لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • امروزه استفاده از غلطک طرح دار به عنوان یکی از پرطرفدار ترین ایده های خلاقانه خانگی شناخته می‌شود. شاید شما هم تا به حال غلطک‌های رنگ کاری معمولی را دیده باشید. این ابزار مدت‌هاست که به صورت گسترده برای رنگ آمیزی دیوار و نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. اما در سال‌های اخیر با ترکیب هنرمندانه غلطک‌های معمولی با نمونه‌های طرح دار، کاربری جدید و جذابی برای این وسیله تعریف شده است. که در ادامه این مطلب از خدمات استاده به بررسی مفصل تر نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار می‌پردازیم.

  غلطک طرح کاغذ دیواری

  غلطک طرح کاغذ دیواری

  به طور کلی شما می توانید ایده‌های جدید و منحصر به فردی برای استفاده از غلطک‌های طرح دار داشته باشید و از نظرهای مختلف در زمینه استفاده از آن‌ها بهره و الهام بگیرید.

  جهت آشنایی با پتینه کاری و دریافت قیمت آن می‌توانید روی آن کلیک کنید. همچنین برای آموزش پنینه کاری نیز می‌توانید این صفحه را مطالعه کنید.

   یکی از خلاقانه ترین موارد استفاده این غلطک‌ها به عنوان کاغذ دیواری است. این ایده هوشمندانه می‌تواند راهی بصرفه و اقتصادی برای جایگزینی کاغذ دیوارهای موجود در بازار باشد. تنها چیزی که شما برای شروع کار نیاز دارید، رنگ مورد نظرتان و یک غلطک طرح دار است. استفاده از این ابزار بسیار ساده و بی دردسر است. شما می توانید به راحتی و با چند بار آزمون و خطا، خودتان نقاشی ساختمان‌تان را با استفاده از غلطک‌های طرح دار انجام دهید. آموزش نقاشی ساختمان با شابلون، خودت دست به کار شو!

  از دیگر امکانات رنگ کردن دیوار با غلطک طرح دار امکان اعمال تغییرات و حذف آسان آن است. شما بعد از چند سال استفاده می‌توانید به راحتی آن را با رنگ دیگری بپوشانید. و جایگزین جدیدی برای آن پیدا کنید. در صورتی که تعویض یا تغییر کاغذ دیواری بعد از چند سال بسیار دشوار و پرهزینه است. پس در صورتی که فردی تنوع طلب هستید، استفاده از غلطک‌های طرح دار می‌تواند راهی ارزان و مطلوب برای شما باشد. برای انتخاب رنگ هوشمندادنه پیشنهاد می‌کنیم جدول ترکیب رنگ‌ها را مشاهده نمایید.

  رنگ آمیزی ساختمان با غلطک طرح دار

  رنگ آمیزی ساختمان با غلطک طرح دار

  غلطک طرح دار نه تنها برای رنگ آمیزی دیوار، بلکه برای تزیین لوازم خانگی یا حتی پارچه نیز مورد استفاده قرای می گیرد. استفاده از طرح‌های جذاب با ریتم های تکرار شونده یکی از مواردیست که سال‌ها در دکوراسیون داخلی محبوب است. و توسط طرفداران سبک نئوکلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از غلطک طرح دار برای جذاب تر کردن کابینت‌ها، قفسه‌ها و کمدهایتان استفاده کنید. و جلوه بصری متمایزی به آن‌ها ببخشید. 30 تا از بهترین و جالبترین ایده نقاشی ساختمان 2021

  می توان گفت که امروزه نرنگ آمیزی ساختمان با غلطک طرح دار نه تنها برای دکوراسیون داخلی، بلکه برای بخش بیرونی دیوارهای نما با کارکردهای تجاری یا خانه‌های ویلایی نیز قابل استفاده است.

  نحوه رنگ کردن دیوار با غلطک طرح دار

  نحوه رنگ کردن دیوار با غلطک طرحدار

  در غلطک های طرح دار مخزنی وجود دارد که با آغشته کردن آن به  رنگ مورد نظر، آن را به بخش مربوط به طرح منتقل می کنید.نکته بسیار مهم در اجرا، مربوط به زیرسازی و رنگ کاری اولیه است. بهتر است که قبل از رنگ کردن دیوار با غلطک طرح دار در صورت نیاز ابتدا دیوار را بتونه کنید تا صاف و یکدست شود و  سپس رنگ پایه زمینه را بر روی آن قرار دهید. در نهایت نیز پس از کامل خشک شدن، رنگ کردن دیوار با غلطک طرح دار را شروع کنید.

  می‌توانید نحوه رنگ کردن کاغذ دیواری با رنگ ساختمانی را اینجا بخوانید

  معایب نقاشی ساختمان با غلطک‌های طرح دار

  استفاده از غلطک‌های طرح دار پیشنهاد نوینی برای علاقه مندان به دیوار‌های زیبا و رنگارنگ است. که در ادامه این بخش چند مورد از عمده نقاط ضعف و قوت استفاده از آن‌ها را به صورت موردی  بررسی خواهیم کرد.

  • مزایا:
  1. سرعت اجرایی بالا
  2. قابلیت انتخاب طرح های متنوع
  3. اجرای تمیز و یکنواخت
  4. قیمت بایین و صرفه اقتصادی بالا

  جدیدترین سبک‌های نقاشی ساختمان مدرن و رنگ آمیزی مدرن را اینجا ببینید و ایده بگیرید.

  • معایب:
  1. احتمال کاهش کیفیت رنگ یا جذب دوده به مرور زمان
  2. دسترسی سخت به برخی از گوشه های کار

  کلام آخر

  با اینکه شاید استفاده از غلطک طرح دار چندان در ایران مرسوم نباشد، اما به مرور زمان شاهد استفاده از آن در بسیاری از حوزه‌ها خواهیم بود. نکته بسیار مهمی که باید درباره اجرا به یاد داشته باشید، استفاده از رنگ های با کیفیت است. زیرا این مورد تعیین کننده دوام و جلوه نهایی کار شما خواهد بود.

  طبقه بندی شده در