وافل ساز یکی از دستگاه‌هایی است که روزبه‌روز کاربرد آن بیشتر می‌شود، بنابراین امروزه آشنایی با تعمیر وافل ساز صنعتی بسیار مهم می‌باشد. قبل‌تر، در کافی شاپ‌ها و رستوران‌ها و مراکز تولیدی خوراکی‌ها از وافل ساز استفاده می‌شد، اما هم‌اکنون به عنوان یکی از وسایل پرکاربرد موجود در آشپزخانه منازل شناخته می‌شود. وافل ساز صنعتی به دلیل چرخشی بودن، باعث می‌شود تا تهیه وافل بسیار بهتر انجام شود.

اگر وافل ساز شما خراب شده است، در این صفحه از خدمات استاده قصد داریم به معرفی تعمیرکار جهت تعمیرات دستگاه وافل ساز صنعتی و بررسی نکاتی پیرامون عیب‌یابی دستگاه وافل ساز صنعتی بپردازیم. از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تعمیر دستگاه وافل ساز صنعتی

وافل ساز همانند سایر دستگاه‌های برقی، ممکن است در اثر عوامل مختلفی آسیب ببیند و خراب شود. در این شرایط تعمیر دستگاه وافل ساز صنعتی اهمیت به‌سزایی پیدا می‌کند. در صورتی که دستگاه شما آسیب دیده است، همکاران تعمیرکار ما با حضور در محل، مشکل را برطرف خواهند کرد.

تعمیرات وافل ساز صنعتی در محل از چند لحاظ اهمیت دارد. یکی اینکه در اثر جابه‌جا شدن دستگاه، ممکن است به آن صدمه وارد شود که تعمیر وافل ساز صنعتی در محل، این مشکل را حل می‌کند و دستگاه آسیبی نمی‌بیند.

و دوم اینکه ممکن است مشکل از خود دستگاه نباشد و عیب مربوط به جریان برق و عوامل خارجی باشد، در نتیجه تعمیر در محل برای عیب‌یابی دقیق، مناسب‌تر است.

تعمیر دستگاه وافل ساز صنعتی

خرابی دستگاه وافل ساز صنعتی

وافل ساز صنعتی دستگاهی حرفه‌ای برای تهیه وافل است که به صورت چرخشی نیز عمل می‌کند. انواع مختلفی از وافل ساز صنعتی وجود دارد که با توجه به کاربرد و طرح آن‌ها، در رستوران‌ها و کافه‌ها یافت می‌شوند.

خوب است بدانید این دستگاه به آلارم مجهز است که این قطعه به شما هشدار می‌دهد چه زمانی وافل آماده می‌باشد. آلارم می‌تواند به صورت نوری و یا صوتی باشد. هم‌چنین قطعه‌ای در دستگاه تحت عنوان المنت وجود دارد که این المنت، المنت حرارتی است و دما را برای درست کردن وافل تنظیم می‌کند.

خرابی دستگاه وافل ساز صنعتی

چند مورد از مهم‌ترین و رایج‌ترین خرابی‌های دستگاه وافل ساز صنعتی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • خاموش ماندن لامپ‌های وافل ساز
  • بروز اشکال در عملکرد المنت
  • خرابی ترموستات وافل ساز
  • خرابی تایمر دستگاه و کار نکردن آن
  • عدم گرم شدن صفحه‌ی وافل ساز

عیب یابی دستگاه وافل ساز صنعتی

در صورت آسیب هر یک از قطعات وافل ساز صنعتی، تهیه وافل توسط دستگاه دچار اشکال می‌شود. در این شرایط بهتر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت پیشگیری از بروز مشکلات جدی‌تر، دستگاه خود را برای تعمیر وافل ساز صنعتی به شکل کاملا اصولی به تعمیرکار متخصص بسپارید. به همین منظور، تعمیرکاران استاده با حضور در محل، ابتدا به عیب یابی دقیق و سپس تعمیر قطعات دستگاه می‌پردازند.

در صورتی که مشکل با تعمیر قطعات وافل ساز صنعتی برطرف نشد، احتمالا نیاز به تعویض قطعه است که در این صورت قطعه مورد نظر، با قطعه‌ای اصل و باکیفیت، تعویض خواهد شد.

البته توجه داشته باشید که هزینه تعمیر وافل ساز صنعتی، از تعویض کل دستگاه بسیار کمتر و به صرفه‌تر خواهد بود. بنابراین در صورت خرابی وافل ساز، بهتر است دستگاه را جهت بازبینی به تعمیرکار ماهر و متخصص بسپارید تا روند عیب‌یابی دقیق و تعمیر وافل ساز صنعتی به بهترین شکل ممکن انجام شود. اگر دستگاه دیگر قابل استفاده نبود، باید کل دستگاه تعویض شود که معمولا چنین مشکلی با وجود تعمیرکاران ماهر، بوجود نمی‌آید.

عیب یابی دستگاه وافل ساز صنعتی

نکته مهم در تعمیر وافل ساز صنعتی این است که اگر تعمیرکار خبره و باتجربه نباشد و تعمیر به درستی انجام نشود، و یا تعویض با قطعات اصل و اورجینال انجام نشود، دستگاه در آینده‌ای نزدیک دوباره خراب می‌شود و نیاز به تعمیر مجدد پیدا می‌کند. بنابراین مهارت تعمیرکار و کیفیت قطعات هنگام تعویض، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شما می‌توانید پس از برقراری تماس با کارشناسان استاده، سفارش خود را ثبت کنید تا متخصصان استاده با هماهنگی قبلی با شما، در محل حضور یابند و به برطرف کردن مشکلات وافل ساز صنعتی می‌پردازند.

طبقه بندی شده در