشته باشید که جک های بی کیفیت چینی ویا هر برند دیگری را به شما به عنوان جک تایوانی نفروشند.

متاسفانه سوء استفاده کنندگان بسیاری در بازار هستند که می خواهند به شما یک قطعه بی کیفیت را به عنوان جک تایوان ویا … به شما بفروشند ویا بر روی صندلی شما نصب کنند.

بر روی تمامی جک های تایوان در بازار این کلمات حک شده است

آموزش تعویض جک صندلی اداری

در ویدیو زیر شما آموزش کامل از تعویض جک را خواهید دید تا در صورت لزوم بتوانید صندلی اداری خود را در منزل یا محل کارتان تعمیر کنید.

این مقاله میتواند با کمک شما مفید تر باشد. لطفا در قسمت نظرات مطالبی که باید به این مقاله اضافه شود را درج نمایید.

هر نوشته ویا علامت دیگری بر روی جک مشاهده کردید، مطمئن باشید که جک صندلی اداری شما به هیچ عنوان تایوان نیست.

ما به التفاوت قیمت جک تایوانی با یک جک بی کیفیت ویا چینی در بازار حدود چهار برابر است. پس اگر شما یک جک بی کیفیت را به عنوان جک تایوان خریداری کنید، ضرر بسیار زیادی خواهید کرد.

حال در برخی موارد فروشنده ویا تعمیرکار صندلی به شما اعلام خواهد کرد که به شما تضمین اصل بودن جک ویا تعویض را به شما خواهد داد.

فروشنده ویا تعمیرکار انقدر بر روی قطعه به اصطلاح تایوانی شما سود کرده است که 3 بار هم قطعه شما را رایگان تعویض کنند، باز هم سر شما کلاه رفته است.

فریب جملاتی مثل: این هم تایوان است ولی جدیده، این کیفیتش خیلی بهتره، این آلمانیه، این ایرانی ولی کیفیتش خیلی بهتر از تایوانه، من ضمانت به شما خواهم داد و… را نخورید.

نتیجه گیری و چند نکته که باید بدانید

1- حتما از تعمیر کار صندلی خود درخواست کنید برای جک صندلی ضمانت به شما بدهد.

2- تشخیص جک های با کیفیت کار بسیار دشواری برای شما است.

3- این مورد را در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه بالا برای جک، تضیمن با کیفیت بودن جک نیست. متاسفانه این مورد در بازار به وفور اتفاق می افتد که فروشنده یا تعمیر کار، جک چینی بی کیفیت را با هزینه بالا به مشتری می دهد تا مشتری فکر کند که جکی که دریافت کرده، جک با کیفیتی است.

آخرین مطالب تعمیرات صندلی در استاده مگ