با نزدیک شدن به فصل بهار، کارهای مربوط به تغییرات دکور منازل و اسباب و اثاثیه‌ها آغاز می‌شود تا فضای منزل نیز شرایط بسیار عالی را برای تغییر و دگرگونی اوضاع بهاری به همراه داشته باشد. جدا از لوازم دکوری و تغییر مبلمان منزل، مبحث سقف کاذب و رنگ آمیزی کناف کاری سقف پذیرایی نیز در تزیین این قسمت مهم خانه تأثیر خود را خواهد گذاشت.

 در این صفحه قصد داریم که به بیان توضیحات لازمه در ارتباط با رنگ آمیزی گچبری سقف منزل، رنگ آمیزی کناف سقف پذیرایی بپردازیم.

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • رنگ آمیزی گچبری سقف منزل

  با یاد داشته باشید که رنگ آمیزی گچبری سقف منزل برای سالن پذیرایی یک عنصر مهم در دکوراسیون و نقاشی ساختمان می‌باشد. چرا که توجه و تزئین خاص به سقف منزل، نیاز به تزیین‌های دیگر برای دکوراسیون منزل را کم‌اهمیت‌تر خواهد کرد و به فضای اتاق جلوه‌ای دنج‌تر خواهد بخشید.

  در برخی از منازل، سقف‌ها ساده و بدون هیچ تزئینی آماده می‌شوند اما برای برخی دیگر از منازل، سقف‌ها را با گچ‌بری‌های حاشیه‌ای، تزیینات پیچیده چون کناف سقف طراحی می‌کنند که شکل و متد خاص و متنوعی را ایجاد می‌کند. این کار می تواند با رنگ آمیزی گچبری سقف منزل جذابیت بیشتری ایجاد نماید .

  40 ایده گچبری سقف پذیرایی جدید در سال 2022 را مشاهده کنید.

  رنگ آمیزی گچبری سقف منزل یکی از مدل‌های جدید برای تزئین و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می‌شود که توانسته خیلی سریع جایگزین سادگی و بی‌روح بودن ظاهر گچبری‌های قدیمی شود.

  تنوع مدل‌ها و امکان رنگ آمیزی متفاوت و خاص آن یک مزیت ویژه است که باعث این میزان استقبال و کاربرد عمومی شده است. همچنین می توانید برای زیبا شدن سقف منزل از گچبری پیش ساخته استفاده کنید.

  رنگ آمیزی کناف پذیرایی

  رنگ آمیزی کناف پذیرایی، کار بسیار حساسی می‌باشد و نیاز به صبر زیادی دارد. چرا که زیرسازی صحیح، تمیز و درست تمام کردن کار و پوشش کامل درزگیری‌های کناف کار وقت‌گیر و بسیار حساسی می‌باشد و باید جزئیات و ریزه‌کاریهای کار کامل رعایت شود.

  در واقع روش رنگ آمیزی کناف پذیرایی به این صورت است که چون صفحه‌های کناف به صورت قطعه قطعه می‌باشد، باید محل اتصال این قطعات کناف را درزگیری کرد، بعد از درزگیری و موج‌گیری صفحه‌های کناف باید به صورتی بتونه کاری بر روی این سطوح کشیده شود که یک سطح صاف به وجود آید.

   بعد از خشک شدن بتونه، با سمباده آهنی باید تمام قسمت سقف را سمباده بزنید. بعد از خشک شدن بتونه روغنی، رنگ را بر روی سقف اجرا می‌کنند. معمولاً با ۲ مرحله رنگ آمیزی کناف سقف پذیرایی، یک کار ایده‌آل و خاص برای طرح سالن پذیرایی حاصل می‌شود و می توان گفت که عملیات  رنگ آمیزی کناف پذیرایی به خوبی انجام شده است .

  در پایان

  امروزه دیزاین و طراحی داخلی منزل برای ایجاد یک فضای دنج و دلنشین برای خودتان، مورد توجه تمام افراد قرار گرفته است. از این رو استفاده از روشی که هزینه به صرفه، طرح‌های متنوع و به‌روز، سرعت اجرای بالا، مقاومت بالا و دردسرهای کمی برای اجرا در منزل داشته باشد، بالاترین میزان محبوبیت را خواهد داشت. از این رو استفاده از رنگ آمیزی کناف سقف پذیرایی و یا اتاق های دیگر منزل برای این مورد با توجه به تمام مزایای نام‌برده مورد توجه قرار گرفته است.

  طبقه بندی شده در