امروزه یکی از پرطرفدارترین کارها در خدمات بنایی ساختمان برای زیباتر کردن منزل و محیط کار، ایجاد نور مخفی در سقف است. گچبری نور مخفی سقف می‌تواند با توجه به مدل و طرح انتخابی شما انجام شود. گچبری نور مخفی سقف انواع مختلفی دارد که با توجه به مدل دلخواه شما این کار انجام می‌شود.

طرح خاص و خصوصی برای گچبری نور مخفی سقف طرحی است که شما به صورت شخصی آن را طراحی می‌کنید و از گچبر درخواست می‌کنید تا آن طرح را اجرا کند. یکی از مدل‌های پرطرفدار برای گچبری نور مخفی ساختمان استفاده از طرح‌های اشکال و یا گل و از این قبیل است.

البته شما می‌توانید به جای انجام گچبری نور مخفی سقف در مرکز سقف از طرح‌هایی که در حاشیه نیز اجرا می‌شوند نیز استفاده کنید. یکی از مزایای گچبری نور مخفی سقف در دکوراسیون منزل برخورداری از هزینه به صرفه و ایجاد زیبایی و جلوه منحصر به فرد برای محیط منزل است. این کار معمولا به دو روش سنتی و مدرن انجام می‌گیرد که تفاوت آن‌ها در طرح و مدلشان است زیرا در نوع مدرن سادگی بیشتر مدنظر می‌باشد و در نوع دیگر طرح‌های زیادی استفاده و به کار برده می‌شوند.

گچبری نور مخفی سقف مدل‌های مختلفی دارد که در ادامه مدل‌های گچبری پیش ساخته سقف با طرح‌های کلاسیک و مدرن، حاشیه‌ای و زمینه‌ای بررسی خواهند شد. نوع کلاسیک بیشتر برای نشان دادن طرح‌های تاریخی به کار می‌روند که بر خلاف آن‌ها نوع مدرن برای افرادی که به روز هستند بیشتر کاربرد دارد و در میان این افراد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. (رنگ آمیزی کناف سقف پذیرایی و رنگ آمیزی گچبری سقف منزل)

طرح خاص و مدرن

طرح خاص گچبری نور مخفی سقف

این سبک پیش از اجرا توسط شما و با کمک گچبر طراحی و برنامه ریزی می‌شود و سپس طبق سلیقه شما برای کار اقدام می‌شود. البته لازم به ذکر است از این سبک بیشتر برای ستون و سرقاب استفاده می‎‌شود.

طرح زمینه‌ای

این سبک بیشتر به صورتی است که می‌توانید شاهد نظم در آن باشید و قاب مانند هستند. انواع طرح‌ها و مدل‌های گل و تذهیب و از این قبیل در این سبک مشاهده می‌شود. این مدل از طرح گچبری علاوه بر سقف بر روی دیوار نیز استفاده می‌کنند.

طرح حاشیه‌ای

این سبک همانطور که از نامش مشخص می‌باشد برای زیباسازی حاشیه‌ها به کار می‌رود. طرح‌های دارای نقش و نگار . مدرن در این سبک جای گرفته‌اند. این طرح یکی از پرمخاطب ترین‌ها و محبوب‌ترین طرح‌ها به شمار می‌رود.

ما در این صفحه طرح‌های مختلف و جدید گچبری نور مخفی سقف را آورده‌ایم تا شما بتوانید طبق سلیقه شخصی خود بهترین طرح را برای زیباسازی و دیزاین منزل و یا محیط کارتان انتخاب کنید.

طبقه بندی شده در