برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

نمونه کار پارتیشن اداری استاده (مشاهده بیشتر)

از راه‌های سریع و متنوع برای اینکه بتوان در محیط منزل و یا ادارات تغییر دکوراسیون ایجاد کرد، استفاده از خدمات شیشه بری در زمینه پارتیشن است که در هدف اول وظیفه دارد که فضا را تقسیم بندی کند. در کنار این کاربرد مهم، زیبایی نیز به همراه می‌آورد. پارتیشن‌ها  در اجناس متفاوت قابل تقسیم هستند که در این بین پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب نسبت به بقیه دارد و سریع و راحت‌تر نصب می‌شود. از انواع پارتیشن فریم لس و مات است که در این صفحه قصد داریم درباره نصب و اجرای این دو نوع جدا کننده دکوراتیو اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

مشخصات پارتیشن فریم لس

پارتیشن‌های شیشه‌ای باید متریال محکمی داشته باشند و حدالامکان در برابر آسیب‌های وارد مقام باشند که پارتیشن فریم لس نیز از این ویژگی برخوردار است. به همین دلیل از شیشه سکوریت 10mm ساخته می‌شود و همان طور که از اسم آن مشخص است، قاب باریک‌تری به نسبت انواع پارتیشن شیشه ای دارد که برای حفظ سبکی آن هم معمولا این فریم از AL (آلومینیوم) تشکیل می‌شود زیرا این فلز مقاومت زیادی دارد.

از مزایای نصب پارتیشن فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به علت اینکه جداکننده فضاها فقط شیشه است، جلوه خوبی به محیط می‌دهد و محدودیتی از نظر بصری ایجاد نمی‌کند.
  • بسته به محل استفاده می‌توان اآن را در طرح مات و معمولی سفارش داد.

انواع پارتیشن فریم لس

 ابتدا باید در نظر گرفت که این نوع پارتیشن دارای انواع متفاوتی است که هر کدام قابلیت‌های خاصی دارند. در ادامه انواع آن بیان می‌شود:

پارتیشن فریم لس بدون چارچوب و با چارچوب

 بدون چارچوب: برای افزایش مقاومت این چارچوب باید در آن‌ها از شیشه‌های ضخیم‌تر (1cm) استفاده کرد. همین امر باعث  سنگین شدن پارتیشن می‌شود که جزء معایب آن است. اما از طرفی دیگر این پارتیشن مقاومت بسیار بالایی دارد.

با چارچوب:  اتصال در این پارتیشن با  پنل‌های شیشه ای صورت می‌گیرد. همچنین بیشتر فریم‌های استفاده شده در این پارتیشن از نوع عمودی هستند و حکم درب شیشه را می‌تواند داشته باشد. در این دو نوع پارتیشن میشود یک درب چوبی هم نصب کرد که می‌تواند روشی برای تطابق دکوراسیون داخلی و مبلمان با پارتیشن باشد. علاوه بر آن تا حدودی میزان موانع دید را بیشتر می‌کند.

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره چیست؟ انواع پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

پارتیشن فلزی تاشو

 برای نصب پارتیشن فریم لس تاشو دو محور به موازات هم تا می‌شوند تا جای کمتری در محیط بگیرد. با استفاده از پارتیشن فریم لس تاشو می‌توان در صورت نیاز پارتیشن را جمع کرد و در زمان استفاده دوباره آن را بازنمود.

پارتیشن فریم لس و استیل

در این مدل جداکننده دکوراتیو از فریم لس و استیل استفاده می‌شود که موجب زیبایی آن می‌شود. به همین دلیل تقاضای زیادی دارد و علاوه بر زیبایی، مقاومت بالا و عمر طولانی هم باید به مزایای آن اضافه کرد.

جهت استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و اقدام به انجام آن در استاده روی آن کلیک کنید.

پارتیشن شیشه‌ای مات

sandblast  تکنیکی است که با آن می‌توان شیشه به صورت‌های مختلفی مات کرد. نصب پارتیشن شیشه ای مات بیشتر برای مکان‌هایی قابل‌استفاده است که به دنبال کم کردن دید از قسمت داخلی اتاق بیرون و یا برعکس باشند.

قیمت پارتیشن تک جداره چقدر است؟

مزایای استفاده از پارتیشن مات در محل کار:

  • با کمک این پارتیشن حریم شخصی بیشتر می‌شود.
  • سلامت ذهنی کارمندان در محیط کاری بیشتر می‌شود.
  • برای قسمت‌هایی مانند اتاق کنفرانس که نور باید در آن‌جا کم باشد بسیار مناسب است، زیرا نور را از خود عبور نمی‌دهد.
  • و به طور کلی نیز پارتیشن شیشه‌ای مات  سبب کم شدن ورود صدا به درون محیط  می‌شود.

عکس پارتیشن فریم لس

پارتیشن مات

 سخن پایانی

پارتیشن فریم لس و مات هر کدام دارای خصوصیات متفاوتی هستند. اما در یک نگاه کلی استفاده از این دو نوع پارتیشن راهی مناسب برای جداسازی دفاتر اداری است. با نصب پارتیشن فریم لس و مات می‌توان علاوه بر جداسازی فضاها از یکدیگر، زیبایی را برای محیط ایجاد کرد. توجه به نور کافی در محیط اداری، توجه به حریم خصوصی و کاهش سر و صدا از دیگر مزایای نصب پارتیشن فریم لس و مات است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در