شرکت بکو (BEKO) یکی از برندهای معتبر و بسیار پیشتاز در زمینه ساخت وسایل الکترونیکی از جمله ماشین لباسشویی می‌باشد. این شرکت همواره سعی داشته است که از طریق ارائه ماشین‌های لباسشویی پیشرفته و با کیفیت، سلایق مختلف مشتریان خود را در بر بگیرد. پس از خرید لباسشویی بکو، ممکن است این دستگاه با گذشت زمان و استفاده مکرر از آن، دچار خرابی شود که در این صورت می‌توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در منزل استاده استفاده کنید و جهت تعمیر لباسشویی بکو تماس گرفته و با کمک تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص به تعمیرات لباسشویی بکو بپردازید.

همچنین در این مطلب از استاده سعی داریم که شما را با عیب یابی ماشین لباسشویی بکو و قیمت تعمیرات آن، آشنا سازیم تا با اطلاعات بیشتری به تعمیر لباسشویی بکو بپردازید.  

قیمت تعمیرات لباسشویی بکو

خدمتقیمت به تومان
نصب ماشین لباسشویی بکو350.000
تعویض فیلتر و جرم گیری ماشین لباسشویی بکو250.000 تا 320.000
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو280.000 تا 550.000
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی بکو250.000 تا 550.000
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی بکو280.000 تا 450.000
تعمیر هیدرواستارت ماشین لباسشویی بکو300.000 تا 750.000
تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی بکو300.000 تا 1.000.000
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بکو300.000 تا 750.000
تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بکو800.000 تا 1300.000
تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بکو280.000 تا 520.000
تعویض موتور ماشین لباسشویی بکو (موتور اورجینال برند)800.000 تا 1.600.000
تعویض موتور ماشین لباسشویی بکو (دست دو)350.000 تا 650.000
تعویض و تعمیر آبکش ماشین لباسشویی بکو700.000 تا 1.200.00
تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی بکو100.000 تا 230.000

عوامل زیادی بر قیمت تعمیرات لباسشویی بکو، موثر می‌باشند که این عوامل باعث شده قیمت تعمیرات، متغیر شود و برخی از مهم‌ترین آن‌ها به صورت زیر می‌باشند.

  • یکی از عوامل موثر بر قیمت تعمیر لباسشویی بکو، مدت زمان گارانتی است.
  • یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تعمیر لباسشویی بکو، نوع مدل دستگاه است.
  • نوع تعمیر دستگاه، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تعمیر لباسشویی بکو است. برای مثال در بعضی از مواقع، خرابی دستگاه به گونه‌ای است که با ترمیم قطعات آسیب دیده، خرابی برطرف می‌شود در حالیکه در بعضی از مواقع دیگر ممکن است برای برطرف شدن خرابی، تعمیرکار به تعویض قطعات آسیب دیده بپردازد که در این شرایط، استفاده از قطعات با کیفیت نیز باعث تغییر در قیمت تعمیر لباسشویی بکو خواهد شد.
  • یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تعمیرات لباسشویی بکو، دستمزد تعمیرکار است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو دارای تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای می‌باشد که آن‌ها  برای تعمیر لباسشویی بکو به تمام مناطق استان تهران (شمال، جنوب، شرق، غرب) اعزام می‌شوند. در واقع زمانیکه ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل می‌شود، شما می‌توانید به نمایندگی لباسشویی بکو تماس گرفته و بدین صورت به تعمیر لباسشویی بکو بپردازید. در این هنگام، تعمیرکاران در اسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه کرده و به بررسی خرابی دستگاه می‌پردازند. پس از بررسی نیز به طور تقریبی، هزینه تعمیرات را به شما اطلاع داده و در صورت رضایت شما به تعمیر لباسشویی بکو می‌پردازند.

پس از تعمیر نیز ضمانت نامه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق آن، اگر دستگاه (طبق مدت زمان مشخص شده در ضمانت نامه) دچار همان خرابی شود، تعمیرکار موظف است که مجددا به صورت رایگان به تعمیر لباسشویی بکو بپردازد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو، خدمات زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بکو در کم‌ترین بازه زمانی، استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت، ارائه فاکتور، ارائه ضمانت نامه برای تمام خدمات تعمیرات و… اشاره کرد.  

عیب‌ یابی ماشین لباسشویی بکو

عیب یابی و تشخیص درست علت خرابی، اولین مرحله‌ای است که در تعمیر لباسشویی بکو انجام می‌گیرد که این امر باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود. در حقیقت تعمیرکاران متخصص با استفاده از وسایل لازم به طور اصولی به عیب‌یابی لباسشویی پرداخته و تمام مشکلات جزئی و کلی دستگاه را برطرف می‌کنند که انجام این کار باعث افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد. برخی از رایج‌ترین خرابی‌های لباسشویی بکو که نیاز به عیب یابی دارند به صورت زیر هستند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو

تخلیه نکردن لباسشویی بکو

یکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات لباسشویی بکو، تخلیه نکردن آن است که باید عیب یابی شود. در این شرایط برای تعمیر لباسشویی بکو باید به اقدامات زیر بپردازید.

جهت اقدام برای تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی در استاده کلیک کنید و با کارشناسان استاده تماس بگیرید.

ابتدا بهتر است به بررسی شیلنگ تخلیه بپردازید و از مسدود نشدن آن، اطمینان حاصل نمایید. چون مسدود شدن شیلنگ تخلیه، باعث عدم تخلیه دستگاه می‌شود. سپس به بررسی فیلتر و پمپ تخلیه نیز بپردازید.

گرم نکردن آب

یکی از خرابی‌های ماشین لباسشویی بکو این است که آب را گرم نمی‌کند. این خرابی ممکن است به دلایل گوناگونی از جمله نصب نادرست ماشین لباسشویی، انتخاب برنامه نامناسب، خرابی هیتر و… رخ داده باشد.

در چنین شرایطی برای رفع این خرابی باید با دقت به بررسی نصب ماشین و کسب اطلاعات درباره برنامه‌های ماشین لباسشویی بکو بپردازید. همچنین در صورت خرابی هیتر دستگاه باید به تعویض آن، بپردازید.

باز نشدن درب ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی بکو رخ دهد، باز نشدن درب ماشین لباسشویی در پایان چرخه کاری است که در این صورت باید به عیب یابی آن، بپردازید. در حقیقت این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل خرابی سیستم تخلیه، خرابی دستگیره و سوئیچ قفل درب و… رخ داده باشد.

برای رفع این خرابی، باید به بررسی سیستم تخلیه بپردازید. یعنی در پایان چرخه کاری، اگر در درام، آب وجود داشت باید برنامه چرخش و تخلیه (spin and drain) را انتخاب نمایید. اگر پس از انجام این کار، باز هم در درام آب وجود داشت بدین معنی است که سیستم تخلیه دچار خرابی شده است و باید با کمک تعمیرکار متخصص به رفع خرابی بپردازید.

هنگامیکه دستگیره و سوئیچ قفل درب دچار خرابی شده است باید به بررسی آن‌ها بپردازید. بدین صورت که به صورت ظاهری دستگیره درب را بررسی و امتحان کنید. همچنین بررسی سوئیچ قفل درب با استفاده از مولتی‌متر انجام می‌گیرد و در صورت لزوم باید تعویض شود.

نتیجه گیری

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با توجه به نوع و میزان خرابی، متفاوت می‌باشد. بنابراین هزینه تعمیر لباسشویی بکو نیز متغیر است. در حقیقت عوامل زیادی بر قیمت تعمیرات لباسشویی بکو موثر هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مدل دستگاه، نوع تعمیر، مدت زمان گارانتی و… اشاره کرد.

عیب یابی صحیح دستگاه، اولین مرحله‌ای است که در تعمیر لباسشویی بکو انجام می‌شود و از آن جایی که تعمیر لباسشویی بکو امری تخصی است باید حتما توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام شود که این عمر باعث افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد. در حقیقت زمانیکه لباسشویی بکو دچار خرابی می‌شود باید به نمایندگی ماشین لباسشویی بکو تماس گرفته و توسط آن‌ها به تعمیر لباسشویی بکو بپردازید. در این صورت تعمیرکاران با استفاده از تجهیزات و قطعات فابریک به تعمیر لباسشویی بکو می‌پردازند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو خدمات مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تعمیر تخصصی لباسشویی بکو با استفاده از قطعات با کیفیت، ارائه گارانتی و… اشاره نمود.

طبقه بندی شده در