لیست تعمیرکاران دوربین مداربسته در تهران

دوربین مداربسته بیسیم از جمله دوربین های جدید و پیشرفته موجود در بازار هستند، که نیازی به سیم‌کشی ندارد. این دوربین‌ها به وسیله امواج الکترونیکی اطلاعات را به گیرنده مربوطه ارسال می کنند.

حتما بخوانید: تعمیر دوربین مداربسته در محل همراه قیمت

البته توجه داشته باشید که نصب دوربین مدار بسته بی سیم نیاز به اتصال به منبع تغذیه دارند که این منبع می تواند پریز برق، یا باتری متصل به آن باشد. در این صفحه از استاده به معرفی بهترین نصابان و چگونگی عملکرد و مزایا و معایب دوربین‌های مداربسته بیسیم و قیمت آن‌ها در بازار صحبت می شود.

قیمت دوربین مداربسته بیسیم

قیمت دوربین مداربسته بیسیم

قیمت دوربین مداربسته بیسیم نسبت به دوربین‌های با سیم کمی بالاتر است. اما در مجموع می توان گفت خرید دوربین‌های بیسیم به صرفه تر است زیرا نیازی به پرداخت هزینه‌ برای نصب دوربین مداربسته و سیم کشی ندارد.

محدوده قیمت دوربین مداربسته بیسیم با توجه به برند و کیفیت تصاویر متفاوت است. این بازه قیمت می‌تواند بین 400 هزار تومان تا 2 میلیون تومان تغییر کند.

همچنین می‌توان گفت نصب انواع دوربین مداربسته بیسیم، بسیار ساده‌تر از دوربین‌های باسیم است. بیشتر این دوربین‌ها نیازی به دستگاه پردازش تصویر نداشته و می‌توانند به صورت مستقیم اطلاعات را به مانیتور یا سیستم میزبان ارسال کنند. برای آشنایی با انواع دوربین مداربسته مخفی به همراه لیست قیمت روی آن کلیک کنید.

آگاه باشید که دوربین‌ مداربسته بیسیم دارای 4 دوربین می‌باشند که هر یک از آن‌ها به 4 ip متصل می‌شوند و سپس آی پی را به دستگاه مادر (nvr) متصل می‌کنیم تا دوربین‌ها را شناسایی کند. اما مشکلی که برخی از این نوع دوربین‌های مداربسته دارد این است که محدودیت مسافت دارد.

یعنی اگر دوربین را در یک محیط وصل می‌کنید مسافت 10 تا 15 متری را از کنار دستگاه می‌توانید رصد کنید. همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد این دوربین‌ها برای کار کردن به منبع تغذیه با برق نیاز دارند که باید سیم کشی مربوط به آن انجام شود.

حتما بخوانید: آمورش نحوه راه‌اندازی دوربین مداربسته

دوربین مداربسته بیسیم با برد بالا

دوربین مداربسته بیسیم با برد بالا

یکی از ویژگی‌هایی که بر روی قیمت دوربین مداربسته بی‌سیم اثر می گذارد، برد بالای آن است که نواحی گسترده را برای ارسال تصاویر پوشش می‌دهد. بنابراین دوربین مداربسته بیسیم با برد بالا دارای 8 دوربین می‌باشد که می‌تواند دید وسیع‌تری را برای کاربر ایجاد کند. این دوربین‌ها قابلیت چرخش تا زاویه 75 درجه افقی را دارند.

دلیل کار نکردن دید در شب دوربین را اینجا بخوانید و راهکارهای رفع آن را بدانید.

در این نوع دوربین می‌توانید با استفاده از wifi فیلم دوربین‌ها را در کامپیوتر، تبلت و یا گوشی موبایل خود ببینید. همچنین انتخاب دوربین مداربسته بیسیم برای رصد کردن خانه، ویلا، شرکت و کارخانه و … بسیار مناسب و پرطرفدار است.

حتما بخوانید: قیمت دوربین مداربسته داهوا

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته بی سیم

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته بی سیم

مهمترین مزیت دوربین‌های مداربسته بیسیم، عبارتند از:

  • عدم نیاز به کابل کشی برای دوربین
  • نصب راحت‌تر
  • مناسب برای مکان‌های تجاری و غیر تجاری
  • امکان شارژ شدن و دیدن تصاویر با وای فای

برای وصل کردن این دوربین‌ها کافیست دستگاه مادر (nvr) را به دوربین‌ها متصل کرده تا اطلاعات و تصاویر را از طریق ip به دوربین مورد نظر ارسال کنند.

هارد دیسک سیستم، اصلی‌ترین منبع ذخیره‌سازی اطلاعات دوربین‌ها است. دوربین مداربسته بیسیم حافظه‌دار، از جمله مدل‌های جدید از این دسته است که می‌تواند تا مدت زمانی خاصی، اطلاعات را در حافظه داخلی ذخیره‌سازی کند.

یکی از مواردی که گاها دیده می‌شود، تبدیل دوربین‌های با سیم به دوربین‌های بیسیم است. این کار در بیشتر مواقع امکان‌پذیر است و با تغییر برخی از قطعات در مدار سیستم می توانید از دوربین در حالت بیسیم استفاده کنید. البته بیشتر متخصصان این موضوع را پیشنهاد نمی‌کنند، زیرا که هم از کیفیت تصاویر ارسالی کم می‌کند و هم عمر مفید دوربین را پایین می‌آورد.

طبقه بندی شده در