یکی از برندهای مطرح در دنیا BMW است که توانسته طرفداران بسیاری را به دست آورد. همانند ماشین‌های سایر برندها، اتومبیل‌های برند بی ام و نیز ممکن است دچار مشکلاتی شوند. باتوجه‌به قیمت بالای این خودروها، خدمات BMW برای تعمیر، باید از سمت مجموعه‌های متخصص باشد تا کارکرد ماشینتان با مشکل مواجه نشود. به همین سبب ما در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین خدمات این ماشین‌ها از جمله نصب آپشن، تعمیر موتور و گیربکس پرداخته و مجموعه‌ای حرفه‌ای و باتجربه را نیز به شما معرفی خواهیم کرد. برای آگاهی از این موارد تا انتهای این مطلب از استاده همراهمان باشید!

کلیه خدمات BMW

خدمات انجام شده برای ماشین‌های گران‌قیمت BMW بسیار بوده و هر یک نیازمند متخصصان حرفه‌ای است تا از ظاهر شیک و عملکرد بی‌نظیر آن‌ها کاسته نشود. همچنین یکی از مهم‌ترین موارد در خدمات از جمله تعمیر موتور BMW، گیربکس و غیره استفاده از قطعات اصل و اورجینال است. مطمئناً در صورتی که می‌خواهید از شتاب خودروی‌تان کاسته نشود و همچنان از آن لذت ببرید، باید آن را به مجموعه‌های معتبری مثل خدمات استاده بسپارید. مجموعه ما جمعی از متخصصان حرفه‌ای و کاربلد است که می‌توانند در اسرع وقت، خدمات مربوطه را انجام دهند.

شایان ذکر است که تمامی خدمات خودرو بی ام و در استاده امکان‌پذیر بوده و در ادامه ما تنها به بخشی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • تعمیر گیربکس BMW
  • سرویس دوره‌ای
  • تعمیرات جلوبندی
  • تعمیر موتور BMW
  • به‌روزرسانی و فعال‌سازی آپشن‌های BMW
  • تعمیرات سانروف
  • تعمیر رادار
  • تعمیر سوئیچ خودرو بی ام و

موارد اشاره شده در قسمت بالا تنها گوشه‌ای از خدمات قابل ارائه برای صاحبان ماشین BMW بود. تمامی تعمیرات از سمت خدمات استاده با بهترین کیفیت قابل انجام بوده و نیازی به نگرانی از بابت کارکرد صحیح و تقلبی بودن قطعات ماشین وجود ندارد.

تعمیر تخصصی موتور و گیربکس BMW

تعمیر گیربکس BMW

شاید بتوان گفت یکی از اصلی‌ترین اجزای خودروهای بی ام و، موتور و گیربکسشان است. این اجزا در عملکرد خودرو نقش کلیدی داشته و در صورت مشکل، دیگر خبری از شتاب عالی این ماشین‌ها نیست. موتور خودرو در واقع سبب حرکت ماشین شده و به همین خاطر مشکلات آن اعم از روغن‌سوزی، سوختن واشر سرسیلندر، یاتاقان موتور و غیره باید به‌سرعت تعمیر شوند.

دررابطه‌با گیربکس بی ام و نیز همان‌طور که می‌دانید نقش انتقال قدرت از موتور به چرخ‌ها را دارد. به عبارتی یکی دیگر از عوامل مهم در حرکت پرشتاب خودرو به شمار می‌آید. حال زمانی که با مسائلی اعم از شنیدن صدا هنگام حرکت، بوی سوختگی، دیدن نشت مایع، جابه‌جایی سنگین دنده یا دیر جابه‌جا شدن دنده و غیره روبه‌رو می‌شوید، بدانید که مشکلی در گیربکستان به وجود آمده است.

در تعمیر موتور BMW، تعمیر گیربکس BMW و سایر خدمات این خودروها موردی که بیش از همه اهمیت دارد، مراجعه به مجموعه‌ای کاربلد است. خدمات استاده در این زمینه بهترین بوده و تمامی متخصصان، باتجربه و دانش خود می‌توانند خودروی‌تان را در اسرع وقت با قطعات اورجینال تعمیر کنند.

تعمیر موتور BMW

تعمیر و نصب انواع آپشن BMW

یکی دیگر از مواردی که خودروهای برند بی ام و را از سایر متمایز می‌کند، آپشن‌های گوناگون آن است. این آپشن‌ها عموماً با هوش مصنوعی خود راحتی بسیاری را برای صاحبان خود فراهم کرده‌اند. امکانات و خدمات بسیاری برای این خودروها وجود دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

آپشن Apple Carplay

در صورتی که گوشی آیفون دارید و دائماً در حال چک کردن گوشی‌تان هستید، این آپشن را از دست ندهید. با استفاده از این قابلیت به‌راحتی می‌توانید صفحه‌نمایش گوشی‌تان را بر روی صفحه‌نمایش (مانیتور) خودرو BMWتان ببینید. با این آپشن می‌توانید تماس تلفنی برقرار کنید، موسیقی موردعلاقه‌تان را گوش دهید و حتی مسیر خود را به طور کامل بر روی صفحه‌نمایش خودروی‌تان ببینید.

نصب انواع آپشن BMW

آپشن مانیتور تصویری

یکی از خدمات BMW تنظیم و شخصی‌سازی مانیتور تصویری است. در مورد قبلی به قابلیت استفاده از اپلیکیشن اشاره کردیم؛ اما این مورد تنها کاربرد مانیتور نبوده و بلکه می‌توانید دوربین‌های عقب خاصی نیز بر روی خودروی‌تان نصب کنید تا به هنگام پارک کردن، از راحتی بیشتری برخوردار باشید. همچنین این قابلیت برای GPS، اتصال به اینترنت و غیره نیز کاربردی است.

سیستم گرمایش و سرمایش صندلی

احتمالاً شما هم به هنگام تابستان از داغ شدن صندلی اذیت شده باشید یا در فصل سرما، گرم نبودن صندلی حس ناخوشایندی به شما بدهد. کمپانی بزرگ BMW توانسته این مسئله را به ساده‌ترین شکل ممکن حل کند و سیستم گرمایش و سرمایشی را برای خودروهای خود در نظر گیرد. به صورتی که شما به‌راحتی می‌توانید دمای صندلی خود و سایر سرنشینان را باتوجه‌به وضعیت دمایی محیط، تنظیم کنید.

در این بخش تنها سه مورد از آپشن‌های بی‌شمار و کاربردی این خودروها معرفی شد که جزو رایج‌ترین خدمات BMW به شمار می‌آیند. برخی دیگر از این قابلیت‌ها شامل رادار نقطه کور، شارژر وایرلس، شیفتر فرمان، Keyless Starter و غیره است. تمامی این امکانات به‌راحتی توسط خدمات استاده قابل‌نصب بوده و کافی است با متخصصان ما تماس بگیرید.

پروگرام و کدینگ یونیت BMW

یکی از خدمات استاده پروگرام و کدینگ یونیت BMW است. به عبارتی ما برای شما انواع خدمات BMW را در زمینه برنامه‌نویسی و تنظیمات مربوطه به بهترین نحو انجام می‌دهیم. توجه داشته باشید که این فرایند بسیار مهم و حساس بوده و انجام آن توسط افراد غیرمتخصص می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری را پدید آورد. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم که حتماً پروگرام و کدینگ این خودروها را به افراد حرفه‌ای مانند متخصصان استاده بسپارید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

نتیجه‌گیری

یکی از برترین برندهای صنعت خودرو در جهان، BMW است. این اتومبیل‌ها نیز همانند سایر خودروها نیازمند خدمات مختلفی هستند؛ اما به دلیل حساس بودن این ماشین‌ها نمی‌توان آن‌ها را به دست هرکسی سپارد. در این هنگام خدمات استاده بهترین گزینه برای انجام خدمات مختلف این خودروها اعم از تعمیر موتور BMW، تعمیر گیربکس BMW و غیره است. از اورجینال و اصل بودن تمامی قطعات به‌کاررفته جهت تعمیر و حرفه‌ای بودن متخصصانمان می‌توانید مطمئن باشید. همچنین ما نه تنها در زمینه تعمیرات، بلکه دررابطه‌با نصب آپشن‌های گوناگون، پروگرام و کدینگ یونیت و غیره نیز خدمات مربوطه را ارائه می‌کنیم.

طبقه بندی شده در

با برچسب در