یکی از روش‌های زیباسازی ساختمان و روح دار کردن فضای داخلی ساختمان، رنگ آمیزی ساختمان جدید و قدیمی است. این کار می‌تواند کاملا طبق سلیقه فرد و طبق دکوراسیون ساختمان انجام شود. هرکسی می‌تواند با ایده‌های جدید و دلخواه، طرح و ترکیب رنگ مد نظر را انتخاب و به رنگ آمیزی بپردازد. در ادامه به دیدن طرح‌های جدید و نمونه کار رنگ آمیزی ساختمان خواهیم پرداخت. جهت اقدام برای نقاشی ساختمان در استاده می‌توانید با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

یک سری از افراد سادگی را به هر طرحی ترجیح می‌دهند، آن‌ها می‌توانند با ترکیب رنگ‌های ساده، پاستلی و مینیمال و یا حتی طرح‌های بسیار ساده، جلوه جدیدی به ساختمان بدهند؛ اما برخی دیگر رنگ و طرح‌های شلوغ را بیشتر دوست دارند که ما در ادامه طرح‌های جدید رنگ آمیزی ساختمان و نمونه کار رنگ آمیزی ساختمان چه ساده و چه شلوغ را به شما نشان خواهیم داد.

اولین روشی که می‌توان برای رنگ آمیزی ساختمان‌های جدید و یا قدیمی استفاده کرد، رنگ‌های نود و پاستلی و رنگ آمیزی به صورت ساده است. درواقع اگر شما جدیدترین طرح‌های ایرانی و خارجی را ببینید، متوجه می‌شوید سادگی بسیار پرطرفدار شده‌اند.

نقاشی ساختمان با طرح چرم و آموزش رنگ چرم نما را اینجا ببینید.

شما می‌توانید کل دیوار‌ها و سقف را با رنگ‌های سفید، نود و پاستلی رنگ کنید، و یا تنها بخشی از دیوار را رنگ کنید. در جدیدترین نمونه کار رنگ آمیزی ساختمان، طرح‌هایی را می‌بینید که تنها یکی از دیوار و یا بخشی از آن رنگ شده است.

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و نمونه طرح‌های آن را اینجا ببینید.

از جدیدترین طرح‌های رنگ آمیزی ساختمان جدید و یا قدیمی برای تغییر دکوراسیون، رنگ کردن یک طرف دیوار است. این طرح به ویژه برای زمانی مناسب است که شما دوست دارید از رنگ‌های تیره استفاده کنید. رنگ‌های تیره و بسیار تیره بهتر است در یک طرف دیوار استفاده شوند تا فضا را کوچک و دلگیر نکنند. رنگ‌های جدید و پیشنهادی برای نقاشی اتاق نشیمن همراه عکس

پیشنهاد می‌کنیم با دیدن طرح‌های جدید رنگ آمیزی ساختمان ایده بگیرید و با ترکیب رنگ‌های مختلف، دیوارها را یا رنگ‌های متفاوت نقاشی کنید و به ساختمان روحی تازه بدهید.

آیا میدانستید امکان رنگ کردن کاغذ دیواری با رنگ وجود دارد؟ رنگ کردن کاغذ دیواری با رنگ ساختمانی را بخوانید.

جدیدترین های نمونه کار رنگ آمیزی ساختمان را که مشاهده کنید، می‌بینید استفاده از شابلون‌ها نقش پر رنگی پیدا کرده است. شما می‌توانید شابلون‌ها را به صورت آماده تهیه کنید و از آن‌ها استفاده کنید و یا شابلون‌های دستی بسازید. شما استفاده از شابلون‌ها به ویژه شابلون‌های دستی را در طرح جدید رنگ آمیزی ساختمان مشاهده می‌کنید. آموزش نقاشی ساختمان با شابلون، خودت دست به کار شو!

یکی از راه‌های زیباسازی و ایجاد تنوع در فضای داخلی ساختمان، نقاشی با خلاقیت است. می‌توانید یک بخشی از دیوار را به این کار اختصاص دهید تا ظاهری خاص و متنوع به ساختمان خود بدهید. جدیدترین طرح‌های رنگ آمیزی را در زیر مشاهده می‌کنید.

رنگ‌های سرد و گرم و ترکیب آن در نقاشی ساختمان دارای نکات مهمی است که برای طراحی بهتر لازم است آنها را بخوانید.

طبقه بندی شده در